Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

To tak w odniesieniu do gry w piłkę i aktrostwa :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ps1974 napisał(-a):

Ja, będąc w opozycji do słów Mattiego, uważam że każdy facet powinien stawiać sobie cele, które konsekwentnie realizuje,

 Prawda, zgadzam się, ale dodam też od siebie, że każdy prawdziwy facet ma głęboko w d*pie poglądy innych osób, które zaczynają się od frazy: "każdy prawdziwy facet..." Dawno temu już wypowiedziano się na ten temat w zdaniu :"Psy szczekają a karawana idzie dalej'"


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

 każdy prawdziwy facet ma głęboko w d*pie poglądy innych osób, które zaczynają się od frazy: "każdy prawdziwy facet..." Dawno temu już wypowiedziano się na ten temat w zdaniu :"Psy szczekają a karawana idzie dalej'"

 

Aaa... to oczywiste :-). Pisałem troszkę off-topowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, souls_hunter napisał(-a):

 Prawda, zgadzam się, ale dodam też od siebie, że każdy prawdziwy facet ma głęboko w d*pie poglądy innych osób, które zaczynają się od frazy: "każdy prawdziwy facet..." Dawno temu już wypowiedziano się na ten temat w zdaniu :"Psy szczekają a karawana idzie dalej'"

Słusznie!

Teraz, Matti napisał(-a):

A gdzie napisałem cokolwiek o fanatyzmie?

OK, nie było o fanatyzmie. Ale Kolega twierdzi, że skoro PN jest najpopularniejszą dyscypliną, to ktoś się nią niezainteresowany jest jakimś odmieńcem? I Kolega ma o tym decydować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zejdźcie może na właściwy temat, bo Wasze dywagacje stają się już ciężkostrawne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

To ile optymalnie Hiszpanie wklepią "reprezentacji" bramek by z jednej strony zbytnio się nie zmęczyć a z drugiej mieć zapas by spać spokojnie i grać z tymi, z którymi chcą grać na kolejnym etapie?

 

p.s.

Wyprzedaże telewizorów ruszyły już rano :) . Skąd wiedzieli jaki będzie wynik Szwecja-Słowacja sam nie wiem? To mi pachnie jakimś poważnym spiskiem. Tylko nie wiem czy dystrybutorzy RTV dali w łapę Szwedom by wygrali, Słowakom by przegrali czy też sędziemu? Dojście przez VAR jest chyba najbezpieczniejsze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja optymistyczna w naszej grupie: remisujemy z Hiszpanią i Szwecją, Hiszpania wygrywa ze Słowacją i wakacje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Antyradio Ostrowski opowiedział takiego suchara:
"- Podobno mecz z Hiszpanią się nie odbędzie.
- Polacy nie trafili do bramki na lotnisku"

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze na YT na żywo w trakcie konferencji Sousy to MEGA dawka humoru.  Podobnie, jak wypowiedzi selekcjonera.

 

Np.: "Pierwsze dwie minuty będą bardzo wyrównane. Potem Hiszpanie skończą poprawiać spodenki i się zacznie".  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, goral_ napisał(-a):

Słusznie!

OK, nie było o fanatyzmie. Ale Kolega twierdzi, że skoro PN jest najpopularniejszą dyscypliną, to ktoś się nią niezainteresowany jest jakimś odmieńcem? I Kolega ma o tym decydować?

Heh, wiedziałem, że włożę kij w mrowisko 🙂 Nie, nie mi o tym decydować, nie zamierzam nikogo dzielić, mam takie zdanie a nie inne, szanuję Twoje i inne odmienne i tego samego wymagam. Dziwne, tylko, że takie święte oburzenie wynikło z tego, panowie i panie trochę luzu :)  Nie było moją intencją wywoływania antagonizmów, jeśli tak to odebraliście, to szczerze przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Z tego co pamiętam to husaria służyła do rozwalcowania przeciwnika na różowo i ze szlaczkiem np. pod Kłuszynem albo innym Kircholmem. W obronie to bardzo słabo wyglądało.

Hiszpanie nie mają wielkiego wyboru. Jeżeli nie chcą się zdać na przymus wygrania ostatniego meczu + łut szczęścia to dołożą jutro do pieca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Fajnie jest posłuchać ekspertów w TV albo w Internecie.  ;)

 

"Niestety, będziemy grali z drużyną, która lubi grać w piłkę i cieszy się grą".  :D

 

 

Do tego robi to dobrze i poza tym jest drużyną, a nie zbieraniną z łapanki.

Teraz, Matti napisał(-a):

Heh, wiedziałem, że włożę kij w mrowisko 🙂 Nie, nie mi o tym decydować, nie zamierzam nikogo dzielić, mam takie zdanie a nie inne, szanuję Twoje i inne odmienne i tego samego wymagam. Dziwne, tylko, że takie święte oburzenie wynikło z tego, panowie i panie trochę luzu :)  Nie było moją intencją wywoływania antagonizmów, jeśli tak to odebraliście, to szczerze przepraszam.

Spoko, nie masz za co przepraszać. Twoja opinia nie spowodowała tego, żebym się poczuł mniej męski, po prostu zdziwiłem się. Myślę, że inne cechy  decydują. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest ten stadion, skąpany w słońcu, wypełniony kibicami. Jeszcze realizator potrafi to podkreślać odpowiednimi ujęciami. Genialna atmosfera, świetne widowisko. Jako jeden z niewielu meczów ma ten klimat, to coś, że czuć magię wielkiego turnieju. Kiedyś to był standard, teraz występuje coraz rzadziej niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie, te Niemce to umią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka Legion Entrangere😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to byl dobry mecz! Zobaczymy co bedzie dalej w grupie smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.