Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, tessio napisał(-a):

Eksperci forumowi od wklejania memów 😂

 

Memy to są ŻARTY. A Ty pewnie od początku wiedziałeś, że mimo taktycznej porażki ze Słowacją, taktycznie zremisujemy po niewykorzystanym karnym i paru jeszcze innych sytuacjach Hiszpanii, żeby - zamiast banalnego awansu zapewnionego już w pierwszym meczu - dostarczyć wszystkim emocji w meczu ostatnim?  :lol:

 

Mieliśmy FURĘ FARTA - to dziwne, bo z reguły nam, Polakom, "wiatr wieje w oczy".  ;)

 

No, ale kiedy Hiszpanie tak koncertowo spieprzyli karnego i dobitkę, pomyślałem: "Maryjo, Królowo Polski - czyżbyś tym razem była łaskawa..?" I stało się!  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze, że byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na wygraną 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tym temacie wczoraj, że wygramy 1:0. Co z tego, że byliśmy gorsi? Liczy się wynik. Wy wszyscy "memiarze" prognozowaliście pińcet do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronili ofiarnie , odbierali skutecznie a dalej ...dramat. Ktoś liczył ile pierwszych strat po odbiorze zaliczyli? Gdzieś mignęła mi statystyka - najlepszy u nas Zieliński - 20 celnych podań, lider Hiszpanów ponad 100 a 5 - ty w tej klasyfikacji Hiszpan ponad 60... Piłkarska w naszym wykonaniu była akcja bramkowa ale to trochę mało. Są u nas jacyś piłkarze którzy potrafią grać prawą i lewą z podniesioną głową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tessio napisał(-a):

Pisałem w tym temacie wczoraj, że wygramy 1:0. Co z tego, że byliśmy gorsi? Liczy się wynik. Wy wszyscy "memiarze" prognozowaliście pińcet do zera.

 

Ja się nie czuję "memiarzem", chociaż memy lubię, nie przeczę. Kibicuję reprezentacji Polski na tyle długo, żeby nie uprawiać bezkrytycznego "nic się nie stało" i nie jestem "niedzielnym optymistą" z reklamy Media Expert. Nie prognozowałem "pińcet do zera", nie przypominam też sobie, żeby ktoś inny tak prognozował. Natomiast wśród nawet najbardziej uznanych ekspertów, liczne były obawy, że może się to zakończyć katastrofą (łatwo można to sobie przypomnieć).

 

Gdybym nie życzył tej reprezentacji dobrze, to w ogóle - mimo najróżniejszych wtop i często "kontrowersyjnego podejścia", nie oglądałbym po prostu ich spotkań.

 

Ale co tam ja - Mateusz Borek, czy Michał Pol (którzy mieli POWAŻNE obawy przed meczem), to też wg Ciebie hejterzy i "niekumaci"?  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przeciętny mecz, chaotyczny i dość ostry (po 16 fauli każda ze stron). Hiszpania zagrała poniżej oczekiwań, Polska chyba na swoim normalnym poziomie. Podobny przebiegnięty dystans (co mnie dziwi), oczywiście duża różnica w posiadaniu piłki i dokładności podań na korzyść Hiszpanów. Nasza obrona jest do CAŁKOWITEJ przebudowy (w szczególności "blachotrapez" i "husaria"), reszta w miarę OK. Ale to Hiszpanie mają większy problem - są cieniem zespołu sprzed kilku lat.

Cieszę się jednak z tego remisu i czekam na ciąg dalszy. Szwecja to przeciwnik z podobnej "półki" jak reprezentacja Polski. Zobaczymy...

 


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I brawo. Po cichu liczyłem na 1:1. całkiem inaczej się oglądało. Widać piłkarze się jednak przejęli krytyką ;)

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra husaria czy nie husarzia..

 Wytłumaczćie mnie ( mi) laikowi..

 co dalej..

 Jakie są szanse na wyjście z grupu, bo nie ogarniam..

 kto, co i jak...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

No dobra husaria czy nie husarzia..

 Wytłumaczćie mnie ( mi) laikowi..

 co dalej..

 Jakie są szanse na wyjście z grupu, bo nie ogarniam..

 kto, co i jak...

Mamy drugi mecz o wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

No dobra husaria czy nie husarzia..

 Wytłumaczćie mnie ( mi) laikowi..

 co dalej..

 Jakie są szanse na wyjście z grupu, bo nie ogarniam..

 kto, co i jak...

 

Wszystko w naszych rękach. Wkur...iona HIszpania miażdży Słowację, my 1:0 ze Szwecją i ZNOWU BĘDZIE PRZEPIĘKNIE...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haos i kopanina. Aż się dziwię, że dowieźli remis do końca, widocznie mieliśmy więcej szczęścia niż umiejętności. Ale, mimo, że jakimś wielkim kibicem tej dyscypliny nie jestem, cieszę się z remisu, który przedłuża nadzieję na grę w fazie pucharowej. I zazwyczaj ostatni mecz grupowymi honor tym razem będzie meczem o wszystko. Urzadza nas tylko jeden wynik - zwycięstwo.

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Navy napisał(-a):

Moim zdaniem przeciętny mecz, chaotyczny i dość ostry (po 16 fauli każda ze stron). Hiszpania zagrała poniżej oczekiwań, Polska chyba na swoim normalnym poziomie. Podobny przebiegnięty dystans (co mnie dziwi), oczywiście duża różnica w posiadaniu piłki i dokładności podań na korzyść Hiszpanów. Nasza obrona jest do CAŁKOWITEJ przebudowy (w szczególności "blachotrapez" i "husaria"), reszta w miarę OK. Ale to Hiszpanie mają większy problem - są cieniem zespołu sprzed kilku lat.

Cieszę się jednak z tego remisu i czekam na ciąg dalszy. Szwecja to przeciwnik z podobnej "półki" jak reprezentacja Polski. Zobaczymy...

 

 

Zgadzam się, że Hiszpania teraz to cień dawnych mistrzów. Szwecja - o ile nie "upoimy się" dzisiejszym sukcesem (bo trudno nie uznać jednak tego wyniku za nasz sukces) - jest do ogrania.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ja się nie czuję "memiarzem", chociaż memy lubię, nie przeczę. Kibicuję reprezentacji Polski na tyle długo, żeby nie uprawiać bezkrytycznego "nic się nie stało" i nie jestem "niedzielnym optymistą" z reklamy Media Expert. Nie prognozowałem "pińcet do zera", nie przypominam też sobie, żeby ktoś inny tak prognozował. Natomiast wśród nawet najbardziej uznanych ekspertów, liczne były obawy, że może się to zakończyć katastrofą (łatwo można to sobie przypomnieć).

 

Gdybym nie życzył tej reprezentacji dobrze, to w ogóle - mimo najróżniejszych wtop i często "kontrowersyjnego podejścia", nie oglądałbym po prostu ich spotkań.

 

Ale co tam ja - Mateusz Borek, czy Michał Pol (którzy mieli POWAŻNE obawy przed meczem), to też wg Ciebie hejterzy i "niekumaci"?  ;)

 

Oczywiście, że wszystko wskazywało, że dobrze nie będzie, ale to jest tylko sport i każdy wynik jest możliwy. Chyba nie sądzisz, że myślałem, że wyskoczymy i będziemy cisnęli hiszpanów w ataku pozycyjnym i strzelimy im bramkę. Liczyłem na jakąś przypadkową akcję i dowiezienie wyniku. Skoro nie prognozowałeś pińcet do zera to nie było to skierowane do Ciebie, może nikt nie podał wyniku 500:0, ale heheszków było co nie miara.

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tessio napisał(-a):

 

Oczywiście, że wszystko wskazywało, że dobrze nie będzie, ale to jest tylko sport i każdy wynik jest możliwy. Chyba nie sądzisz, że myślałem, że wyskoczymy i będziemy cisnęli hiszpanów w ataku pozycyjnym i strzelimy im bramkę. Liczyłem na jakąś przypadkową akcję i dowiezienie wyniku. Skoro nie prognozowałeś pińcet do zera to nie było to skierowane do Ciebie, może nikt nie podał wyniku 500:0, ale heheszków było co nie miara.

 

Pewnie, że się sporo "nabijaliśmy", nie da się ukryć. To i tak był "najmniejszy wymiar kary" ;), jaki kadrze się należał po meczu ze Słowacją. Dzisiaj udało się, dzięki WIELKIEMU ZAANGAŻOWANIU i, powtórzę, MEGA DAWCE FARTA, przedłużyć szanse na awans. Ale Szwedzi nie będą "stać i czekać", więc warto włożyć tyle samo zaangażowania w mecz przeciwko nim również. Oby tak było.

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, eye_lip napisał(-a):

 To jest tak porąbane, że tudne do ogarnięcia.. :),

Wiesz.. jak strzelę 8 x 10 + 1x9 + 1x8 to wiem gdzie jestem.. bo mam tzw. 97/100

 a tu??? jakieś bajki,, gdzie co i jak..

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

 To jest tak porąbane, że tudne do ogarnięcia.. :),

Wiesz.. jak strzelę 8 x 10 + 1x9 + 1x8 to wiem gdzie jestem.. bo mam tzw. 97/100

 a tu??? jakieś bajki,, gdzie co i jak..

 

 

Przecież Ci jasno napisałem - jak wygramy ze Szwecją, awansujemy dalej. Jak nie, to "papa".  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Z punktu widzenia tabeli "Nic się nie stało" i to jest nadal 4. miejsce.

 

Dzisiaj sobota cudów. Najpierw zajadli Madziarzy zremisowali. Potem zwarte grupy bohaterskich pionierów rozbiły w pył Portugalię ;) . W mojej ocenie był to najbardziej widowiskowy mecz dotychczasowego E2020. By w finale wieczoru stał się cud. Widocznie protip by zamiast zimnego piwka wziąć różaniec plus przypomnieć sobie jakąś modlitwę zadziałał w na tyle wystarczającej liczbie przypadków, że Hiszpanie nie strzelili karnego a dalej mieli już totalny niefart. To ile było sytuacji do uzyskania promocji na żółty a w konsekwencji czerwony kartonik skłania mnie do stwierdzenia, że istotnie mieliśmy do czynienia z cudem.

Także ten, nie ma za co :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mecz w wykonaniu naszych  chciałem zobaczyć i tak się stało. Gratki dla naszych piłkarzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mkl1 zakładam, że ścieminasz z tą "niewiedzą" 😎

Polska MUSI wygrać ze Szwecją. Jeżeli do tego Hiszpania wygra ze Słowacją, to z "naszej" grupy awansują: Hiszpania (1 miejsce) i Polska (2 miejsce).

To jest najprostszy i w miarę realny scenariusz.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek: "My, dziennikarze, widzieliśmy polską drużynę grającą słabo i bez zaangażowania ze Słowacją w Sankt Petersburgu i widzieliśmy dzisiaj z Hiszpanią drużynę wyglądającą dużo lepiej, zwłaszcza w aspekcie fizycznym i taktycznym".  ;)

 

 

 

 

Jakub Moder:  "Jestem fizycznie wykończony, bo nie ma co ukrywać, że to Hiszpanie dominowali i prowadzili grę".  ;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKYSPORTS:

Player ratings

Spain: Unai Simon (7), Llorente (6), Laporte (6), P. Torres (6), Alba (7), Koke (6), Rodri (6), Pedri (6), Moreno (6), Morata (7), Olmo (6).

Subs: F. Torres (6), Ruiz (5), Sarabia (6), Oyarzabal (n/a).

Poland: Szczesny (6), Bereszynski (6), Glik (6), Bednarek (7), Moder (6), Jozwiak (7), Puchacz (6), Klich (6), Zielinski (6), Lewandowski (7), Swiderski (6).

Subs: Kozlowski (6), Frankowski (5), Linetty (n/a), Dawidowicz (n/a).

Man of the Match: Robert Lewandowski.

 

 

I jeszcze ze statystyk UEFA:

 

  • Lewandowski is the first Poland player to score at three EUROs, following his goals in 2012 and 2016.
  • Aged 17 years and 246 days, Poland substitute Kacper Kozłowski is the youngest player to have appeared at a EURO.
Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.