Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Belgia widać chce z pierwszego miejsca wyjść, De Bruyne w pierwszym składzie, Lukaku, Hazard i Doku, powinny być gole :D


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Dania pierwsza strzeliła ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finowie to niech dobra flachę ślą Duńczykom, piękna druga połowa. Liczyłem na więcej ze strony Belgów, statystyka dalej po ich stronie, ale spodziewałem się więcej sytuacji bramkowych 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finowie prawdopodobnie nie wejdą. Wchodzą tylko 4 drużyny z 3 miejsca , wejdą pewnie te które mają po 4 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja nawet Ukraina ma lepszy stosunek bramkowy


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Ale po co Krychowiak w meczu ze Szwedami? Skoro sam się wymiksował w czasie meczu ze Słowakami to łaskawie powinien pozostać w owym stanie wymiksowania już na stałe.

No chyba mi nie powiecie, że to podpora drużyny i bez niego nic nie jest możliwe?! Według mnie ma niższy sprawczy współczynnik mocy jak "dziesiątka" różańca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
34 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Różańca, mówisz....  :D 

A żebyś wiedział, skoro Krychowiak dostał czerwony blankiecik, o który należy się naprawdę mocno postarać to znaczy, że albo jest ostro wycofany i nie wie w czym uczestniczy albo/i (niepotrzebne skreślić) gra mocno nie czysto bo nie jest do tego przygotowany także fizycznie. Dlatego "dziesiątka" różańca nie tylko, że się wydaje skuteczniejsza w intencji celu, ona jest skuteczniejsza od obecności Krychowiaka na boisku.

Dowodem skuteczności różańca jest mecz z Hiszpanią. A nieświadomość cudu pośród ciemnego gminu to norma, która jest wzmiankowana wielokrotnie w Nowym Testamencie. Uważasz, że wszyscy się połapali tak przy rozmnożeniu chleba i ryb albo, szczególnie przemiany wody w wino. Dobrze jak kilku bystrych połapało się co się stało a pozostali, nieświadomy gmin po prostu uznał, że jest dobrze a nawet mu się to należy.

Dlatego zalecam zamiast zimnego piwka przed telewizorem więcej wiary w modlitwę jak w umiejętności "reprezentacji" bo bez modlitwy to jakoś cienko widzę spotkanie ze Szwedami. Żeby potem nie wyszło jak w czasie Euro w Polsce, że grupa była słaba, do ostatniego meczu wszystko było zaklepane a na końcu wyszło jak zwykle. Taki zupełnie przypadkowy zbieg okoliczności :) .

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak różańca nie włączał do arsenału naszej reprezentacji. Zostawmy to na jakieś naprawdę ważne okazje. Idąc tym tropem czy można powiedzieć, że Słowacy się mocniej modlili przed telewizorami? Piłkarze awans niech wykopią własnymi nogami, albo niech wracają do domów i oglądają dalsze rozgrywki w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



[quote post="3014286" Żeby potem nie wyszło jak w czasie Euro w Polsce, że grupa była słaba.

Jeżeli chodzi o piłkę to może to nie była najmocniejsza grupa.
Ale wyobraź sobie mistrzostwa w piciu. To byłaby prawdziwa grupa śmierci;)



Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.