Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter

Wywalić Krychowiaka i w to miejsce wstawić jakiegoś chętnego do gry młodziaka!

 

p.s.

Krychowiak jest na dobrej drodze by kolejny raz samodzielnie się wymiksować z drużyny :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Lewandowskiego. Po tygodniu "na kadrze", chłop musi mieć depresje przez minimum miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
12 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

będzie zawał :) 

Żyjesz :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdę napisał ktoś w jednym nemie ; 

Nasza reprezentacja jest jak jądra podczas stosunku - 

Biorą udział, ale nigdy nie wchodzą... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ;), trudno jednoznacznie ocenić występ naszej "repry" na Euro. Plan realny był taki: 1. wygrana ze Słowacją; 2. wpierol od Hiszpanii; 3. remis ze Szwedami. I byłby awans. A my daliśmy d*py z bardzo przeciętną Słowacją, zagraliśmy "mecz życia" (ale za "tylko" jeden punkt) z najsilniejszą, teoretycznie, Hiszpanią i po, trzeba to przyznać, heroicznej walce - ale w meczu, w którym daliśmy się zaskoczyć, jak juniorzy (jak to pewnie opisze Bednarek) i nie wykorzystaliśmy kilku dobrych + jednej TYSIĄC PROCENTOWEJ szansy - przegraliśmy ze Szwecją, która jest w miarę blisko nas "poziomem ogólnym". Jak już pisałem, na koniec bramka dla Szwedów była "wliczona w ryzyko" - musieliśmy się odkryć i zagrać na koniec z maksymalnym ryzykiem. Szkoda. Psów bym nie wieszał. Ale niedosyt jest. To było do zrobienia...  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurza, że grą naszych rządzi przypadek. Niestety nie da się nadrobić braku umiejętności ambicją, trzeba mieć jeszcze wiedzieć co i jak grać.
Jestem daleki od hejtu, bo … tego się spodziewałem. Niestety.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIVAT CAROLUS GUSTAVUS REX...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kiniol napisał(-a):

VIVAT CAROLUS GUSTAVUS REX...

I na pohybel Lachom! ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Nie powiedziałbym, że "reprezentacja" dorównuje Szwedom. Świadczy o tym tabela i jak choćby ostatnia bramka meczu 6. obrońców przeciwko 3. napastnikom. Brak wykończenia sytuacji podbramkowych nie jest problemem z wykończeniem lecz z zagęszczeniem. Jak w obrębie pola karnego zbiorą się dwie drużny to dosyć ciężko zdobyć bramkę w inny sposób jak z przypadku.

Uważam, że kapitanem powinien być Glik choćby dlatego, że klnie na pozostałych i nie ważne w jakim języku. Jest duchowym motorem czegoś co można byłoby określić zalążkiem ekipy. Lewandowski nie może być wszystkim.

 

Z mojego punktu widzenia jako niefana piłki kopanej mecz mógł się podobać i to najważniejsze. Za chwilę zajadli Madziarzy zetrą się z bohaterską grupą pionierów :) . Wynik może być różny od zakładanego bo do dzisiaj Niemcy pamiętają najazdy nieustraszonych, wąsatych Madziarów z wieków średnich. Słabi i nie równo grający powoli się wykruszają. Po to jest ten etap eliminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i żelusie jadą do domu :)

wakacje już mają, każdy sobie kupi po nowym złotym Rolexie, jakaś nowa furka wpadnie, futro dla Krychy i będzie git bo przecież premia za takie "owocne" mistrzostwa się należy jak psu micha :)

podtrzymuję swoje zdanie - dno i metr mułu, widziałbym ich bardziej przy goleniu agrestu, tarciu chrzanu albo pchaniu karuzeli niż przy piłce zwłaszcza nożnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Szpakowski powiedział na koniec: sklonować lewego x 10 to może coś z tego będzie...


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.