Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam od lat twierdzę że nie ma na świecie lepszej roboty niż krajowe związki sportowe, nie mówiąc już o wyższej szkole jazdy, tj. FIFA, UEFA, MKOL itp. Lata temu, będąc w pracy w Kijowie, raz w hotelu w którym się zatrzymałem, pojawiły się nagle tabuny ślicznych dziewczyn w towarzystwie niezbyt atrakcyjnych facetów. Było to przed Euro 2012, gdy w Kijowie  i innych miastach goszczących wszystko było jeszcze rozgrzebane (a nie powinno). No więc owe dziewczyny były prezentem od Ukraińców aby delegacja UEFA za bardzo z tego hotelu nie wychodziła na

miasto oglądać placów budowy.

 

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym zaangażowanym w organizację igrzysk Milano-Cortina 2026. Kurczę, chyba zaaplikuję do nich, za takie pieniądze warto. Na razie debatują czy się spotkać po wakacjach żeby coś ustalić. A działają od prawie dwóch lat 🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczu WALIA - DANIA mam delikatny dylemat poznawczy (w skrócie: De De Pe). Nieszczególnie lubię Walię (kuzyn kuzyna mojego kuzyna został napadnięty w drodze powrotnej z fabryki nalepek na konserwy rybne niedaleko Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoc i, chociaż wyszedł z potyczki zwycięsko, niesmak pozostał!), ale też z Danami nic mnie wielkiego nie wiąże (mam na imię JAROSŁAW (!), nie MIESZKO, więc KANUT I mi, w sumie, zwisa). Ale... dobra, będę za Duńczykami - gra u nich (prawdopodobnie) nowy kapitan AC MILAN.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

(mam na imię JAROSŁAW (!)

 

Ja bym się nie przyznawał :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener Roberto Mancini i jego RM 

 

Roberto-Mancini.jpg

 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy 2 - 1 Austria w dogrywce! Kurcze żal mi Austrii 🙁Im dalej w mecz, tym bardziej im kibicowałem, ale serca włożyli w ten mecz! Tylko pogratulować 👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Włochom (skoro Polska już odpadła), chociaż przez Dollarummę mam z tym "niejaki problem". No, ale trudno. Trochę się pomęczyli, Austria wzniosła się ponad swój standard i był niezły mecz. Już zacieram łapki na ćwierćfinał.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, drkadrys napisał(-a):

Włochy 2 - 1 Austria w dogrywce! Kurcze żal mi Austrii 🙁Im dalej w mecz, tym bardziej im kibicowałem, ale serca włożyli w ten mecz! Tylko pogratulować 👏👏

Ja też wolałem Austrię zwłaszcza że ten spalony z d*py te kilka milimetrów powinno być zawsze na korzyść drużyny atakującej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalony był i tego nie kwestionuje. Pochwaliłem ich za serce do gry, zaangażowanie i fajną grę. W sumie jakby wygrali to też byłby dobrze. Natomiast Włosi mimo, że ten mecz im się nie układał, pokazali jakość i to cechuje drużyny z najwyższej półki. Zobaczymy jak sobie poradzą w ćwierćfinale. 

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jan napisał(-a):

Trener Roberto Mancini i jego RM 

 

Roberto-Mancini.jpg

 

Chyba wszystkich przebił cena zegarka od  $US189,500 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

cena zegarka od  $US189,500

 

Na chrono z Usa jest za 2 657 160 zł hype na RM ;)) ale nie sadze zeby zaplacil za zegarek sygnowany jego własnym nazwiskiem ;)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Na chrono z Usa jest za 2 657 160 zł hype na RM ;)) ale nie sadze zeby zaplacil za zegarek sygnowany jego własnym nazwiskiem ;)

Pewnie tak 😉 Tutaj pokazują też inne zegarki trenerów:                                                                                                                                                                                                  https://timeandtidewatches.com/extra-time-which-euro-2020-manager-has-the-best-watch/                                                                                                                                                                                                  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 set dla Polski, Yes!!!

Sorry za ligę narodów w siatę, ale gramy o złoto!!!


Lipa 😟 w plecy 3:1. Najgorzej, że przegrywamy bez walki kolejne sety. Nie powinno tak być! Oddaliśmy im grę 😠

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faworyci nie spisują się w fazie pucharowej. Włosi wczoraj prawie przegrali, dzisiaj Holendrzy zawodzą. Czesi w fazie grupowej nie błyszczeli. Ciekawe, jak będą wyglądały kolejne mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mecz emocjonalnie neutralny, z mikrowskazaniem na Oranje (tylko ze względu na dawnych graczy AC MILAN). Ale Czechom trzeba przyznać, że zagrali MEGA konsekwentnie taktycznie. Do tego doszedł element niekiedy decydujący w turniejach, czyli FART.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Pamiko napisał(-a):

Hmmm…. prawie przegrali?

Tak, gdyby uznano gola Austrii z aptekarskiego spalonego...

Mam tylko nadzieję, że jednak Belgia rozjedzie Italię, bo bardziej pasuje mi ich styl gry i w ogóle należy im się 1/4 a nawet finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drabinka bardzo utrudnia dojście Belgom do finału. Teraz mecz z Włochami potem jak dobrze pójdzie pewnie z Francją i dopiero oficjalny finał. Patrząc po meczach grupowych to wszystkie z tych meczy mogłyby być finałem.

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj mecze 🥰 Huśtawka emocji niesamowita.

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Own Goal idzie na króla strzelców 😉😁😂


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.