Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Szwajcaria daje czadu, faktycznie: zebrać sobie Albańczyków i innych i mieć drużynę narodową. Ciekawe jak się czuli ich kibice podczas Euro 2016, gdy szwajcarski zawodnik, po strzeleniu gola,  robił symbol albańskiego orła? Francuzi są kolorowi, ale to są chłopaki urodzone we Francji, mówiące po francusku itp.

 

Ale i tak dla mnie przebiciem wszystkiego była reprezentacja Kataru na mistrzostwa świata w piłce ręcznej (fakt, tam są inne przepisy dot. występów w reprezentacji). Zebrali sobie zawodników z czego świata i jechali. Ale, żeby chyba potem nie mogli skorzystać z przywilejów jakie daje obywatelstwo Kataru (mnóstwo fajnych benefitów), to podobno okazało się, że i i obywatelstwa były …. na czas mistrzostw😆.

 

Ciekawe ile „Katarczyków” będzie w reprezentacji tego kraju podczas mistrzostw świata 2022. W Afryce podobno łowią zdolną młodzież od lat i przerabiającą na swoją.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi przez 90% czasu grają świetną , ofensywną piłkę. Bilans bramek 15-2. Cały czas w ruchu, gra na jeden kontakt, nie boją się pojedynków indywidualnych , sporo odbiorów i w niskim i wysokim pressingu. Miło się na to patrzy. Szkoda że nie mogą tych pozostałych minut dograć z godnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ja oczekuję mistrzów Europy, którzy będą najlepszą drużyną turnieju. Jak na razie, są nią Włosi. Belgowie przegrali, bo strzelili jedną bramkę mniej, a przez ok. 60-70 minut meczu byli wyraźnie słabszą drużyną.

 

Włosi byli lepsi i wygrali. Racja. Szkoda Belgów którzy mimo dużego potencjału nie potrafili go wykorzystać. Niestety jak już widać po komentarzach Włoska błazenada nie przynosi im splendoru :)

Neymarowanie (czy tam Immobilowanie) to jedne z najgorszych piłkarskich spektakli.

A jak dołożymy do tego sytuację Zidane vs Materazzi (na miejscu Francuza 15 lat temu obiłbym konkretnie mordę temu cfaniaczkowi a nie tylko przywalił z byka 🐂), to ciężko sobie wybić z głowy negatywny obraz Włoskiej piłki. 

 

Może trochę przesadzam, ale wychowałem się na takich graczach jak Cantona, Kean czy Vidic. Gdzie piłkarz wraz z umiejętnościami powinien mieć charakter. 

 

11 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Moralnymi zwycięzcami natomiast są i tak... (tu mam pewien dylemat, ale niech będzie, że) Belgowie. Wzruszający był moment, kiedy Romeru Lukaku, którego oboje rodzice to Kongijczycy (mimo, że tata grał dla reprezentacji Zairu), przepraszał klęcząc za zbrodnie 

 

Przez śmieszkowanie z Lukaku, widzę że jest żal, że to on poprowadził Inter do mistrzostwa Włoch ;)

 

---

A wracając do Euro.

 

Aktualnie jedynym kandydatem do pokonania Włochów są Anglicy (do tej pory nie stracili żadnej bramki !). Żeby to zrobić muszą dojść do finału, co aktualnie jest bardzo prawdopodobne (patrząc na ich przeciwników). Na Hiszpanów nie liczę, Włosi raczej dadzą sobie z nimi radę. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, evilym napisał(-a):

Aktualnie jedynym kandydatem do pokonania Włochów są Anglicy (do tej pory nie stracili żadnej bramki !). Żeby to zrobić muszą dojść do finału, co aktualnie jest bardzo prawdopodobne (patrząc na ich przeciwników). Na Hiszpanów nie liczę, Włosi raczej dadzą sobie z nimi radę. 

 

Tylko ciekawe, czy Anglicy dograją ten turniej rezerwami, czy chociaż na finał wypuszczą swoich najlepszych piłkarzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, evilym napisał(-a):

Przez śmieszkowanie z Lukaku, widzę że jest żal, że to on poprowadził Inter do mistrzostwa Włoch ;)

 

:lol:

 

Do mistrzostwa Włoch doprowadził Inter znakomity trener, który świetnie pokierował doskonale złożoną z wyśmienitych zawodników (m.in. Lukaku) drużyną. Ja kibicuję AC MILAN, ale podstawówkę kończyłem BARDZO dawno temu.  ;)

 

A jeśli chodzi o "teatr" Immobile, itp. - jestem KATEGORYCZNIE PRZECIW. Wkunwia ;) mnie to tak samo, jak wszystkich przeciwników ściemniania na murawie. Na przykład, właśnie ze względu na liczne (też udokumentowane) "ściemy" Belottiego w meczach ligowych, jestem przeciwnikiem prób ściągania go do ACM.

 

Ale też patrzmy REALNIE. To NIE dzięki paru "ściemom" Włosi wygrali z Belgią. I nie tylko, niestety, paru Włochów potrafi odegrać teatrzyk. Jeżeli ktoś kiedykolwiek grał w meczu powyżej trampkarzy, to wie, że prowokacje, wyzywanie, ciąganie za koszulkę, plucie, itp. to był stały element niemal wszędzie - przynajmniej do wprowadzenia licznych kamer i VAR.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Szwajcaria daje czadu, faktycznie: zebrać sobie Albańczyków i innych i mieć drużynę narodową. Ciekawe jak się czuli ich kibice podczas Euro 2016, gdy szwajcarski zawodnik, po strzeleniu gola,  robił symbol albańskiego orła? Francuzi są kolorowi, ale to są chłopaki urodzone we Francji, mówiące po francusku itp.

Benzema urodzony w Lyonie mówiący po francusku. Odmawia śpiewania hymnu bo czuje się Algierczykiem. U nas też pamiętam zagraniczny zaciąg. Pierwszy chyba był Olisadebe. Był też Brazylijczyk, Francuz, kilku Niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ale też patrzmy REALNIE. To NIE dzięki paru "ściemom" Włosi wygrali z Belgią. I nie tylko, niestety, paru Włochów potrafi odegrać teatrzyk. Jeżeli ktoś kiedykolwiek grał w meczu powyżej trampkarzy, to wie, że prowokacje, wyzywanie, ciąganie za koszulkę, plucie, itp. to był stały element niemal wszędzie - przynajmniej do wprowadzenia licznych kamer i VAR.

 

Ale to Włosi zawsze byli i będą mistrzami w tej dziedzinie, taki już mają charakter. Pewnie nawet VAR ich nie pokona 😉 

Natomiast faktem jest, że teraz grają zdecydowanie bardziej do przodu niż kiedyś i dużo lepiej się to ogląda  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, nie wiem, czy to Włosi akurat dzierżą "palmę pierwszeństwa". Oglądam regularnie wszystkie główne ligi europejskie (angielską, hiszpańską, włoską. niemiecką, francuską), a także od czasu do czasu portugalską, holenderską i rosyjską, i WSZĘDZIE widzę takie "popisy". Nawet w niedoścignionej, rzecz jasna, pod względem jakości piłkarskiej, Ekstraklasie.  ;)

 

Jest też taka drużyna klubowa, która powszechnie uważana jest za IKONĘ takiego teatru. I wcale nie włoska. I, uwaga, nie gra w niej ANI JEDEN WŁOCH...  ;)

 

EDIT: Tutaj mały cały wpis poświęcony "nurkom". Spróbujmy policzyć, ilu na liście najbardziej z tego powodu znanych jest graczy z Włoch...  ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Diving_(association_football)#Diving_reputation

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Federer prowadzi 2:1 w setach. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Już dwa zero dla Duńczyków. Kurczę, fajnie byłoby pyknąć z Sampdorii takiego Damsgaarda do ACM...  ;)

Albo do Rakowa 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia kolejny mecz na zero z tyłu. 

Jestem ciekaw czy podobnie będzie z Danią. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

000CJ1SCIV0AFBDU-C116-F4.jpg

 

Trener Danii z 58 ? Tylko pasek mi troche nie pasuję

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie 58, blancpain?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zarobią na boisku to na instagramie muszą...co za czasy...Deyna się w grobie przewraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, desmo napisał(-a):

Nie zarobią na boisku to na instagramie muszą...co za czasy...Deyna się w grobie przewraca

A na boisku wystarczająco nie zarabiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

A na boisku wystarczająco nie zarabiają?

To ciągle ZA MAŁO...

 wiesz ile kosztuje Jacht ??? ( zo bsługą na cały sezon + miejsce przy kei+ hangar na zimę????

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.