Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, beniowski napisał(-a):

A na boisku wystarczająco nie zarabiają?

No po Euro to na podwyżki nie powinni liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przed Euro dostali za awans. Krychowiak z Zielińskim po 3,4 mln złotych, reszta trochę mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już przed Euro dostali za awans. Krychowiak z Zielińskim po 3,4 mln złotych, reszta trochę mniej default_smile.png
Z moich pieniędzy.... Łajzy grać nie potrafią a musimy się na nich zrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, desmo napisał(-a):

Nie zarobią na boisku to na instagramie muszą...co za czasy...Deyna się w grobie przewraca

Może mi ktoś wytłumaczyć jak się zarabia na Instagramie takim zdjęciem? Rozumiem product placement, werbalne wspomnienie o jakimś produkcie itp. Ale tu na zdjęciu widzę tylko parę szczerzącą się do obiektywu, a nie przypuszczam by jakaś znana marka wybrała tę panią do reklamowania torebek lub zegarka. Hotelu też chyba nie reklamują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, bo tylko słyszałem, ze liczy sie ilośc" wejśc" na taki wpis... Pewnie jak wszedzie sa "wyskakujace  reklamy"  no i za to się płaci...

Czy tak to działa nie wiem..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Może mi ktoś wytłumaczyć jak się zarabia na Instagramie takim zdjęciem? Rozumiem product placement, werbalne wspomnienie o jakimś produkcie itp. Ale tu na zdjęciu widzę tylko parę szczerzącą się do obiektywu, a nie przypuszczam by jakaś znana marka wybrała tę panią do reklamowania torebek lub zegarka. Hotelu też chyba nie reklamują.

 

Czymś trzeba stronę zapełnić i utrzymać aktywność konta, więc nawet jak wrzucają foto bez product placement, pośrednio i tak się "sprzedają"   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Może mi ktoś wytłumaczyć jak się zarabia na Instagramie takim zdjęciem? Rozumiem product placement, werbalne wspomnienie o jakimś produkcie itp. Ale tu na zdjęciu widzę tylko parę szczerzącą się do obiektywu, a nie przypuszczam by jakaś znana marka wybrała tę panią do reklamowania torebek lub zegarka. Hotelu też chyba nie reklamują.

Czasem product placement jest nieoczywisty na pierwszy rzut oka kogoś kto nie jest targetem, czasem zdjęcie jest teaserem a dalszy ciąg z wyjawieniem marki, sklepu jest w komentarzach  czy innej aktywności na koncie, czasem to zdjęcie jest kontynuacją czegoś co miało miejsce wcześniej  itd poza tym każda aktywność na koncie która napędza im ruch przekłada się na stawki ...generalnie społeczeństwo już tak zgłupiało, że „piłkarz przestał być od grania”...ciekawe kiedy „d..a straci swoje pierwotne przeznaczenie”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, desmo napisał(-a):

 „d..a straci swoje pierwotne przeznaczenie”

 

W zakresie rzeczonego przeznaczenia różnorodnych opinii jest zapewne także sporo.  ;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, desmo napisał(-a):

Czasem product placement jest nieoczywisty na pierwszy rzut oka kogoś kto nie jest targetem, czasem zdjęcie jest teaserem a dalszy ciąg z wyjawieniem marki, sklepu jest w komentarzach  czy innej aktywności na koncie, czasem to zdjęcie jest kontynuacją czegoś co miało miejsce wcześniej  itd poza tym każda aktywność na koncie która napędza im ruch przekłada się na stawki ...generalnie społeczeństwo już tak zgłupiało, że „piłkarz przestał być od grania”...ciekawe kiedy „d..a straci swoje pierwotne przeznaczenie”

Ja jednak nie jestem (chyba) targetem, nie rozumiem tych całych sieci społecznościowych, zresztą nie mam FB czy Instagrama, ale rozumiem że teraz tam się robi marketing i pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Ja jednak nie jestem (chyba) targetem, nie rozumiem tych całych sieci społecznościowych, zresztą nie mam FB czy Instagrama, ale rozumiem że teraz tam się robi marketing i pieniądze.

 

Marina ma w wuj obserwujących. Reklamuje Intimissimi. Parę innych, podobnych tyłkencji również. Młode, a także "stare młode", siedzą na Insta, gapią się i myślą se "a co ja gorsza?!" i biegną kupować Intimissimi. I te pe. A inni obejrzą Bonda i gonią po Omegę.  ;)  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wyraźnie napisane co reklamuje ten piłkarz. Mnie chodziło o zdjęcia W. Szczęsnego z żoną - ale może jest tak, jak opisał Desmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Ronaldo mnie tak nie szokuje, jak fakt, że istnieją marki które chcą być kojarzone z imprezowiczem, hazardzistą i do tego dzbanem który ostatnio grywa z młodzieżówką.

 

3, 2, 1... fani Balticusa kontra Nicon NOW!  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Nie wiem kogo to dzisiaj dziwi. Nikt nie robi sensacji, że np. billboard na Times Square kosztuje 2,5mln zł miesięcznie, a dociera do śmiesznie małej grupy odbiorców w porównaniu z Internetem. Wpis na Instagramie Cristiano Ronaldo to bardzo mała i droga powierzchnia reklamowa, którą w ciągu sekund dotrze do ponad 300 mln odbiorców, bo tylu ma na tę chwilę obserwujących konto C. Ronaldo. Dlatego jeden wpis kosztuje jak szacowało kilku specjalistów około 900 tys. euro. Ponadto Ronaldo nie sprzedaje się na lewo i prawo, taki wpisów reklamujących marki inne niż jego własne ma na profilu bardzo mało. Nasze gwiazdki "orzą jak możą" ale nawet jak wpada kilka tysięcy zamiast kilkuset to i tak niezły hajs jak na włożony wysiłek.

 

900 tys. euro w przypadku Ronaldo mnie tak nie szokuje, jak fakt, że istnieją marki które chcą być kojarzone z imprezowiczem, hazardzistą i do tego dzbanem który ostatnio grywa z młodzieżówką.

Nie ma go w rządzie, na księdza też nie poszedł - robi w życiu to, co lubi. Czy to powód, by tak krytycznie go oceniać? ;)  

 

Nie, nie jestem fanem Balticusa...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie ma go w rządzie, na księdza też nie poszedł - robi w życiu to, co lubi. Czy to powód, by tak krytycznie go oceniać? ;)  

 

Nie, nie jestem fanem Balticusa...

To jest szersza dyskusja. Odpowiedzieć w ten sposób mogą wszyscy na Instagramie np.: nikomu nic nie robię, to moja prywatna strona, nikt tu nie musi wchodzić. Tylko że to tak nie wygląda: ludzie łykają to co im Instagram podsuwa jak pelikany, jak pisał Lincoln, a ogłupione spleczeństwo często nawet nie wie, czy influencer coś relamuje czy nie, bo oni nie zawsze wprost to zaznaczają. Jeśli jakaś gazeta zareklamuje coś co jest np. szkodliwe, to bierze niejako odpowiedzialność za to. Jak Marina zareklamuje jakiś lakier który uszkadza paznokcie, to co jej zrobisz? Ona powie, że nie wiedziała, że tak naprawdę to nie reklamuje, tylko poleca, jest osobą prywatną i się nie zna. Była prowokacja w Anglii, gdzie pytano dość znanych influencerów, czy by zareklamowali produkt o którym by wiedzieli, że jest szkodliwy. I większość odpowiedziała, że .... tak.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

To jest szersza dyskusja. Odpowiedzieć w ten sposób mogą wszyscy na Instagramie np.: nikomu nic nie robię, to moja prywatna strona, nikt tu nie musi wchodzić. Tylko że to tak nie wygląda: ludzie łykają to co im Instagram podsuwa jak pelikany, jak pisał Lincoln, a ogłupione spleczeństwo często nawet nie wie, czy influencer coś relamuje czy nie, bo oni nie zawsze wprost to zaznaczają. Jeśli jakaś gazeta zareklamuje coś co jest np. szkodliwe, to bierze niejako odpowiedzialność za to. Jak Marina zareklamuje jakiś lakier który uszkadza paznokcie, to co jej zrobisz? Ona powie, że nie wiedziała, że tak naprawdę to nie reklamuje, tylko poleca, jest osobą prywatną i się nie zna. Była prowokacja w Anglii, gdzie pytano dość znanych influencerów, czy by zareklamowali produkt o którym by wiedzieli, że jest szkodliwy. I większość odpowiedziała, że .... tak.

 

Masz sporo racji z tą "nieokreśloną (nie-)odpowiedzialnością" za "content". Niconowi jednak, jeśli dobrze zrozumiałem, chodziło bardziej o to, że o ile Cristiano Ronaldo może dodawać większości reklamowanych przez siebie marek prestiżu (piszę o większości, ponieważ w pewnych segmentach kwestia byłaby jednak do dyskusji), o tyle z takim, na przykład, Kamilem Grosickim, przy całym szacunku dla niego jako człowieka, a także i piłkarza, który coś dla naszej reprezentacji jednak zrobił, sprawa wydaje się "nieco bardziej kontrowersyjna"... Ale może źle odczytałem... :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Masz sporo racji z tą "nieokreśloną (nie-)odpowiedzialnością" za "content". Niconowi jednak, jeśli dobrze zrozumiałem, chodziło bardziej o to, że o ile Cristiano Ronaldo może dodawać większości reklamowanych przez siebie marek prestiżu (piszę o większości, ponieważ w pewnych segmentach kwestia byłaby jednak do dyskusji), o tyle z takim, na przykład, Kamilem Grosickim, przy całym szacunku dla niego jako człowieka, a także i piłkarza, który coś dla naszej reprezentacji jednak zrobił, sprawa wydaje się "nieco bardziej kontrowersyjna"... Ale może źle odczytałem... :)

Z pewnością i Grosicki ma zagorzałych fanów, tylko nam sie wydaje że to mało możliwe 😃.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2:1 dla Hiszpanów


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evilym napisał(-a):

Dziś 2:1 dla Hiszpanów

Nooooooooo😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Italii. To może być jednak trudny mecz, ponieważ Hiszpanie po pokonaniu Chorwatów zapewne MOCNO doładowali akumulatory "morale mod" ;), a umiejętności im przecież nie brakuje.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Włochów, prezentują lepszy futbol. Hiszpania nie stanowi takiego kolektywu, jedzie tylko po nazwie (Belgowie grali lepiej). Z drugiej strony niech wygra lepszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tu jest szaleństwo, choć ja siedzę teraz w małej dziurze i nie ma tłumów na ulicach, ale wszystkie bary pełne i wszyscy śpiewają hymn właśnie.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Zaczynamy 🙂

IMG_20210706_205719.jpg

Zaczynamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.