Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam kilku Anglików nawet pocałowało medal wiec to bardzo indywidualna sprawa. Zdziwiłem się ze Donnarumma został MVP turnieju - nie żeby nie zasługiwał po prostu tego nie podejrzewałem 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Chciałbyś go jakoś porównać do aktora Immobile? A może do duszącego szybszych rywali ich własną koszulką Chieliniego

A „odrzucenia” srebrnych medali nie wymyślili Anglicy arbitrze elegancji...to jest dopiero disrepect....https://www.sport.pl/pilka/7,65041,25973689,po-finale-pilkarze-milanu-odbierali-srebrne-medale-i-wyrzucali.html

 

Również chciałbym wyrazić swój BARDZO krytyczny stosunek do zachowania Chielliniego. Zważywszy na fakt, KOMU to zrobił i JAK to wyglądało, powinien był natychmiast uklęknąć.  :D

 

A opowieści Smićera są tendencyjne! Zresztą to Czech, a jeśli ktoś już wyrzucił cokolwiek w trawę w chwili wnerwu, to pewnie był to Szewczenko, więc... WOJNA! :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się zastanawiam czy np. jeśli jest jakiś zawodnik gra fantastyczny turniej, zdobywa króla strzelców itp., ale jego drużyna przegrywa w finale, to czy on może dostać tytuł zawodnika turnieju. Wydaje mi się że takie trofeum zawsze dostaje ktoś ze zwycięskiej drużyny. Bywało inaczej w historii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Chciałbyś go jakoś porównać do aktora Immobile?

 

 

burak to burak niezaleznie od druzyny w ktorej wystepuje

jezeli ktos glosi fair play i kleka dla blm a potem sciaga medal to pokazuje prawdziwy poziom jaki reprezentuje

 

 

Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

akurat sytuacja z medalami nie jest jakaś wcale godna potępienia

 

jasne, czysta idea fair play  :lol: 

krytyka anglikow chyba lekko kogos zaklula

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Czujnik napisał(-a):

jasne, czysta idea fair play  :lol: 

krytyka anglikow chyba lekko kogos zaklula

 

A co to ma wspólnego z Anglikami? Obejrzyj jakąkolwiek ceremonię wręczania medali w ostatnich mistrzostwach lub rozgrywkach klubowych, a gwarantuję ci że od razu wypatrzysz zawodników ściągających srebrne medale zaraz po ich otrzymaniu. BTW, kibicuję Włochom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok medale mogli sobie zdejmować, ale ręki Kane nie chciał podać Włochom, którzy go oklaskiwali  - być burakiem to jedno, ale przegrywać też trzeba umieć. Ogólnie zasłużona porażka, po tym jak byli ciągnięci za uszy, mieli za sobą wszystko, stadion, UEFA i chore przepisy, że mogą oglądać tylko Anglicy lub mieszkańcy Londynu czy Anglii... Bardzo dobrze, że przegrali, może to nauczy ich pokory, chociaż wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Matti napisał(-a):

Ok medale mogli sobie zdejmować, ale ręki Kane nie chciał podać Włochom, którzy go oklaskiwali  - być burakiem to jedno, ale przegrywać też trzeba umieć. Ogólnie zasłużona porażka, po tym jak byli ciągnięci za uszy, mieli za sobą wszystko, stadion, UEFA i chore przepisy, że mogą oglądać tylko Anglicy lub mieszkańcy Londynu czy Anglii... Bardzo dobrze, że przegrali, może to nauczy ich pokory, chociaż wątpię...

 

Pokory..? Brytyjczyków..?  ;)

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/26/The_British_Empire.png/1920px-The_British_Empire.png


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo tak się składa, że byłem w Istanbule na finale Milan - Liverpool (oraz na kilku innych, w czasie gdy pracowałem dla jednego z tytularnych sponsorów LM). Nie przypominam sobie jednak sytuacji, gdy zawodnicy FC Liverpool "zbierali medale" ale widziałem, że kilku piłkarzy AC Milan zdjęło swoje medale. Nie zauważyłem, żeby je wyrzucali. Widok miałem całkiem niezły. Dwa rzędy wyżej zasiadały takie osobliwości jak Zbigniew Boniek, Cezary Pazura czy Jan Krzysztof Bielecki (z dość cienkim cygarem w ustach).

To był fajny, wręcz historyczny mecz, jego wynik uważam za niesprawiedliwy dla ACM ale z wynikiem się nie dyskutuje. Dodatkowo organizacja tego meczu była całkowicie fatalna (szczególnie po jego zakończeniu).

Nota bene: w przerwie meczu, gdy Milan prowadził 3:0, kibice FC Liverpool w desperacji samookaleczali się: brali rozbieg i zderzali się z betonową ścianą (w okolicy toalet stadionu 😀). "Hanging on a quiet desperation is the English way" 😎


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

No to czego się spodziewasz? Entuzjazmu w Polsce po zwycięstwie Włochów w Euro😆?

W knajpie, w której oglądałem finał, były brawa i wiwaty. Anglikom kibicował tylko jeden stolik ;).

Cóż, jednen celny strzał w meczu to trochę mało aby wygrać, gdy przeciwnik też strzelił jedną bramkę ;).

 

2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ja zawsze się zastanawiam czy np. jeśli jest jakiś zawodnik gra fantastyczny turniej, zdobywa króla strzelców itp., ale jego drużyna przegrywa w finale, to czy on może dostać tytuł zawodnika turnieju. Wydaje mi się że takie trofeum zawsze dostaje ktoś ze zwycięskiej drużyny. Bywało inaczej w historii?

Chyba Messi na Mundialu gdy Argentyna przegrała finał z Niemcami.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zdejmowali , czy zdejmowali i  wyrzucali -bez znaczenia,  przykład podałem by kolega nie układał sobie w głowie absurdalnych teorii, że to jakieś nowe i angielskie zjawisko.  Nie wiem dlaczego Kane nie podał ręki, może dlatego że Włosi prowokowali go nieelegancko w czasie meczu - mamy sporo przykładów z historii że tak grają.  Oddzielmy lobbowanie w  UEFA czy zachowanie angielskich kibiców (które mnie także mierzi ) od czysto sportowego poziomu. Anglicy podobnie jak Włosi  zagrali bardzo dobry turniej i z tej perspektywy mają prawo okazać sportową złość w dość nieszkodliwy w sumie sposób.   Jak czytam wypowiedzi niektórych to mam wrażenie że „największym grzechem” angielskich piłkarzy jest wspieranie przez nich praw mniejszości. 
Może ma to coś wspólnego z atakowaniem angielskich turystów w Gdańsku przez lokalnych patriotów? My w końcu też mamy swój honor i poczucie sprawiedliwości...

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-26/gdansk-pseudokibice-lechii-zakatowali-angielskich-kibicow/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibole wszędzie się napieprzają. Ale z tego linku, który zapodałeś, ubawił mnie wpis pani Dulkiewicz o tym, że "w Gdańsku nie ma miejsca na jakąkolwiek przemoc".

Mój komentarz: "hyhyhy - hyhyhy - hyhy".  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stadionie i w przejściach podziemnych burdy, weszło kupa ludzi bez biletów, po murawie biega koleś i wszyscy łacznie z piłkarzami mają niezłą bekę, bo 4 porzadkowych nie może go złapać.

UEFA w takich sytuacjach ostro karze organizatora, pewnie będzie niezła kara.  A nie, czekaj...

 

A dla zmiany tematu - EURO zegarkowe.

Zwycięzcą jest... Portugalia.

Całość tu: https://timeandtidewatches.com/uefa-expensive-watches/

Tabela mistrzostw:

UEFA expensive watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten akapit jest, wg mnie, "lekko bizarre"...  ;)

 

"What I find quite astounding is that Watchfinder reports zero Patek Philippe watches for the Italian squad. Considering the nation’s fashion-forward spirit, it is very surprising that there is perhaps not a Nautilus, Aquanaut, or even High-Complication between them."


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ten akapit jest, wg mnie, "lekko bizarre"...  ;)

 

"What I find quite astounding is that Watchfinder reports zero Patek Philippe watches for the Italian squad. Considering the nation’s fashion-forward spirit, it is very surprising that there is perhaps not a Nautilus, Aquanaut, or even High-Complication between them."

Włosi ostatnio mieli sporo przykładów drogich zegarków ginących celebrytom także z domowych sejfów.  Chyba ( skądinąd słusznie ) nie ufali też neutralności Wembley  😉 dlatego pozbyli się PP z instagramowych kont na rzecz bankowych skrytek.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tak duża znajomość tematu wśród piłkarzy.... :lol:

 

 

 

 

 

Żartowałem! Widać, że chłopaki znają się na rzeczy i wiedzą, co dobre.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

Włosi ostatnio mieli sporo przykładów drogich zegarków ginących celebrytom także z domowych sejfów.  Chyba ( skądinąd słusznie ) nie ufali też neutralności Wembley  😉 

 

Ja się raczej zastanawiam, co ma podążanie za modą do P.P.  ;) Chociaż akurat Donnarumma popierdzielał ostatnio z Nautilusem na łapsku.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ja się raczej zastanawiam, co ma podążanie za modą do P.P.  ;) Chociaż akurat Donnarumma popierdzielał ostatnio z Nautilusem na łapsku.

Włosi wszystko czego używają, traktują jako element modnego dodatku  poza tym skoro celowali w szczyt piramidy piłkarskiej to modnie byłoby pokazać się w czymś z podobnego poziomu piramidy.

Też jestem zaskoczony że nie wzorują się na Pirlo.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Matti napisał(-a):

Ok medale mogli sobie zdejmować, ale ręki Kane nie chciał podać Włochom, którzy go oklaskiwali  - być burakiem to jedno, ale przegrywać też trzeba umieć. Ogólnie zasłużona porażka, po tym jak byli ciągnięci za uszy, mieli za sobą wszystko, stadion, UEFA i chore przepisy, że mogą oglądać tylko Anglicy lub mieszkańcy Londynu czy Anglii... Bardzo dobrze, że przegrali, może to nauczy ich pokory, chociaż wątpię...

I post scriptum do zachowania Kane’a...przegrywać nie umieją niektórzy angielscy kibice...Kane zaś ma jaja żeby nazwać sprawy po imieniu i pokazać im gdzie ich miejsce... stojąc murem za kolegami. A poniżej przykład żenującego idiotyzmu na ten sam temat z naszego podwórka...ekspert MEN błysnął „otwartością umysłu” 

https://wiadomosci.wp.pl/anglia-przegrala-final-euro-przez-parytet-rasowy-rasistowski-wpis-eksperta-men-6660547522935360a

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... mamy takich ekspertów jaką władzę... Jedyne w czym miał rację, że poprawność polityczna Anglików jest nudna do zwymiotowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla autora mema.

Jak zwykle po przegranej imprezie brak będzie analiz oraz wyciągnięcia wniosków oraz opracowania strategii w miejsce tego łapu capu w PZPN.

No ale kto ma to zrobić, skoro prezesssa już praktycznie nie ma, a działacze walczą o stołki w nowym zarządzie...

image.png.0c0728ce5fd46db6c11d50b36a5d7fc6.png

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej, ale - co tam - powtórzę się. ;) Te wszystkie Zbyszki, Darki i inne legendy to takie "wariacje na temat Olka K".  Swoje chłopy, a i do biznesu smykałkę mają. Zawsze wiedzą, z której strony wieje wiatr, z kim warto, a z kim nie warto napić się wódki, gdzie bywać, kogo zapraszać, jakie znajomości podtrzymywać - bo zawsze coś z nich można wyciągnąć, itd., itp. ... Innymi słowy, "Heavy PRL Mental".  ;) I tego nie zmieni ani objeżdżenie połowy świata w roli komentatora, ani bycie prezesem PZPN, ani nawet dozgonne zamieszkiwanie w Rzymie, Zurychu, czy Nowym Jorku albo innym Singapurze. To siedzi w kiepele. I tyle. I nawet Rolex na łapie tego nie zmieni.  :lol:

 

Parę już ładnych lat temu, w moim grajdołku miała miejsce kampania wyborcza - kilku panów walczyło o fotel prezydenta miasta. W trakcie debaty w lokalnej telewizji, prawicowi i lewicowi kandydaci prześcigali się w próbach zaimponowania potencjalnym wyborcom swoimi znajomościami w województwie, kraju, a nawet poza nim oraz tym, co to oni nie będą w stanie poprzez to wszystko "załatwić". A pewien kandydat niezależny, zapytany o tę kwestię, odpowiedział:  "Ja nie zamierzam niczego 'załatwiać poprzez znajomości'. Prezydenta miasta obowiązują określone procedury i droga formalna, a nie "załatwianie przy wódeczce". Wszyscy byli wstrząśnięci, a nawet lekko zmieszani.... ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2021 o 10:26, nicon napisał(-a):

Niestety - coraz czesciej slyszy sie o napadach i rabunkach luksusowych zegarkow i zaczyna nie byc to przypadek, tylko regula... smutne. I to nie chodzi juz tylko o szarych obywateli na wakacjach, tylko zahacza o gwiazdy swiatowego formatu. Jeszcze do niedawna zmienialismy Rolki, Omegi czy inne cacka na elektroniczne przy wyjsciu na rower czy silownie a teraz chyba zaczniemy je zakladac przy wyjsciu do restauracji czy pubu... 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2021 o 18:06, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Już pisałem wcześniej, ale - co tam - powtórzę się. ;) Te wszystkie Zbyszki, Darki i inne legendy to takie "wariacje na temat Olka K".  Swoje chłopy, a i do biznesu smykałkę mają. Zawsze wiedzą, z której strony wieje wiatr, z kim warto, a z kim nie warto napić się wódki, gdzie bywać, kogo zapraszać, jakie znajomości podtrzymywać - bo zawsze coś z nich można wyciągnąć, itd., itp. ... Innymi słowy, "Heavy PRL Mental".  ;) I tego nie zmieni ani objeżdżenie połowy świata w roli komentatora, ani bycie prezesem PZPN, ani nawet dozgonne zamieszkiwanie w Rzymie, Zurychu, czy Nowym Jorku albo innym Singapurze. To siedzi w kiepele. I tyle. I nawet Rolex na łapie tego nie zmieni.  :lol:

 

Najgorsze, że obaj kandydaci na nowego ocieracza prezesa PZPN nie ujawniają się z programem.  Może się wstydzą przez Zbignievo.  Może majom, ale bezobjawowo.  Więc znów wół zostanie ministrem i wiele się zmieni, by w PZPN nie zmieniło się nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro bardzo mi się podobało - po raz kolejny od 2004 wygrała drużyna, której sprzyjałem lub którą akceptowałem. 

Ci dwaj panowie natomiast przegrali na Wembley w 1992, teraz się trochę odegrali:

 

217702706_4353630611399369_3700436970956108879_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VNxmFHADY2QAX9WD4_Z&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=e1cf0727d9c336850547deab49fa8eb6&oe=60FBB77D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.