Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Edmund Exley

Euro 2020

Recommended Posts

Belgia widać chce z pierwszego miejsca wyjść, De Bruyne w pierwszym składzie, Lukaku, Hazard i Doku, powinny być gole :D

Pozdrawiam,

Janek

No to Dania pierwsza strzeliła ;)

Pozdrawiam,

Janek

Finowie to niech dobra flachę ślą Duńczykom, piękna druga połowa. Liczyłem na więcej ze strony Belgów, statystyka dalej po ich stronie, ale spodziewałem się więcej sytuacji bramkowych 

Pozdrawiam,

Janek

Finowie prawdopodobnie nie wejdą. Wchodzą tylko 4 drużyny z 3 miejsca , wejdą pewnie te które mają po 4 punkty.

W sumie racja nawet Ukraina ma lepszy stosunek bramkowy

Pozdrawiam,

Janek

Ale po co Krychowiak w meczu ze Szwedami? Skoro sam się wymiksował w czasie meczu ze Słowakami to łaskawie powinien pozostać w owym stanie wymiksowania już na stałe.

No chyba mi nie powiecie, że to podpora drużyny i bez niego nic nie jest możliwe?! Według mnie ma niższy sprawczy współczynnik mocy jak "dziesiątka" różańca.

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

Posted (edited)
34 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Różańca, mówisz....  :D 

A żebyś wiedział, skoro Krychowiak dostał czerwony blankiecik, o który należy się naprawdę mocno postarać to znaczy, że albo jest ostro wycofany i nie wie w czym uczestniczy albo/i (niepotrzebne skreślić) gra mocno nie czysto bo nie jest do tego przygotowany także fizycznie. Dlatego "dziesiątka" różańca nie tylko, że się wydaje skuteczniejsza w intencji celu, ona jest skuteczniejsza od obecności Krychowiaka na boisku.

Dowodem skuteczności różańca jest mecz z Hiszpanią. A nieświadomość cudu pośród ciemnego gminu to norma, która jest wzmiankowana wielokrotnie w Nowym Testamencie. Uważasz, że wszyscy się połapali tak przy rozmnożeniu chleba i ryb albo, szczególnie przemiany wody w wino. Dobrze jak kilku bystrych połapało się co się stało a pozostali, nieświadomy gmin po prostu uznał, że jest dobrze a nawet mu się to należy.

Dlatego zalecam zamiast zimnego piwka przed telewizorem więcej wiary w modlitwę jak w umiejętności "reprezentacji" bo bez modlitwy to jakoś cienko widzę spotkanie ze Szwedami. Żeby potem nie wyszło jak w czasie Euro w Polsce, że grupa była słaba, do ostatniego meczu wszystko było zaklepane a na końcu wyszło jak zwykle. Taki zupełnie przypadkowy zbieg okoliczności :) .

Edited by Ritter

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

Ja bym jednak różańca nie włączał do arsenału naszej reprezentacji. Zostawmy to na jakieś naprawdę ważne okazje. Idąc tym tropem czy można powiedzieć, że Słowacy się mocniej modlili przed telewizorami? Piłkarze awans niech wykopią własnymi nogami, albo niech wracają do domów i oglądają dalsze rozgrywki w telewizji.

[quote post="3014286" Żeby potem nie wyszło jak w czasie Euro w Polsce, że grupa była słaba.

Jeżeli chodzi o piłkę to może to nie była najmocniejsza grupa.
Ale wyobraź sobie mistrzostwa w piciu. To byłaby prawdziwa grupa śmierci;)

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka