Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Edmund Exley

Euro 2020

Recommended Posts

Ja stawiam na Francję

Życzeniowo Belgia 

W stosunku do naszej reprezentacji nie mam oczekiwań, chciałbym być mile zaskoczony i trzymam kciuki 

Pozdrawiam,

Janek

Ależ fatalna sytuacja. Mam nadzieję, że życie i zdrowie tego wspaniałego piłkarza zostanie uratowane. 

Nie na takie emocje w meczu skandynawów stawiałem. Oby skończyło się dobrze.

Podobno sytuacja się ustabilizowała, wrócił na nasz świat. Mam nadzieje, że wróci do zdrowia.

Będzie ok. Mamy jednak takie nieoczekiwane "memento mori". Naprawdę - nie znamy ni dnia, ni godziny.

Wracając do prognoz dotyczących reprezentacji Polski, podzielę się z Wami moim analitycznym geniuszem.  :D Otóż tak - mamy najlepszego piłkarza świata w ogóle i najlepszego napastnika świata zarazem. A więc bramek nawalimy rywalom bez liku. Mamy też jednego z najlepszych bramkarzy świata, grającego w jednym z najlepszych klubów świata, obok kilku reprezentantów Włoch i Cristiano Ronaldo (między innymi). A więc bramki NIKT nam żadnej nie strzeli. Jeżeli tylko poprawimy kilka drobnych elementów takich, jak: drybling, opanowanie piłki w ogóle, przyjęcie, szybkość, wytrzymałość, siła, inteligencja boiskowa, refleks, umiejętność reagowania na wydarzenia na boisku, taktyka - BĘDZIE DOBRZE!  :D

A komu (poza Polską, rzecz jasna) będę kibicować? Jednak Włochom - pomimo braku zawodników mojego ukochanego AC MILAN w składzie. Bo Dollarummy już nie liczę...

Czy Włosi, wg mnie, wygrają EURO? Może...

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Życzyłbym sobie, żeby nasi wygrali EURO, ale jest to wysoce nieprawdopodobne. Lubie Holendrów, maja kilku czołowych graczy, ale nie potrafią ze sobą grać w reprezentacji, nie wróżę im sukcesów. Życzyłbym Włochom zwycięstwa.

Wracając do Eriksena… epizod bardzo nieprzyjemny, nikomu nie życzę takich tragedii, ale jakby spojrzeć na to z innej strony, to może to się stało dla niego w najlepszym możliwym momencie (oczywiście pomijając beznadziejna realizacje transmisji) lekarze ze sprzętem byli u niego po 2 minutach, mogli momentalnie rozpocząć cały proces.

No, moja wypowiedź o naszej "reprze" to, naturalnie, "lekki sarkazm" był.  ;)  U Sousy podoba mi się jednak to, że nie jest "kostyczny" w swoich wyborach, jak wielu trenerów. Dał szansę Kozłowskiemu, który - chociaż nie budzi moich sympatii swoimi nazbyt "buńczucznymi" wypowiedziami (przydałoby mu się odrobinę mniej "samozachwytu" w wywiadach) - to jednak, bez dwóch zdań, ma talent i, pomimo wieku, może zaskoczyć. No, zobaczymy...

Co do Eriksena, masz rację - jeżeli już musiało mu się coś takiego, jak zawał, przydarzyć, to miał szczęście, że w chwili, kiedy lekarze byli "tuż obok", a nie, kiedy był np. w oddalonym od czegokolwiek domku na Malediwach...

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Polska ma szanse wyjść z grupy na przekór pesymistom i malkontentom.

Stawiam na naszych, jak na prawdziwego kibica przystało.

Dobrze, że sprawa z Eriksenem wygląda już lepiej.

Trudno mi wskazać faworyta. Wczoraj dobre wrażenie zostawili Włosi - ich triumf cieszyłby mnie ze względu na Manciniego, najwybitniejszego piłkarza w historii jednego z moich ulubionych klubów. Anglia wygląda na mocną, ale pewnie i tak jak zawsze odpadnie w ćwierćfinale. Francja swoją nudnawą, ale pozbawioną błędów grą i wynikami 1:0/2:0 znowu może pójść po złoto. Belgia natomiast może wreszcie wykorzystać swój świetny czas. 

Najmocniejsze drużyny mają Francuzi i Anglicy. Ja stawiam na Anglików, mimo że nie mam najlepszego zdania o ich trenerze. Drugi typ to Portugalia.

Widzę, że nie ma wiary w naszą reprezentację. Jeszcze nie zaczęli , a ludziska w Internecie nabijają się na maksa.

Nasza "reprezentacja" wierzy... w kasę....

Pozdrawiam Mirek

1 godzinę temu, van gunt napisał(-a):

Widzę, że nie ma wiary w naszą reprezentację. Jeszcze nie zaczęli , a ludziska w Internecie nabijają się na maksa.

Czy nie ma do tego powodów?

Patrząc z drugiej strony, zawsze są też rzesze niepoprawnych optymistów, którzy od 1982 cały czas wierzą. Światowa piłka poszła lata świetlne do przodu, szczególnie przez ostatnią dekadę, polska stoi w miejscu.

Zresztą, poziom naszej ekstraklapy też o czymś świadczy.

Dla wierzących w zwycięstwo....

obstawisz.jpg

No to pierwszego gola strzelił Szczęsny... 

Polacy, nic się nie stało? 

Szczesny tradycyjnie popisuje się w pierwszym meczu mistrzostw…

no jeśli my ze Słowacją sobie nie radzimy to ja już nie mam więcej pytań..

Kiedy była jakaś większa impreza, na której Szczęsny nie dał ****?

Too soon...

7AE8AB30-9F6E-4A8B-A754-7B2D87864BE5.jpeg

Czyli miałem rację. Można przestać już rozmawiać o tych patałachach i zacząć o poważnej piłce ? Po co ten mecz oglądać.

No ja idę kosić. Żenada. 

Cytując klasyka: Ale grają łapciuchy

Posted (edited)
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Cytując klasyka: Ale grają łapciuchy

Tylko w co????

oni grają???

chyba nie w piłkę nozną ...

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek