Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pau’l

Niezniszczalny, codzienny diver

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, evilym napisał(-a):

Tu mój Aquis 41,5mm na nadgarstku 17cm

Nie tylko średnica ma znacznie, ale powtarzane tu na forum do znudzenia takie aspekty jak L2L, kształt uszy i koperty, jej grubość, aż w końcu wizualny odbiór zegarka na nadgarstku. 

Trzeba przymierzać :)

_20210624_085442.thumb.JPG.04741fc44fb49ea1f80c61f45232bb86.JPG


piękny, ten zegarek w tych barwach to moje marzenie i mój cel jeśli chodzi o divery, gratuluje😉 mam nadzieje ze kiedyś sobie takiego kupię a teraz póki co szukam coś podobnego do aquisa ale bardziej użytkowego, codziennego i oczywiscie tańszego. Gratuluje fajnego zegara👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem zegarek i bardzo mi zależy na Waszej opinii. Czy wg Was to dobry zegarek? Mój wybór padł ostatecznie na Eposa Sportive ponieważ:

- wizualnie podoba mi się najbardziej spośród wszystkich zegarków które rozważałem,

- rozmiar jest dla mnie wg mnie idealny 41 mm a uszy zgrabne i zegarek ładnie układa się na nadgarstku,

- niebieski kolor jest piekny,

- trafiłem na fajna promkę w kruku, gdzie cena bazowa to 4,1k a ja kupiłem za 2,59k.

 

Przekroczyłem budżet ale to był odruch serca. Oczywiscie mam teraz trochę wyrzuty sumienia dlatego liczę na pochwałę zakupy😉 Dodam na swoją obronę jeszcze tylko to, ze zrobiłem sobie prezent na jutrzejsze urodziny😁 A tak serio, to najbardziej zależy mi na Waszej szczerej opinii. Jeśli wg Was to słaby zegarek to będę wdzięczny za szczerość 😉

018BEE18-7673-4870-9EBF-8554997FD75B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży dobrze. Niebieski zawsze na duży plus. 

Gratuluję.  

 

 

Co do jakości to się nie wypowiem, bo nie miałem w ręce. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Leży dobrze. Niebieski zawsze na duży plus. 

Gratuluję.  

 

 

Co do jakości to się nie wypowiem, bo nie miałem w ręce. 

 


dzięki😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pau’l napisał(-a):

wizualnie podoba mi się najbardziej spośród wszystkich zegarków które rozważałem,

I dlatego go kupiłeś !

Zegarek godny , Znana marka, dobrze leży na nadgarstku. Gratuluje.

W tej klasie zegarków , moim zdaniem , ten jest najlepszy , który sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, basil napisał(-a):

I dlatego go kupiłeś !

Zegarek godny , Znana marka, dobrze leży na nadgarstku. Gratuluje.

W tej klasie zegarków , moim zdaniem , ten jest najlepszy , który sie podoba :)


dzięki👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny! Podam Ci adres gdzie go odeślij, żeby Ci dalej nie przeszkadzał :P

 

Gratuluję zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Ralf58 napisał(-a):

Paskudny! Podam Ci adres gdzie go odeślij, żeby Ci dalej nie przeszkadzał :P

 

Gratuluję zakupu


wyczuwam zazdro?😉 ale mam dobrą wiadomość , na stronie kruka są jeszcze dwa te modele po fajnej cenie, oba w Krakowie : jeden niebieski jak mój a drugi czarny. Przynajmniej jeszcze wczoraj były 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Tu świetnie widać, że Aquis trzeba brac 43mm. :D

👎 😤

21 godzin temu, Pau’l napisał(-a):


piękny, ten zegarek w tych barwach to moje marzenie i mój cel jeśli chodzi o divery, gratuluje😉 mam nadzieje ze kiedyś sobie takiego kupię a teraz póki co szukam coś podobnego do aquisa ale bardziej użytkowego, codziennego i oczywiscie tańszego. Gratuluje fajnego zegara👍

Dzięki :)

 

9 godzin temu, Pau’l napisał(-a):

Panowie, zakupiłem zegarek i bardzo mi zależy na Waszej opinii. Czy wg Was to dobry zegarek? Mój wybór padł ostatecznie na Eposa Sportive ponieważ:

- wizualnie podoba mi się najbardziej spośród wszystkich zegarków które rozważałem,

- rozmiar jest dla mnie wg mnie idealny 41 mm a uszy zgrabne i zegarek ładnie układa się na nadgarstku,

- niebieski kolor jest piekny,

- trafiłem na fajna promkę w kruku, gdzie cena bazowa to 4,1k a ja kupiłem za 2,59k.

 

Przekroczyłem budżet ale to był odruch serca. Oczywiscie mam teraz trochę wyrzuty sumienia dlatego liczę na pochwałę zakupy😉 Dodam na swoją obronę jeszcze tylko to, ze zrobiłem sobie prezent na jutrzejsze urodziny😁 A tak serio, to najbardziej zależy mi na Waszej szczerej opinii. Jeśli wg Was to słaby zegarek to będę wdzięczny za szczerość 😉

 

Jeżeli liczysz na szczerość to, w podobnej kasie zdecydowanie wolalbym używane Seiko SPB147. EPOSY jakoś szczególnie nigdy mi nie leżały, a ten nurek, dla mnie taki sobie. Jakby musiał być EPOS to chyba bym wolał 3441.

 

Ale! To tylko moja opinia, bazującą głównie na wizualnych aspektach :)

Masz dobry mechanizm, Swiss Made, ponad 30% od metki to dobra cena, fajny rozmiar, który dobrze leży na nadgarstku i przede wszystkim Tobie się podoba! 

Gratuluję i niech sprawia dużo frajdy ✌️


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał(-a):

👎 😤

Dzięki :)

 

Jeżeli liczysz na szczerość to, w podobnej kasie zdecydowanie wolalbym używane Seiko SPB147. EPOSY jakoś szczególnie nigdy mi nie leżały, a ten nurek, dla mnie taki sobie. Jakby musiał być EPOS to chyba bym wolał 3441.

 

Ale! To tylko moja opinia, bazującą głównie na wizualnych aspektach :)

Masz dobry mechanizm, Swiss Made, ponad 30% od metki to dobra cena, fajny rozmiar, który dobrze leży na nadgarstku i przede wszystkim Tobie się podoba! 

Gratuluję i niech sprawia dużo frajdy ✌️


pieknie dziękuję za szczerość którą sobie cenie i miłe słowa😉👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje
Grupa miłośników Eposów na Forum nie jest jakoś bardzo liczna, ale stabilna. Tak więc wrzuć foty w wątku miłośników marki i ciesz się dobrze wykonanym zegarkiem z takiej trochę nie „mainstreamowej” marki. Na ręce leży bardzo dobrze. Klasyczny, nurkowy design. Tobie się podoba. Cena atrakcyjna. Czego więcej chcieć? Zresztą u mnie niebieskie i granatowe Eposy zawsze na plusie, bo sam takowego (choć nie nurka) posiadam i bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gratulacje emoji122.png
Grupa miłośników Eposów na Forum nie jest jakoś bardzo liczna, ale stabilna. Tak więc wrzuć foty w wątku miłośników marki i ciesz się dobrze wykonanym zegarkiem z takiej trochę nie „mainstreamowej” marki. Na ręce leży bardzo dobrze. Klasyczny, nurkowy design. Tobie się podoba. Cena atrakcyjna. Czego więcej chcieć? Zresztą u mnie niebieskie i granatowe Eposy zawsze na plusie, bo sam takowego (choć nie nurka) posiadam i bardzo lubię.


Miód na serce, dziękuje - z przyjemnością zajrzę do postów Miłośników Eposów😉

A poniżej nowy zakup w towarzystwie casualowej koszuli😉

1ADE3CE9-389D-4D15-A6E9-E39B004498D6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Panowie, pozwólcie jeszcze na koniec wątku że się pochwalę dokładnością chodu mojego nowego Eposa😁 otóż po raz pierwszy dokonałem pomiaru w piątek o 7:30, nosiłem przez weekend i dziś o 7:30 różnica była niezauważalna, tak wiec można powiedzieć, że chodzi co do sekundy😁 

Piszę to zupełnie jako ciekawostkę bo będę kontynuował pomiar i wiem ze za pare dni różnica może pojawić się kilkusekundowa i z czasem zapewne tak będzie . Tak czy siak wydaje się ze mój nowy Eposik jest całkiem punktualny😉 Miłego tygodnia Wam życzę i jeszcze raz dziękuję za pomoc i cenne rady 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@Pau’l

 

Taka mała podpowiedź: Twój zegarek mieści się w widełkach dokładności producenta? Mieści :) więc noś i daj se na luz z codziennym pomiarem bo tylko się będziesz wnerwiał. To jest zegarek mechaniczny:

 

- na jego dokładność ma wpływ sposób noszenia odkładanie na noc, temperatura, wstrząsy, stan rezerwy chodu

 

- nowy mechanizm się "dotrze" co też może wpłynąć na dokładność

 

- jak jest ciepło tak jak teraz w lato to mechaniki chodzą szybciej. W zimie odrobinę zwalniają :)

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Noodles napisał(-a):

@Pau’l

 

Taka mała podpowiedź: Twój zegarek mieści się w widełkach dokładności producenta? Mieści :) więc noś i daj se na luz z codziennym pomiarem bo tylko się będziesz wnerwiał. To jest zegarek mechaniczny:

Tak jest zawsze na początku :huh:

Z czasem to mija i przestaje się w ogóle zauważać że ma się zegarek na ręku. :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.