Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dziadek

Miód spadziowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Kolegów.

Szukam namiaru na pasiekę która produkuje i oferuje do sprzedaży prawdziwy miód spadziowy, może być iglasty lub liściasty. 

Ilość jaka mnie interesuje, to około 20 litrów. 

Jeżeli znacie taką pasiekę, to proszę o podanie numeru telefonu lub adresu na PW. 

Z góry dziękuję 

Dziadek 

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od pana Stefana Dulko z Ludwikowic Kłodzkich. Nie znam telefonu, ale jak dotrzesz, to miejscowi pokażą gdzie mieszka. Piękne miejsce. Dalej jest już tylko las...

PS. Mało kupowałem, bo Żona wie, z czego pszczoły go robią :D

PPS To ten dom w środku kadru.

1647736734_FireShotCapture113-57-400NowaRudaMapyGoogle-www.google_com.thumb.jpg.bbdcfd209d898df0d33a4a7ec154e8bf.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tarant napisał(-a):

Kupowałem od pana Stefana Dulko z Ludwikowic Kłodzkich. Nie znam telefonu, ale jak dotrzesz, to miejscowi pokażą gdzie mieszka. Piękne miejsce. Dalej jest już tylko las...

PS. Mało kupowałem, bo Żona wie, z czego pszczoły go robią :D

Piotr, bardzo dziękuję za namiar. Już się dodzwoniłem, Pan bardzo miły i sympatyczny, mam się przypomnieć pod koniec lipca. Niestety w tym roku maj nie dał spadzi.  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan sobie poszuka pasieka barć Kamianna woj. małopolskie. Mają tam wszystko 100% oryginał za oczywiście adekwatne ceny.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Pan sobie poszuka pasieka barć Kamianna woj. małopolskie. Mają tam wszystko 100% oryginał za oczywiście adekwatne ceny.

Bardzo dziękują! Jutro się z nimi skontaktuję. Ale w aktualnej ofercie nie mają spadzi. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadziowy powinien być koło lipca tak jak już wiesz. Jak pojawi się u kolegi w pasiece to dam znać. Za jakość miodu i uczciwość sprzedawcy gwarantuję. Wywieźliśmy trochę uli w grykę więc możliwe, że będzie też gryczany, on jest mocno specyficzny ale są tacy co go lubią. W tej chwili jest jedynie wielokwiat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lemax napisał(-a):

Spadziowy powinien być koło lipca tak jak już wiesz. Jak pojawi się u kolegi w pasiece to dam znać. Za jakość miodu i uczciwość sprzedawcy gwarantuję. Wywieźliśmy trochę uli w grykę więc możliwe, że będzie też gryczany, on jest mocno specyficzny ale są tacy co go lubią. W tej chwili jest jedynie wielokwiat. 

Super! Będę czekał. Jestem zainteresowany tylko spadziowym.  Przez ostatnie kilka lat kupowałem miód od Pana z Jodłownika, ale w tym roku zapowiedział że nie będzie miał spadzi. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lemax napisał(-a):

Spadziowy powinien być koło lipca tak jak już wiesz. Jak pojawi się u kolegi w pasiece to dam znać. Za jakość miodu i uczciwość sprzedawcy gwarantuję. Wywieźliśmy trochę uli w grykę więc możliwe, że będzie też gryczany, on jest mocno specyficzny ale są tacy co go lubią. W tej chwili jest jedynie wielokwiat. 


Gryczany jest najlepszy 😁😁 Choć faktycznie z moich znajomych mało kto go lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, dziadek napisał(-a):

Super! Będę czekał. Jestem zainteresowany tylko spadziowym.  Przez ostatnie kilka lat kupowałem miód od Pana z Jodłownika, ale w tym roku zapowiedział że nie będzie miał spadzi. 

Popytaj u Pszczelarza Kozackiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasieka "Pod lipą" w Rębiszowie, to jest koło Mirska na pogórzu Izerskim, tam kupuję spadź iglastą i liściastą... tel. 668461300

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słuchałem w radiu o tym miodzie, jest inny skład itp., ale ogólnie nasze też dobre, spróbować jako ciekawostkę to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.