Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny CZERWIEC "Pora deserowa" - GŁOSOWANIE

Pora deserowa  

89 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nic nie jest przesądzone 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy zwycięzców!!!

 

1. miejsce - lysolek007

2. miejsce - Masu

3 miejsce - Gio

 

Gratulujemy i zapraszamy do dyskusji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słodko się zrobiło :)  Emocje do samego końca ! Serdeczne gratulacje dla zwycięzców tej edycji i podziękowania dla wszystkich uczestników. 

 

 

PS

 

lysolek007 - proszę o nr telefonu, adres email i adres paczkomatu z którego odbierzesz nagrodę. Uprzedzam, nie będą to kolorowe i słodkie galaretki w cukrze. Postaram się jednak żeby chociaż trochę nagroda nawiązywała do zwycięskiej pracy  😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gratulacje👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna edycja! Gratuluję zwycięzcom. Nie wygrał co prawda mój faworyt czyli zdjęcie @Masu, ale fotografia @lysolek007 okazała się idealnym balansem fotografii, humoru i rozrywki jakiej szukają widzowie. Znakomity pomysł.

 

A zdjęcie @Masu jest dla mnie jedną z najlepszych fotografii, jaka pojawiła się tutaj na przestrzeni ostatnich miesięcy. Tajemniczy nastrój, oszczędność formy, genialna kolorystyka w zawężonej palecie barw, świetna kompozycja i zegarek o wspaniałym dizajnie. Palce lizać 🙂 Przy tej fotografii, narzekanie autora jakie tu się kiedyś pojawiło, że ma tendencję do przekombinowywania, należy uznać za ściemę 😛

 

 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za głosy na moją pracę, ta edycja okazała się rekordowa pod względem ilości oddanych głosów, więc wygrana cieszy podwójnie :)

Swoje głosy oddałem na dwie prace które spodobały mi się najbardziej, zdjęcie PistolPete, tarcza w tym Rolexie jest magiczna👌co do zdjęcia Piotoman piękny zegarek a w tle moje ulubione landrynki👌

Raz jeszcze dzięki wszystkim za świetną zabawę 👊✌️

 

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem nie miałam dużego problemu z przydzieleniem głosów. Zdecydowanym faworytem było dla mnie zdjęcie @Masu. Taki nieoczywisty i elegancki deser, poza tym sama fotografia świetnie wykonana. To zdjęcie to doskonały przykład, że nie trzeba było wylewać tony koloru ( tak jak zrobiłam to ja😁), żeby zdjęcie się spodobało. Dla mnie klasa👍 

Drugi głos powędrował do @lysolek007 za niepodrabialny styl, moc kolorów i pozytywną energię. 

Ostatni głos otrzymał @Gio. Miał świetny pomysł i ktoś ( bo chyba nie sam Gio😉) wykonał olbrzymią pracę przygotowując scenografię. Naprawdę smakowicie to wygląda 😀

Moja fotka była prosta. Użyłam ulubionych cukierków Skittles w wersji sour😁 Na talerzyku ułożyłam cukierki, na środku postawiłam kieliszek, który był podstawką dla zegarka. Po podlaniu wodą, cukierki zaczęły puszczać barwnik, który stworzył kolorową breję. I to by było tyle😊 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Carrot napisał(-a):

Ja tym razem nie miałam dużego problemu z przydzieleniem głosów. Zdecydowanym faworytem było dla mnie zdjęcie @Masu. Taki nieoczywisty i elegancki deser, poza tym sama fotografia świetnie wykonana. To zdjęcie to doskonały przykład, że nie trzeba było wylewać tony koloru ( tak jak zrobiłam to ja😁), żeby zdjęcie się spodobało. Dla mnie klasa👍 

Drugi głos powędrował do @lysolek007 za niepodrabialny styl, moc kolorów i pozytywną energię. 

Ostatni głos otrzymał @Gio. Miał świetny pomysł i ktoś ( bo chyba nie sam Gio😉) wykonał olbrzymią pracę przygotowując scenografię. Naprawdę smakowicie to wygląda 😀

Moja fotka była prosta. Użyłam ulubionych cukierków Skittles w wersji sour😁 Na talerzyku ułożyłam cukierki, na środku postawiłam kieliszek, który był podstawką dla zegarka. Po podlaniu wodą, cukierki zaczęły puszczać barwnik, który stworzył kolorową breję. I to by było tyle😊 

 

 

 

 

Wątpisz w moje umiejętności cukiernicze? Foch! 😛

A tak poważnie, ciastka wykonał dla mnie krakowski mistrz Konrad Tota. Jedyny ból jest taki, że w dniu ich odbioru miałem taki młyn ze spotkaniami, że zdjęcie zacząłem robić pod wieczór, kilka godzin po odbiorze. Mimo że ciastka czekały w lodówce, to jednak efekt szkła na tarczy jaki miał stworzyć krystaliczny lukier, mocno przybladł, bo to bardzo higroskopijny twór. Kolejny element czasu w zdjęciu z zegarkiem 😉 Ale i tak rekwizyty pożarłem po sesji z ogromną przyjemnością 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gio napisał(-a):

Wątpisz w moje umiejętności cukiernicze?

Ależ skąd! Pewnie są większe niż moje😆

Jestem niezmiernie ciekawa w jaki sposób mistrz cukiernictwa stworzył mechanizm i tarczę na wierzchu ciastek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Carrot napisał(-a):

 

Jestem niezmiernie ciekawa w jaki sposób mistrz cukiernictwa stworzył mechanizm i tarczę na wierzchu ciastek. 

 

Wydruk na papierze jadalnym z plików jakie mu dostarczyłem. Technologie i techniki jakich używa się teraz w tej branży to jakiś kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za głosy oddane na moje zdjęcie. Świadomość, że ponad połowie wszystkich głosujących podobała się moja praca jest bardzo miła :) 

Doceniłem kilka zdjęć, ale wyróżniłbym fotki @PistolPete, który przestawił tak soczyste zdjęcie, że ciężko je zignorować. Bardzo podoba mi się widoczny napis na chapter ringu, który złapał sporo zieleni. Nieco za dużo kontrastu jak na mój gust przez co czerń w kilku miejscach jest pewnie przepalona, ale wiem, że wielu osobom taki efekt się podoba. Ogólnie super fota :) 

Drugie zdjęcie, które warto według mnie wyróżnić to fotka @Gio. Pomijam już wkład w te pyszne słodkości, pomijam koszta i zaangażowanie. Ale samo zdjęcie ma tak ciekawą miękkość, kolory i detale (ta miętowa filiżanka czy znowu pięknie zdobiona łyżeczka), że aż chciałoby się wskoczyć przez monitor komputera na drugą stronę i być częścią tej pory deserowej :) 

 

 

Pomysł na moje zdjęcie urodził się z potrzeby pokazania czegoś innego niż pokaże zapewne większość. Uznałem, że na pewno pojawi się sporo kolorowych prac ze słodyczami, a chciałem się jakoś wyróżnić i dzięki temu przyciągnąć głosy :D

Zegarek użyty do zdjęcia do damski model Seiko Dolce (dolce z włoskie to słodkie) o referencji 7321-5970. Jest to o tyle ciekawy twór, że posiada ceramiczną powłokę koperty i bransolety, a szkiełko jest wygięte jak w modelu Tissot Banana. Poza tym bransoleta typu bullet dodaje mu biżuteryjnego efektu, a czarno-złota kolorystyka jest dla mnie definicją elegancji i luksusu. 

Mając już "modelkę" musiałem tylko znaleźć pasujące do niej słodkości. Postawiłem na czekoladki Merci ze względów kolorystycznych. Następnie wykonałem około 200 ujęć z czego ostatecznie zostały 3 kadry, między którymi wybierałem.

Poniżej przedstawiam zdjęcia, które były też brane pod uwagę, ale z różnych powodów ostatecznie odpadły.

 

DSCF1390.thumb.JPG.e8f9b79503ba6ac72f82060bf9e6b237.JPG

 

DSCF1406.thumb.JPG.6c6f754d278b3cf9c819a4d1c7c90517.JPG

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników ! Wszystkie zdjęcia naprawdę bardzo fajne i apetyczne. Najbardziej moją uwagę przykuło zdjęcie @Masu  i @Gio . 

Postanowiłem, że w tej edycji oddam głos tylko na jedną pracę, ale nie udało się :)  Chcąc ograniczyć się do minimum nie mogłem nie wyróżnić zdjęcia @Gio , pomimo wcześniejszej deklaracji :)

Gdybym miał zagłosować na jeszcze jedną fotkę, byłoby to zdjęcie Kolegi @PistolPete , Tak tez wyobrażałem sobie wygląd podium po zakończonym głosowaniu. Jak widać gusta są bardzo różne.

@lysolek007 Twoja fotka jest naprawdę świetna. Jest bardzo pomysłowa, kolorowa i merytoryczna, ale w odróżnieniu do powyższych brakuje mi w niej tego "czegoś". To absolutnie nie oznacza, że jest zła. Założyłem sobie oddanie minimalnej ilości głosów, i tak uczyniłem :) Tak czy siak, gratuluję zwycięstwa.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim nagrodzonym!

Dodam że trafnie wytypowałem czterech najlepszych fotografów (vide mój wpis w drugim wątku), choć nie trafiłem 4 fotografii - przyjąłem że zdjęcie PistolPete’a to to z pomarańczami ☺️
Masu zdecydowanie mistrzowska fotografia! Pod każdym względem.

Gio - u Ciebie odrobinę brakowało mi „zegarka” -

wg mnie to on powinien dominować na zdjęciu, ale nie aż tak jak na zdjęciu PistolPete i ZeRo_Six. Masu idealnie to wybalansował. Lysolek007 wygrał humorem i ciekawym pomysłem na zdjęcie.

 

PS

Jak na telefonie dodać odwołania do nicków? Samo wstawienie „@„ nic nie daje...

Edytowane przez Christo
PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tel działa odwołanie poprzez @ przed nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota @Masu - mistrzostwo świata i okolic.  Dla mnie absolutny number ONE, chociaż pozostałe zdjęcia też robią wrażenie. Gratulacje Panie i Panowie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już jutro ogłosimy nowy temat. Będzie coś w zupełnie innym klimacie😀 Trzymajcie rękę na pulsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców i - tradycyjnie - podziękowania dla organizatorów.

 

Ja też głosowałem na @Masu, który zrobił zdjęcie lepsze niż widuje się w większości katalogów. Ale i pozostałe zdjęcia były mocne. @Gio, te rekwizyty to specjalnie do sesji przygotowane? :) Zdjęcie @lysolek007 technicznie i kolorystycznie jak zwykle odjazd, chociaż wszystko pewnie aż lepiło się od tego cukru ;) Zdjęcie @Carrot też mi się podobało, ale przyznam, że przez kwadratowy format zabrakło mi w nim trochę przestrzeni. Pozostałe zdjęcia też z ciekawymi pomysłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wam dziękuję za głosy i miłe słowa. Rzadko jestem zadowolony ze swoich zdjęć, ale tutaj sam czułem, ze jest bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

@Gio, te rekwizyty to specjalnie do sesji przygotowane? :) 

 

Owszem 🙂 Wymyśliłem ciastka w formie zbliżonej do zegarka i zamówiłem ich wykonanie przez wybitnego cukiernika. I tylko synchronizacji czasu mi trochę zabrakło 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Eugeniusz Szwed dziękuje za nagrodę :)  , już wiem co będę robił w weekend  McKwacz, Hyzio, Dyzio, Zyzio czekają na złożenie:) dodam też zdjęcia które miały być finalnie użyte w konkursie :) 

IMG_20210701_193853.jpg

lysolek007 konkurs pora na deser.jpg

IMG_20210603_150318-01.jpeg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajerancka nagroda i super fotki😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super sprawa! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie zdjęcie wymiata! Jakbyś je wybrał do konkursu to byś wygrał, a tak... eeeee, chwila... 🧐😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.