Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
boski

WTB Oris Aquis II Date 41,5mm

Recommended Posts

Czołem!

Kupię w bdb stanie Aquisa ref 01 733 7766 4135-07 8 22 05PEB

interesuje mnie wyłącznie ta jedna wersja - 41,5mm na bransolecie.

aquis.jpg

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ledr
      Sprzedam: Oris Aquis Great Barrier Reef III (01 743 7734 4185-Set)
      Niestety muszę się pozbyć tej perełki – limitowana wersja Aquisa, praktycznie niedostępna w Polsce i rzadko do trafienia na rynku wtórnym w UE: Great Barrier Reef III.
      Stan zegarka 9/10 – drobne ślady od deskdivingu na bransolecie, szczególnie na polerowanych elementach; koperta i bezel czyste, także szkło w stanie idealnym. Do kompletu dorzucam osobno kupiony granatowy pasek kauczukowy z oryginalną klamrą. Wszystkie papiery i pudło w komplecie, wciąż na gwarancji z możliwością przedłużenia na stronie Orisa.
      Rozmiar jak w standardowym Aquisie II (43,5mm), plus rzadko spotykane w Aquisach komplikacje: mała sekunda i data ze wskaźnikiem wokół tarczy. Niepowtarzalny kolor tarczy – błękit mieniący się w zależności od kąta padania światła, czasem ciemniejszy, nawet przechodzący w granat.
      Cena za komplet z paskiem kauczukowym i zapięciem Orisa (oraz dodatkowe śrubki): 9.300 pln
      Cena bez paska kauczukowego: 8.900 pln
      Negocjacje ogranicza inflacja i brak dostępności tego modelu w Europie, ale... z każdym poważnie zainteresowanym porozmawiam.
      Wysyłka ubezpieczonym kurierem na mój koszt, możliwy, a nawet preferowany odbiór osobisty.

• By mieczyslaw83
      Sprzedam zegarek kupiony 15 stycznia 2020 roku w salonie CHRONO w Blue City w Warszawie. Noszony na zmianę z kilkoma innymi zegarkami, w bardzo dobrej kondycji, w forumowej skali 8/10. Posiada delikatne obtarcie na godzinie 10, widoczne pod światło (patrz zdjęcia).
      W zestawie wszystko co daje producent + paski ze zdjęć (oprócz bordowego).

Oris Chronoris Date
      39mm, ref. 01 733 7737 4053-07 5 19 23
      Link do strony producenta: https://www.oris.ch/en/watch/oris-chronoris-date/01-733-7737-4053-07-5-19-23

Paski w zestawie to:
      - oryginalne nato Oris
      - nato Crown & Buckle Chevron - Harris
      - nato Crown & Buckle Chevron - Oxford
      - skórzany pasek CAMPAGNOLO

Cena: 4599 4399 4199
      Odbiór osobisty w Warszawie.

• By syczek
      Cześć, szukam kolejnego zegarka, automat, nie diver, nie chrono, nie garniturowiec, średnica min. 40mm, może coś z Orisa np. Artelier Pointer Day, ale nie jest to warunek. Chętnie rozważę Eternę np. Kontiki Date, może jakiegoś Pontosa, Balla. Kwoty max. nie podaję, do indywidualnego ustalenia.
    • Guest HaveFun
      By Guest HaveFun
      Zastanawiam się nad wyborem zegarka na lata (tzn min 3-4 lata). Od pewnego czasu mam na oku dwa modele Sinn i Aquis. Orisa mogę przymierzyć w Łodzi a Sinn to zakup w ciemno. Oba mają ten sam mechanizm tylko Sinn bardziej go zdobi. Bardziej zależy mi na powtarzalności odchyłek niż na wyglądzie. Zegarki kupię na stali ale do Orisa obowiązkowo fabryczną gumę tak samo jak do Sinna (ewentualne jakiś fajny Tropic). Bransolety raczej będą schowane w pudełku. Proszę o głosy i uwagi do wyboru? 

Rozmiar zegarka dobrany do mojego nadgarstka, tak samo model dobrane do mojego stylu ubierania. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.