Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Arscon

Pierwszy rolex w życiu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

rok temu prawie pisałem w tym temacie o zegarku dla 23-latka. Z początku chciałem zamówić atlantica lecz wybiliście mi z głowy go, stanął temat na tudor bb 36 lecz gdy chciałem zamówić to czas realizacji w kruk zabił mnie i odpuściłem temat przeciągając go właśnie na teraz aby móc spełnić jedno z celi.

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185872-zegarek-dla-23-latka/page/3/?tab=comments#comment-2765352

Byłem w rolex kruk i sprawdzałem co i jak. Mierzyłem, konfigurowałem. Chciałem sprawdzić jak leży dj 36 i 41 aby móc trafić z zakupem. Pan z obsługi oczywiście doradził mi 36.

Tak wygląda 36 i 41 na moim nadgarstku:
https://imgur.com/gallery/butPni0?fbclid=IwAR3QkTUMQqft7w-8m77tOVltU2YBVBbnmZ1GeGPxh9wMaGOXKaSs1VUoCJ0

Moje pytanie jest następujące do Was, czy też zgadzacie się, że 36 definitywnie?

Gdzie najkorzystniej zamówić rolex, szukać na chrono? Zamówić bezpośrednio w kruk ? Są jakieś rabaty czy coś? Wybaczcie za pytania ale nie zamawiałem w kruku nigdy zegarka oprócz biżuterii.

Moja konfiguracja jaką chcę zamówić:

https://www.rolex.com/pl/watches/datejust/m126234-0015.html

Jeśli link by nie działał to konfig taki, dj 36:

19310621-ij0cuw53rc71cft9mm1jnj2q-Zoom.j

Dziękuje Wam za pomoc, miłej niedzieli :)

 

Edytowane przez Arscon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 mm wygląda lepiej na nadgarstku i z pewnością będzie wygodniejszy w użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stać Cię na Rolexa, to nie szukaj gdzie "korzystniej", tylko po prostu go kup i noś. Pozdrawiam

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Hogg napisał(-a):

Jak stać Cię na Rolexa, to nie szukaj gdzie "korzystniej", tylko po prostu go kup i noś. Pozdrawiam

Dziwny komentarz. To że kogoś stać na dobro luksusowe, to nie znaczy że nie może szukać najtańszej opcji zakupu. 

 

@Arscon

Ze zdjęć chyba 36. A Ty jak się w nim czujesz? 

Ja przy zakupie droższych zegarków bym nie kombinował i raczej kupił u AD. Pewność zakupu i łatwiejsza obsługa w przypadku ewentualnego zgłoszenia gwarancji. 

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hogg napisał(-a):

Jak stać Cię na Rolexa, to nie szukaj gdzie "korzystniej", tylko po prostu go kup i noś. Pozdrawiam

Hogg
 

Czyli skoro w jednym salonie kosztuję 40tyś zł, w drugim 35tyś zł i wychodząc z założenie, że mnie na niego stać to nie mam prawa kupić tam gdzie taniej?. Sorry ale komentarz do bani.

39 minut temu, evilym napisał(-a):

Dziwny komentarz. To że kogoś stać na dobro luksusowe, to nie znaczy że nie może szukać najtańszej opcji zakupu. 

 

@Arscon

Ze zdjęć chyba 36. A Ty jak się w nim czujesz? 

Ja przy zakupie droższych zegarków bym nie kombinował i raczej kupił u AD. Pewność zakupu i łatwiejsza obsługa w przypadku ewentualnego zgłoszenia gwarancji. 

 

 

 

Dzięki. Też chyba 36, 41 była duża i widać to na zdjęciach, fakt, że bransolety nie dopasowywaliśmy idealnie ale nie było raczej sensu. Orientujesz się może czy jest coś takiego jak rabat w kruk rolex? Co do złożenia zamówienia tam to raczej nie widzę innej opcji, wolę na miejscu zamówić, odebrać. Bardziej właśnie z ciekawości pytam czy jest taka możliwość bo jeden z Pan z obsługi powiedział, że tak, innego dnia Pani, że nie. Stąd tylko i wyłącznie moje pytanie jest do Was odnośnie rabatu, do bardziej doświadczonych osób w tym temacie :)

Edytowane przez Arscon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Arscon napisał(-a):

Czyli skoro w jednym salonie kosztuję 40tyś zł, w drugim 35tyś zł i wychodząc z założenie, że mnie na niego stać to nie mam prawa kupić tam gdzie taniej?. ...

A w jakim drugim mozesz kupić w Polsce Rolexa


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilami odnoszę wrażenie, że obudziłam się w innej rzeczywistości. 
Tu ludzie piszą, że zapisują się na zegarek i czekają latami, jak za PRL na telefon albo samochód 

A tu przychodzi człowiek i pyta, czy na Roleksa dostanie rabat i szampana po sfinalizowaniu transakcji 😁

Szok 😲🤭


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

A w jakim drugim mozesz kupić w Polsce Rolexa

Przecież to był przykład po prostu. "w drugim" miałem na myśli może chrono, może jakiś rolex za granicą bo mam wielu znajomych przesiadujących za nią i są w stanie pomóc jeśli coś.

41 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Chwilami odnoszę wrażenie, że obudziłam się w innej rzeczywistości. 
Tu ludzie piszą, że zapisują się na zegarek i czekają latami, jak za PRL na telefon albo samochód 

A tu przychodzi człowiek i pyta, czy na Roleksa dostanie rabat i szampana po sfinalizowaniu transakcji 😁

Szok 😲🤭

zapewne mam mniejsze doświadczenie w temacie zegarków lecz raczej nawet taki laik jak ja wie, że na dj jest dośc krótki okres oczekiwania 2-3 miesiące powiedzieli, to nie jest pepsi, hulk czy inny model na który właśnie się tyle czeka co napisałaś wyżej:)

Edytowane przez Arscon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 super

jeśli chcesz nowy to 

a) zamawiasz w AD i czekasz

b) kupujesz z grey market drożej 

tak jest na całym świecie i koledzy nie pomogą ( chyba , że kolegujesz np z królem Ajmanu) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralbym niebieskiego 41, moze drozej odsprzedaz, w razie jakby Ci sie znudzil. 

Zapomnij raczej o rabacie 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.