Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PiotrekL

Habring2

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam tarcze w tym kolorze😍

Wygląda na to, że będziesz miał bardzo ciekawą i nietuzinkową kolekcję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Bardzo nietuzinkowy wybór pod względem marki. Pod względem kolorystki w sumie też. Na tych zdjęciach zegarek prezentuje się bardzo dobrze.

Chętnie coś więcej się dowiem o zegarku i o marce. Z tego co się orientuję, to w środku cyka ich własny mechanizm hi-beat. I to chyba autentyczny "in-house", a nie kolejna modyfikacja ETY. To chyba trochę taki austriacki "swiss made". 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja @PiotrekL świetny wybór i materiał - ja z kolei czaję się na Foudroyante Felix. Pewnie niektórzy starsi klubowicze pamiętają, mieliśmy okazję poznać małżeństwo Habring i ich zegarki na naszym spotkaniu klubowym w 2013, nawet piłem chyba z nimi piwko na nieoficjalnym spotkaniu dzień wcześniej 😇


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne chrono, gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za gratulacje. Filipie polecam, też się bardzo mocno nad nim zastanawiałem.

Myślę, że uśmiechnę się o pasek do Ciebie 😉 Jakiś brązowy aligator mógłby dodać odrobinę formalności.

Jako dodatek uzupełnię wiadomość odnośnie zestawu. Zegarek przychodzi w prostym drewnianym pudełku, całkowity minimalizm. W zestawie otrzymujemy dodatkowo pasek nato, komplet uszczelek, teleskopów, koronkę oraz wskazówki. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Rewelacja @PiotrekL świetny wybór i materiał - ja z kolei czaję się na Foudroyante Felix. Pewnie niektórzy starsi klubowicze pamiętają, mieliśmy okazję poznać małżeństwo Habring i ich zegarki na naszym spotkaniu klubowym w 2013, nawet piłem chyba z nimi piwko na nieoficjalnym spotkaniu dzień wcześniej 😇

To było moje pierwsze spotkanie KMZIZ, dlatego byłem tylko na oficjalnej części 🙂

Na zdjęciu Państwo Habring rozmawiające z Maxem Busserem z MB&F

81BA1105-CA7B-4FEF-A5F6-FA32CD4DCD78.jpeg

A339D2D3-70AB-4E0A-87F6-BA52820DC5AC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2021 o 15:36, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gratulacje. Bardzo nietuzinkowy wybór pod względem marki. Pod względem kolorystki w sumie też. Na tych zdjęciach zegarek prezentuje się bardzo dobrze.

Chętnie coś więcej się dowiem o zegarku i o marce. Z tego co się orientuję, to w środku cyka ich własny mechanizm hi-beat. I to chyba autentyczny "in-house", a nie kolejna modyfikacja ETY. To chyba trochę taki austriacki "swiss made". 😉

 

Habring nie ma in-housa w ofercie ztcp, niemniej ich modyfikacje robia wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie SzefSzefów. Mechanizm bazuje architekturą na Valjoux 7750. Ilość modyfikacji może uprawniać do traktowania trochę inaczej niż zwykła zdobiona eta 🙂


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem stary aparat i trochę się pobawiłem 🙂

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez PiotrekL

The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie widziałem że istnieje ten wątek ale profilaktycznie wpisałem Habring w wyszukiwarkę…

a zatem - mam i ja, dziś przyszły dwie sztuki, jedna poniżej…

 

 

D175033C-351C-4843-8FFE-C863B1E67F58.jpeg

1EECB017-8E03-45BC-A1F2-65794565378D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne tarcze.

Dziękuję Adamie raz jeszcze za podesłanie e-maila.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.