Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tolor

Omegi dwie

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna wywołuje u mnie większy efekt wow, przynajmniej na zdjęciu : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - ciemna tarcza.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, ale to, że ciemna jest lepsza to raczej oczywista, kwestia taka, czy ten kolor tarczy jest wart dopłaty ponad 1000 zł.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej. Nie warto oszczędzać 1000 zł żeby mieć brzydszy zegarek. Zdecydowanie ciemna.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch - ciemna tarcza. Tak, warto dopłacić 1 k za coś, co się podoba, a nie za to co jest w okazyjnej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tolor napisał(-a):

Dzięki Panowie, ale to, że ciemna jest lepsza to raczej oczywista, kwestia taka, czy ten kolor tarczy jest wart dopłaty ponad 1000 zł.?

 

Gdyby to pytanie padło przy Tissocie albo Certinie to chyba jakoś bardziej bym rozumiał.

A tak, to brzmi trochę jakby ktoś przy zakupie nowego Audi albo Mercedesa prosto z salonu miał dylemat, czy dopłacić za lakier metalic, chociaż taki mu się bardziej podoba.

Wiem, że tysiąc zł. to sporo pieniędzy, ale jak już kupujesz Omegę, to kupuj taką, która Ci się bardziej podoba.

Jeżeli ciemna tarcza Ci się bardziej podoba, to nie rób na tym oszczędności. A ten tysiąc złotych różnicy w cenie to może z powodu innego paska niż innego koloru tarczy.

Mnie akurat bardziej podoba się jasna tarcza, tylko to skórzane nato mi jakoś do zegarka niezbyt pasuje. W modelu z ciemną tarczą pasek jest lepiej dobrany do zegarka. Moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

Powiem inaczej. Nie warto oszczędzać 1000 zł żeby mieć brzydszy zegarek. Zdecydowanie ciemna.

Panie, Pan czasami oprócz złośliwości w temacie Omegi, potrafisz podsumować w punkt :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w pełni się z Wami zgadzam, ale znam moje adhd zegarkowe, ile ona pobędzie za ręce? 2-4 miesiące, może pół roku, a później sprzedasz jaśniejszej będzie mniej bolesna finansowo. A do tego jaśniejsza na wakacje bardziej pasuje. 

 

Tak wiem bawię się w adwokata diabła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

To po co pytasz skoro masz już nienaruszalną tezę?  

Nie mam tezy, ciągle myślę czy w ogóle kupować, a fakt że to ostatnie modele powoduje dodatkowe ciśnienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tolor napisał(-a):

Nie mam tezy, ciągle myślę czy w ogóle kupować, a fakt że to ostatnie modele powoduje dodatkowe ciśnienie. 

Ciśnienie, bo wiele razy macane, odrzuty po zwrotach, wylizane i porysowane. 

 

Nie warto kupować zegarków tylko dlatego, że są akurat w promocji... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle, ale pamietam jak sprzedawałeś taga. Przecież to była istna telenowela (przepraszam jeżeli coś pokręciłem). Nie zadawaj pytania o kolor tarczy, skoro nie wiesz, czy chcesz kupić. Z  mojego doświadczenia wynika, że jeżeli przejdzie Ci przez myśl jakakolwiek wątpliwość czy kupować zegar, to temat jest raczej zamknięty. Zegarki, szczególnie te droższe, nie powinno kupować się pod wpływem impulsu, czy tym bardziej aktualnej promocji. Przemyśl też dlaczego ten model jest tak bardzo przeceniony. Ponosisz przez lato, zechcesz sprzedać i będziesz się z nim bujał. Ja nigdy nie kupowałem zegarka z myślą, że będę go zaraz sprzedawał, więc pewnie się nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Nie zrozum mnie źle, ale pamietam jak sprzedawałeś taga. Przecież to była istna telenowela (przepraszam jeżeli coś pokręciłem). Nie zadawaj pytania o kolor tarczy, skoro nie wiesz, czy chcesz kupić. Z  mojego doświadczenia wynika, że jeżeli przejdzie Ci przez myśl jakakolwiek wątpliwość czy kupować zegar, to temat jest raczej zamknięty. Zegarki, szczególnie te droższe, nie powinno kupować się pod wpływem impulsu, czy tym bardziej aktualnej promocji. Przemyśl też dlaczego ten model jest tak bardzo przeceniony. Ponosisz przez lato, zechcesz sprzedać i będziesz się z nim bujał. Ja nigdy nie kupowałem zegarka z myślą, że będę go zaraz sprzedawał, więc pewnie się nie znam...

Tag to inna para kaloszy, dla mnie CAR2014 jest najładniejszym zegarkiem, nie z tych które miałem, ale w ogóle. Miał tylko jedna wadę - 43 mm. gdy ja mam nadgarstek 15,5 cm. Długo się wahałem, ofert wymian i kupna odrzuciłem kilkadziesiąt i gdyby był on w wersji 41 mm. to miałbym zegarek do końca życia.

 

Ale od kiedy w końcu oddałem Taga z miesiąc temu przez moje ręce przeszły już dwa zegarki, w poszukiwaniach godnego następcy i nie wiem czy Railmaster będzie tym jedynym. 

12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciśnienie, bo wiele razy macane, odrzuty po zwrotach, wylizane i porysowane. 

 

Nie warto kupować zegarków tylko dlatego, że są akurat w promocji... 

Railmaster już od jakiegoś czasu chciałem mieć teraz zwolniły się pieniądze. A jak będzie porysowany odrzut po zwrocie to sam zwrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłbym żadnej z tej dwójki.

 

Czy widziałeś je w realu 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Ja nie kupiłbym żadnej z tej dwójki.

 

Czy widziałeś je w realu 

Właściwie to mnie przekonaliście, żeby żadnej z nich nie kupować, może jak Wojtek lub kto inny trochę spuści z ceny to znów pomyślę. 

 

A czy widziałem? Tak, nie zrobiła ta Omega wielkiego wrażenia na mnie, ale bardzo dobrze na ręce leży i gdyby była na bransolecie (jubitom ma w promocji za 21 tys) to bym mocno rozważał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tolor napisał(-a):

...  nie zrobiła ta Omega wielkiego wrażenia na mnie ...

Jestem tego samego zdania. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek z ceny już nie zejdzie z prostej przyczyny - ściągą ją z bazarku :D

A nie pisząc już o sobie w 3. osobie dodam, że zabrałem ją ze sobą na weekendowy wyjazd i ponownie się polubiliśmy. Pomysł ze sprzedażą pojawił się w momencie gdy zacząłem się interesować PAMami - pomyślałem o 'odpowiedniku' Panerai z beżową lumą i cyframi na tarczy.

Zgadzam się z przedmówcami, że na żywo zegarek może nie zrobić super wrażenia (nie jest tak rzucający się w oczy czy świecący jak odpowiedniki AT).

Jednak przy dłuższym użytkowaniu w pełni szczotkowana koperta czy malowane (a raczej chyba wypełniane lumą) indeksy można uznać za plus.

Co do koloru to moim zdaniem czarna wygrywa (metaliczna szara tarcza przy stalowej szczotkowanej kopercie to moim zdaniem za dużo cukru w cukrze), a odnośnie paska to mi oryginalny nie przypadł do gustu kompletnie i leży nieużywany w pudełku.

Jedynie zastanawiam się czy zegarek nie wyglądałby lepiej bez sztucznie postarzanej lumy, ale tutaj żona oponuje przeciwko temu twierdzeniu uważając, że biała luma nie pasowałaby do ogólnego charakteru zegarka.

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.