Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
arckx

Czarny w militarnym stylu do 2K

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czarna tarcza z białymi ideksami zamknięta w czarnej kopercie i na czarnym pasku/bransolecie marzy mi się.

Może być kwarc lub mechaniczny manual (nie automat) w rozmiarze 38-42 mm. 

Koniecznie w stylu field lub pilot a budżet to jakieś 2 tysiące zł.

Podoba mi się Hamilton Khaki Field Black PVD 

 

https://www.montresboutique.fr/hamilton-khaki-field-h69409930.html?gclid=CjwKCAjwz_WGBhA1EiwAUAxIcYDBTgZgGiuYrRRNeifcF-opaiGXEBKYrhfb7EAPSxw4PiIhhuH3HxoCVoAQAvD_BwE

 

ale zanim podejmę ostateczną decyzję chcę zapytać o ciekawe z waszego punktu widzenia alternatywy dla tego Hama.

Może być to zegarek używany . Kraj pochodzenia nie ma znaczenia.

Dzięki z góry za wszystkie sugestie.

 

Edytowane przez arckx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze, to nie wiem czy znajdziesz coś co lepszego w tym budżecie niż to co wybrałeś. Ham to Ham i nie bez powodu ciężko trafić na jakiekolwiek zestawienie field watchy, w którym nie byłoby Khaki:) Jeszcze lepiej byłoby gdyby dalej był na zwykłej Ecie, ale co zrobić. 

 

Przychodzi mi do głowy jeszcze Boldr Venture Black Dawn, ale niestety siedzi w nim NH35A więc automat. Bardzo fajne fieldy tak czy inaczej. Traser lub Victorinox mają ciekawe opcje, ale tu również automaty i kwarce z tego co pamiętam. 

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Seiko Field - ale to automat (i szkło mineralne).

SRPG41K1 | Seiko 5 Sports | Brands | Seiko Watch Corporation

 

Traser P67 (kwarc)

Zegarek Traser P67 Officer Pro 103350

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że można na kolegów liczyć, wszystkie propozycje zacne i godne uwagi.

Najbardziej w mój gust trafia Smiths Seafire

 

https://www.timefactors.com/collections/smiths/products/smiths-seafire-prs-37

 

 ale nie z tym paskiem, oraz Alpina Startimer zwłaszcza w takiej cenie

 

https://www.ashford.com/alpina-al-240b4fbs6b.html

 

Żałuję,że Boldr Venture napędzany mechanizmem automatycznym bo moim zdaniem prezentuje się kapitalnie.

Yema zawsze mi się podobała ale tym razem szukam zegarka bez ruchomego bezela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przebolał ten automat to Boldr będzie świetnym wyborem, fajny design i napędzany sprawdzonym koniem roboczym:)

 

W innym wypadku dalej jestem za Khaki (choć blisko mi też do Smiths), bo to klasyka gatunku, mimo że padły tu dobre propozycje. Pogrzebałbym za starszą używką w dobrym stanie na niemodyfikowanej 2801-2, łatwiejszy serwis i hi-beat, ale nie wiem jak teraz z dostępnością. 

 

Chyba, że 80h rezerwy chodu przemawia do Ciebie bardziej, to nowy też będzie spoko, tylko że serwis raczej u Swatcha, jeśli się mylę to sorry. 

 

Mam akurat jednego Khaki na tym nowym werku w automacie i spisuje się super, bardzo mała odchyłka dobowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na swc bunker, szczegolnie na specyfikacje (super luma, szwajcarski automat, mega anty refleks, tytan, oryginalna stylistyka, data, relatywnie naly L2L). 
Cena 430$ plus oplaty.

Grzech nie pochylic sie.

 

940C11FD-F9CA-4242-A9B9-5A26AAD7FD48.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo urodziwy lecz niestety nie spełnia moich kryteriów,żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.