Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Leopold

Deck Watch do 39 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam zegarka typu deck watch / ewentualnie marine watch (tak to się chyba inaczej zwie) - czyli cyfry arabskie, mały sekundnik.

Ideałem byłby: https://www.archimede-watches.com/deckwatch-a.-si.ldb, jednak jest zbyt duży. Dla mnie doskonale pasuje 39 mm i do maksymalnie 46 mm lug-to-lug.

Cena do 4k.

 

Pozdrawiam,

Leopold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edge_88 dzięki za sugestię, fajny model. Troszkę za mały. Coś z zakresu 38 mm - 39 mm nie przychodzi Ci do głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy. Napewno widziałem podobne Laco ale to był chyba zegarek bez małej sekundy. 
Na pewno będą jeszcze jakieś ciekawe propozycje. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu Stowa przychodzi do głowy, nie ma siły. Większość Marine stanowi jednak tarcza i jest biała więc 36mm na żywo powinien wyglądać na nieco większy. Gdyby to był nurek ze sporawym bezelem to bym odradzał;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekla Watches. Dają bardzo duże możliwości indywidualnego wyboru opcji. W środku cyka Unitas 6498-1 Elabore z ręcznym naciągiem. Wskazówki barwione termicznie, tarcza srebrna, indeks na 12 może być czerwony, koronkę też można wybrać.  Tyle, że rozmiar to 40mm.

 

obraz.thumb.png.0fa7a93428ce1c759ac16b996a1008f9.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proporcje tych kopert są takie, że przy 38-39 mm średnicy będziesz mieć 47-49 mm L2L. Podana Stowa 36 mm to IMO najlepszy strzał, przy braku niemalże lunety składa się z samej tarczy a L2L na poziomie 44,6 mm zbliża się do twojej górnej granicy. Dekla, Archimede czy Tourby będą przy około 40 mm średnicy powyżej tego limitu, musisz zdecydować co jest dla ciebie priorytetem.


Jedyne, co mi przychodzi do głowy to Aristo:

http://www.aristo-uhrenvertrieb.de/epages/26513032.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/26513032/Products/4H69

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuxhaven i Brem na pewno nie mają 39mm, a to jedyne co Laco robi ze small seconds. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dekla Watches. Dają bardzo duże możliwości indywidualnego wyboru opcji. W środku cyka Unitas 6498-1 Elabore z ręcznym naciągiem. Wskazówki barwione termicznie, tarcza srebrna, indeks na 12 może być czerwony, koronkę też można wybrać.  Tyle, że rozmiar to 40mm.

 

obraz.thumb.png.0fa7a93428ce1c759ac16b996a1008f9.png

 

Super zegarek, są fajne możliwości personalizacji. Masz może kod rabatowy albo orientujesz się, czy robią czasem promocje ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem u nich (Dekla) promocji ani wyprzedaży. O kuponach i kodach rabatowych też nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.