Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tts

[S] Paski 20,22mm (gumy, Nato)

Recommended Posts

Posted (edited)

Na Bazarku lądują kolejne "przydasie"

20210704_124107.thumb.jpg.6ff17f3ae5f34d090ab29a8960e8413f.jpg

Od lewej:

• nowy (10/10) brązowy tropik 22mm z miękkiej gumy (nie silikon) z "quick relase" - 40PLN
  • nowy (10/10) zielony tropik 22mm z miękkiej gumy (nie silikon) z "quick relase" - realizacja 
  • nowy (10/10) pomarańczowy ZuluDiver 20mm od Geckoty - realizacja
  • używane (w stanie dobrym, 8/10) czarne Nato od Glycine 22mm - realizacja
  • nowy (10/10) czarny canvas Nato 22mm - realizacja
  • nowy (10/10) czarny canvas Nato 20mm - 40PLN
  • nowe(10/10) niebiesko-brązowe Nato 20mm - 30PLN
  • nowe (10/10) narzędzie do zmiany pasków  - 5PLN za sztukę

20210705_080656.thumb.jpg.927dc31c67fe99220b6e8c855333d5f6.jpg

20210705_080504.thumb.jpg.ee08325adb4d4a532956361035b3a1a6.jpg20210705_080524.thumb.jpg.dfe6cf32d8476500540600fb1a1a1824.jpg

20210705_080438.thumb.jpg.45920e2200b17a535a4306ee3b00df44.jpg

Przy zakupie dwóch pasków, narzędzie gratis.

Do cen należy doliczyć koszty przesyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

Zapraszam,

Edited by tts

:)

:D

15 minutes ago, RMazuś said:

Czy czarne NATO 20 mm aktualne? 

Tak. Zapraszam na PW aby nie śmiecić w wątku.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mr_french
      Czołem.
      Bardzo chętnie przygarnę Geckote G-02.
    • By adrianlodz
      Witam.
      Zastanawiam się nad zmianą zegarka.
      Obecnie posiadam zakupiony jakieś 5 lat temu ORIENT CURATOR FFD0J003B0, ale bardzo spodobał mi się teraz również Geckota P-01 na Miyocie, znaleziony na olx za 480zł. Co myślicie o tych dwóch? Jeśli chodzi o wygląd to w oriencie niepasuje mi tylko datownik, który jest dla mnie zbędny, natomiast geckota wygląda świetnie, chociaż brak w nim wskaźnika rezerwy chodu. Obydwa się nadają na każdą okazję, ale jak jakościowo? Zwłaszcza jęki chodzi o mechanizmy?
    • By PistolPete
      Chętnie kupię Glycine AIrman. W grę wchodzą modele:  Chief, No1 (raczej wersja 40mm, ale raczej), 1953, Noon. Ewentualnie SST lub 18.
    • Guest fidelio
      By Guest fidelio
      To mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość 

Postanowiłem bowiem, że dla odmiany napiszę recenzję ...paska. Skąd taki pomysł? Nie tak dawno kupiłem
      zegarek BOLDR Venture Automatic i w jego recenzji napisałem, że oryginalny pasek nato nie jest najwyższej jakości.
      Choć postanowiłem temu paskowi dać szansę, to jakoś nie przekonał mnie do siebie, stąd pomysł na zakup paska nato.
      Z reguły w takich sytuacjach szukałem czegoś od Blushark czy Alphashark, jednak tym razem postanowiłem, że poszukam czegoś tańszego.

Tym sposobem, trochę przypadkowo, w dziale poświęconym Sprzedawcom Profesjonalnym trafiłem na paski 
      STRAP ROOM, które sprzedaje Karol (@Ulotny). Trochę uprzedzając napiszę, że po zakupie jednego paska,
      zamówiłem u Karola następne trzy 

Pasek jest w typie "seat belt" i ma kolor beżowy, czy jak ktoś woli i jest bardziej uwrażliwiony na kolory, khaki. Całkowita długość paska to ok. 290 mm. Szerokość to 20 mm. Pasek ma grubość ok. 1,2 mm (pomiar wykonany suwmiarką elektroniczną), a więc należy do tych raczej cieńszych, dzięki czemu nie będzie nadmiernie podnosił zegarka i bez problemu może być stosowany w zegarkach, które ze swojej natury są nieco grubsze (divery, chrono, itp). Wczoraj, trochę z nudów, wyciągnąłem z pudła od Moona oryginalny pasek nato Omegi i porównując ten pasek z paskiem STRAP ROOM muszę przyznać, że ten ostatni nie ma się czego wstydzić. Pasek, mimo niewielkiej grubości, jest bardzo solidny. Jest przy tym przyjemny w dotyki, miękki i świetnie układa się na ręce (z tym był własnie problem w przypadku paska od BOLDRa, który jest niezwykle sztywny i nie chce się podawać). Miejsca, w których mocowane są sprzączki oraz klamerka przeszywane są podwójną nicią i nie widać tu jakichkolwiek oszczędności. Wszystko jest wykonane równo oraz niezwykle starannie (brak strzępień, wystających nitek, itp.) i wobec tego mamy wrażenie posiadania paska ze znacznie wyższej półki, niż wskazywałaby na to jego cena. Klamerka oraz sprzączki są satynowane, przy czym klamerka jest dodatkowo logowana. Warto wspomnieć o i tym, że sprzączka przy klamerce jest ruchoma (w zakresie ok. 25 mm), co ma niezwykle istotne znaczenie dla osób o nieco mniejszych nadgarstkach, dla których standardowy pasek nato jest po prostu za długi. Takie osoby, nie chcąc skracać paska, muszą go przeplatać, a wówczas ruchoma sprzączka jest bardzo pomocna. Także dziurki (okrągłe) wykonane zostały starannie (równo, bez strzępień, itp.). Pasek wykończony jest na okrągło; i tu nie widzę żadnych niedoróbek. 

Podsumowując, paski nato STRAP ROOM zdecydowanie polecam!
      Miał to być pasek do BOLDRa, o ostatecznie wyszło na to, że to Moon będzie teraz na nim noszony   
      Biorąc pod uwagę relację jakość/cena uważam, że paski te są bardzo interesującą 
      alternatywą dla pasków Blushark czy Alphaskark. 

Tak jak pisałem powyżej, zdecydowałem się na zakup 
      u Karola kolejnych pasków STRAP ROOM i mam przy okazji nadzieję,
      że z czasem pojawi się możliwość zakupu u niego także pasków 
      o szerokości 19 mm, bo przydałby mi się taki do Tudora BB36 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.