Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
borowik1981

Jaki solar radiocontrolled ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Moja koleżanka chce kupić zegarek dla swojego taty

Powinien być na bransolecie,  posiadać mocną długo świecącą lumę  oraz sterowanie radiowe 

Tacie wpadł w oko model

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-junghans-spectrum-mega-solar-radio-controlled-018-1120-44?gclid=EAIaIQobChMIraa54NPd8QIVtVzlCh2G1QyZEAEYASACEgLl1vD_BwE

Budżet więc ok. 4000 zł

Tatę koleżanki zainteresował również spiek ceramiczny

Czy może ktoś z Was posiada taki model i mógłby się podzielić informacjami ?

A może polecacie coś innego ?

Najważniejsze cechy to bransoleta, mocno świecące wskazówki i sterowanie radiowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie to liderem raczej pozostaje Citizen, który ma tak bogata ofertę, że każdy coś znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

W tym temacie to liderem raczej pozostaje Citizen, który ma tak bogata ofertę, że każdy coś znajdzie. 

Dzięki za odpowiedź

Właśnie też myślałem o Citizenie

Sam mam promastera solar radiocontrolled

i wszystko działa sprawnie 

A te Junghansy sterowane radiowo ?

Dają radę ? Czy jest duża różnica w porównaniu do Citków ?

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramika zabezpiecza zegarek przed rysami i długo pozostaje ładny. Wadą jest to, że przy upadku na twardą powierzchnię, może popękać. Trzeba uważać. 

Za połowę tej kwoty https://www.chrono24.pl/citizen/citizen-citizen--citizen-attesa-cb3015-53e-eco-drive-radio-controlled-titaniu--id19824852.htm#gref

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Antiquarius napisał(-a):

Ceramika zabezpiecza zegarek przed rysami i długo pozostaje ładny. Wadą jest to, że przy upadku na twardą powierzchnię, może popękać. Trzeba uważać. 

Za połowę tej kwoty https://www.chrono24.pl/citizen/citizen-citizen--citizen-attesa-cb3015-53e-eco-drive-radio-controlled-titaniu--id19824852.htm#gref

Dzięki

W Tytanie też lekki i powinno wygodnie się nosić a w razie co to chyba można wypolerować jakby się porysował

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mar7cin napisał(-a):

W takim budżecie może jakiś g-shock?

Jak już wspomniałem zegarek ma być dla taty koleżanki więc G shock chyba nie będzie w jego stylu mimo że w tym budżecie można kupić fajne modele w stali i na bransie 

4 godziny temu, Noodles napisał(-a):

A ja polecę Oceanusa od Casio. Ma wszystko.

 

https://www.seiyajapan.com/collections/oceanus/products/casio-oceanus-ocw-t200s-1ajf-made-in-japan

 

Poinkowany sklep jest bezpieczny. Kurier doliczy 23% vat, więc wyjdzie lekko ponad 2k pln :)

Ten oceanus fajny pasował by do założonych parametrów

Noodles czy orientujesz się czy luma w tych  zegarkach świeci mocno i długo? 

Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@borowik1981

 

Ten model ma dobrą lumę, świeci na niebiesko :) sporo osób na forum ma te zegarki, możesz ich zapytać sam :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

Tak to rzeczywiście dobry kierunek i znana kolekcja od Casio 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No i co w końcu kupione? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat. Chodzi za mną nowy zegarek do codziennych zadań. Mam obecnie do takich zastosowań tissota T-tooch'a "nurka" z 2012. Od weekendów i urlopów jest nowy pilot chrongraf od IWC. Szukam jakiegoś solara i taki mi "wpadł w oko". Chyba że macie jakieś inne propozycje.

Generalnie solar, bardziej smartwatch. Jetem gadżeciarzem i cena nie ma większego znaczenia. Musi się mi spodobać. Czekam na Wasze propozycje:)

Przechwytywanie1.PNG


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.