Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gio

Moja pierwsza Stówa – Flieger 6498 Bronze Vintage

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marekvegas napisał(-a):

Super recka. Piękne zdjęcia jeszcze piękniejszego zegarka. Niech się nosi.

 

Dzięki kolego. Celebruję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka, gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Klasyka, gratuluję 👍

 

Podziękowawszy 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny opis i fantastyczne zdjęcia przepięknego zegarka. Chodził mi ten czasomierz po głowie już wielokrotnie. Zawsze jednak coś mnie powstrzymywało przed zakupem. A to że mi się za bardzo kasa w portfelu zgadzać nie będzie, a to że może jednak pilot z centralną sekundą (oczywiście też w brązie), a może jednak Maryna od Stowy (oj, ta limitowana w brązie jest też śliczna), a to że 50m to jednak nieco przymało i wolałbym coś do 100m... ech te dylematy. Wiem jedno, na pewno kiedyś i ten model zawita u mnie. Prędzej, czy później, chociaż mam nadzieję, że jednak prędzej ;)

 

Szczerze gratuluję świetnego zegara, niech się dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał(-a):

Świetny opis i fantastyczne zdjęcia przepięknego zegarka. Chodził mi ten czasomierz po głowie już wielokrotnie. Zawsze jednak coś mnie powstrzymywało przed zakupem. A to że mi się za bardzo kasa w portfelu zgadzać nie będzie, a to że może jednak pilot z centralną sekundą (oczywiście też w brązie), a może jednak Maryna od Stowy (oj, ta limitowana w brązie jest też śliczna), a to że 50m to jednak nieco przymało i wolałbym coś do 100m... ech te dylematy. Wiem jedno, na pewno kiedyś i ten model zawita u mnie. Prędzej, czy później, chociaż mam nadzieję, że jednak prędzej ;)

 

Szczerze gratuluję świetnego zegara, niech się dobrze nosi :)

 

Bardzo Ci dziękuję. Też miałem takie dylematy, ale piękno tego zegarka przeważyło. A Maryna Rzymianka to dla mnie też mroczny przedmiot pożądania 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tekstu aż wylewa się radość z posiadania tej Stowy :) Gratulacje, piękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !  Widać jaka radość sprawił Ci ten zegarek. Równa radość sprawiłeś nam doskonałymi zdjęciami !

To juz drugi Unitas , sam nie wiem który ładniejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Z tego tekstu aż wylewa się radość z posiadania tej Stowy :) Gratulacje, piękny zegarek.

 

55 minut temu, basil napisał(-a):

Gratulacje !  Widać jaka radość sprawił Ci ten zegarek. Równa radość sprawiłeś nam doskonałymi zdjęciami !

To juz drugi Unitas , sam nie wiem który ładniejszy ?

 

Dzięki Panowie! Miło słyszeć takie opinie. Bo jest dokładnie tak jak piszecie - piękno prostej formy tego zegarka połączone z jakością jego wykonania i otoczką w postaci całego pakietu produktowego, robią rewelacyjne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tego pięknego zegarka. Nie dziwię się atencji do Unitasa. To piękny mechanizm, szczególnie w tej wersji. O tym, że fotografie są przepiękne i tylko potęgują wrażenie wyjątkowości tego czasomierza nawet nie wspomnę.

Widzę, że koperty z brązu ostatnio Cie zafascynowały. Nie dziwę się, zarówno Airman jak i Stowa są przepiękne. 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Osgiliath napisał(-a):

Świetny pilot. Gratulacje!

 

6 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gratuluję tego pięknego zegarka. Nie dziwię się atencji do Unitasa. To piękny mechanizm, szczególnie w tej wersji. O tym, że fotografie są przepiękne i tylko potęgują wrażenie wyjątkowości tego czasomierza nawet nie wspomnę.

Widzę, że koperty z brązu ostatnio Cie zafascynowały. Nie dziwę się, zarówno Airman jak i Stowa są przepiękne. 👍

 

 

Dzięki Panowie. Aż się chce pisać i robić zdjęcia czytając takie opinie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe zdjęcia! Prosimy o więcej, także z sesji z torcikami. 

 

Gratulacje. Dobrze, że zdecydowałeś się na zakup zdalny i zaakceptowałeś czas oczekiwania. Dobrze dla Ciebie, bo masz świetny zegarek i dobrze dla nas bo możemy go podziwiać na świetnych zdjęciach 😃 

 

Jak znajdziesz czas, to opublikuj "przegląd unitasów"... 😇 Chętnie poczytamy. Dział "pasjonaci czasu" czeka...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Wspaniałe zdjęcia! Prosimy o więcej, także z sesji z torcikami. 

 

Gratulacje. Dobrze, że zdecydowałeś się na zakup zdalny i zaakceptowałeś czas oczekiwania. Dobrze dla Ciebie, bo masz świetny zegarek i dobrze dla nas bo możemy go podziwiać na świetnych zdjęciach 😃 

 

Jak znajdziesz czas, to opublikuj "przegląd unitasów"... 😇 Chętnie poczytamy. Dział "pasjonaci czasu" czeka...

 

Dzięki 🙂 Ale przegląd Unitasów w moim wykonaniu byłby chyba zbyt zuchwałą akcją. Dotykałem raptem kilku. 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lipy!

Gratuluję pięknego zegarka oraz zdjęć.

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, greenmag napisał(-a):

Nie ma lipy!

Gratuluję pięknego zegarka oraz zdjęć.

👍

 

Się starałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar i recenzja 👌👍 daj proszę foty naręczne. Ciekawi mnie jak prezentuje się na zewnątrz!
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, drkadrys napisał(-a):

Super zegar i recenzja 👌👍 daj proszę foty naręczne. Ciekawi mnie jak prezentuje się na zewnątrz!
 

 

 

Dzięki! Dorobię 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zegarek, którego będę Ci zazdrościł.

W dużej mierze jest to zasługa tego jak je opisujesz i świetnych zdjęć, których oglądanie to czysta przyjemność :wub:

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sol napisał(-a):

Kolejny zegarek, którego będę Ci zazdrościł.

W dużej mierze jest to zasługa tego jak je opisujesz i świetnych zdjęć, których oglądanie to czysta przyjemność :wub:

 

 

No sorry 🤷‍♂️
A tak poważnie to dzięki. Bardzo motywujące są takie opinie i mają dla mnie wielką wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, świetne foty i recka...

no i przez Ciebie chcem teraz takom Stowe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gacor napisał(-a):

dzięki, świetne foty i recka...

no i przez Ciebie chcem teraz takom Stowe... ;)


Bardzo mi miło. A Stowę jeśli chcesz, to przecież sobie spraw 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, musze to przemyśleć, bo mam od niedawna swojego wymarzonego pilota "Swiss Watch Company", którym jestem zachwycony i będzie trzeba znaleźć jakiś naprawdę mocny argument na wydanie takiej kasy... :)

coś się wymyśli.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, gacor napisał(-a):

Spoko, musze to przemyśleć, bo mam od niedawna swojego wymarzonego pilota "Swiss Watch Company", którym jestem zachwycony i będzie trzeba znaleźć jakiś naprawdę mocny argument na wydanie takiej kasy... :)

coś się wymyśli.. ;)


Dobry plan to podstawa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.