Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny LIPIEC "Epoka industrialna"- GŁOSOWANIE

Epoka industrialna  

80 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zapraszam do głosowania w lipcowym konkursie. Tym razem surowe formy, zgaszone kolory i brak zdobień mogą być cechami dominującymi, ponieważ temat na lipiec to:

 

5azOMaE.jpg

 

 

 

Epoka industrialna

 

W naszych wyobrażeniach zdjęcia będą w raczej ciężkim i mrocznym nastroju, a na nich "twarde" zegarki stworzone do pracy w trudnych warunkach. Oczywiście inne interpretacje są również mile widziane.

To już ostatni konkurs w tej edycji, a zatem jego wyniki mogą mieć decydujący wpływ na końcową klasyfikację:)

 

 

Głosowanie potrwa do 27.07.2021 do godz. 20:00

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie miejsce 6 punktów, za trzecie miejsce 4 punkty.

 

Głosy mogą oddawać tylko zarejestrowani użytkownicy z minimum 30 postami. Zabronione jest głosowanie na własne zdjęcie.

 

Można oddać więcej niż jeden głos.

 

Uczestnicy walczą o wspaniałą nagrodę główną - Gwiezdny Pył ufundowaną przez Bartosza Knopa - Twórcę marki Balticus. 

 

Dzięki zaangażowaniu @Eugeniusz Szwed osoby na pierwszym i ostatnim  miejscu w tym głosowaniu otrzymają upominki.

 

A oto nasze propozycje:

 

 

 

Zdjęcie 1- Miłosz Pakulski

 

zrnzbVJ.jpg

 

 

Zdjęcie 2- Waldzior

 

LKTbyDn.jpg

 

 

Zdjęcie 3- Gio

 

6N63JJt.jpg

 

 

Zdjęcie 4 "Tytan" pracy- Andrzejp1242

 

YHCxl71.jpg

 

 

Zdjęcie 5 Epoka industrialna- wpływ na środowisko naturalne- Lysolek007

 

Yis6z2t.jpg

 

 

Zdjęcie 6- Enkil

 

eqbLKAd.jpg

 

 

Zdjęcie 7- Masu

 

cMO3b5d.jpg

 

 

Zdjęcie 8- Carrot

 

cxWnP1n.jpg

 

 

Zdjęcie 9 Tool watch- Christo

 

LuV1AjS.jpg

 

 

Zdjęcie 10- Olciakk

 

8vtn9XY.jpg

 

 

Głosujemy!!!

  

Oto wyniki:

1. miejsce: Gio

2. miejsce: Masu

3. miejsce: Carrot

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy jeszcze gdzieś weekendują, bo cisza jak makiem zasiał 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jeszcze nigdy nie głosowałem jako pierwszy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy ma swoje przywileje😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero odpaliłem fotki, klasycznie prześpię się z tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kilka zdjęć mi się podoba.

W tym zestawieniu natomiast, jedno jest zdecydowanie najciekawsze :)

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane. Teraz mogę napisać, że takiej deklasacji dawno nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy też ilość głosujących. 36 osób po pół doby głosowania. Rozruszamy te konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Masu napisał(-a):

Teraz mogę napisać, że takiej deklasacji dawno nie widziałem :D

Byłam tak ciekawa, które zdjęcie się wybiło, że szybciutko zagłosowałam, aby to sprawdzić😯

3 minuty temu, Gio napisał(-a):

Mnie cieszy też ilość głosujących

Tak, to jest motywujące 😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Johny Wykładzina napisał(-a):

Głosy oddane,ale zauważyłem że ktoś autoreklamę sobie robi i efekty widać... jak dla mnie słabo to wygląda...

 

Co masz na myśli? 

 

Edit: Już widzę. @Gio wrzucał info o konkursie w wątki o różnych markach, w tym o VC i stricte o manometrze. Tak to na pewno nie powinno wyglądać. Sam jako organizator zawsze unikam wrzucania promocji konkursu do wątków zawężonych do marki zegarka, który sam wybrałem. Nie trudno zgadnąć, że miłośnicy marki/modelu będą skłonni do oddania głosu na takie zegarki chętniej. 

 

Dobre zdjęcie broni się samo, dlatego prośba o to aby nie wykonywać takich ruchów, bo podkopują nam ideę wolnego głosowania. 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugestia marketingu konkursowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby reklamowaniem konkursu obiektywnie zajmowali się wyłącznie organizatorzy, unikniemy wątpliwości. Druga sprawa, ja jestem z tego „obozu” który uważa że wyniki powinny być tajne aż do zakończenia głosowania. Wiem że obecnie jest z tym problem techniczny i do czasu rozwiązania pewnie zostanie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do głosowania i udziału w konkursie zachęcam od kilku edycji i robię to w różnych wątkach związanych albo z konkretnymi markami widocznymi w danej edycji albo w tych związanych z fotografią. Założyłem, że skoro chcemy szerzej rozpropagować konkursy, to jest to dobra "grupa docelowa" głosujących bo właśnie oni najszybciej zainteresują się zdjęciami zegarków które lubią. Jeśli wzbudza to kontrowersje to mogę to rzecz jasna odpuścić. Ale moim zdaniem patrząc choćby na poprzednią edycję kiedy głosów było zauważalnie więcej, to jest dobra droga. 

Niech organizatorzy zdecydują czy ktoś spoza ich grupy może propagować konkursy i jeśli decyzja będzie na "nie" to nigdy więcej nie napiszę żadnego postu na ten temat. Chociaż jak już wielokrotnie pisałem zależy mi na tym, żeby w tych wątkach uczestniczyło jak najwięcej ludzi. Opisywałem też swoje pomysły na takie aktywizujące działania. Ale jeśli ktoś ma mi zarzucać, że robię coś nieetycznego, to mam naprawdę wystarczająco dużo swojej roboty żeby się w to nie angażować. Bo za długo jestem na tym forum żeby sobie psuć reputację.

 

 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gio napisał(-a):

Do głosowania i udziału w konkursie zachęcam od kilku edycji i robię to w różnych wątkach związanych albo z konkretnymi markami widocznymi w danej edycji albo w tych związanych z fotografią. Założyłem, że skoro chcemy szerzej rozpropagować konkursy, to jest to dobra "grupa docelowa" głosujących bo właśnie zainteresują się interesującymi ich markami. Jeśli wzbudza to kontrowersje to mogę to rzecz jasna odpuścić. Ale moim zdaniem patrząc choćby na poprzednią edycję kiedy głosów było zauważalnie więcej, to jest dobra droga. 

 

 

 

Jest tyle neutralnych, dużych wątków, w których można promować konkurs, że takie tłumaczenie do mnie nie trafia.

Pomijam fakt, że wrzuciłeś posta o konkursie do 3 wątków pasujących pod Twoje zdjęcie (polskie, VC i manometr), a nie ma na przykład promocji w "szwajcarach", Certinach czy Grovanie, które również biorą udział. Do tego posty wrzucane w wątkach VC czy manometra jasno sugerują, że pojawił się "nasz manometr"  podczas gdy w wątku o Casio napisałeś już neutralnie o "dobrych fotkach". To nie są rzeczy, które nie mają znaczenia. 

Takie akcje zawsze były, są i będą krzywe, dlatego nie promujemy głosowania w taki sposób.

Z tego też powodu 2 edycje temu byłem tak mocno "na nie" kiedy sugerowałeś zaangażowanie się w promowanie, bo wiem, że prędzej czy później wielu z nas przyjdzie ochota na poprawienie swojej pozycji. 

 

Porozmawiam z Ewą i Eugeniuszem na temat tej sytuacji i damy znać co robimy. 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodyfikowałem wpisy żeby nikt nie mógł się nimi sugerować. Nie pisałem w wątkach wszystkich marek, bo napisałeś jakiś czas temu, żeby nie przesadzać ze spamem. Wybrałem wątki związane ze zdjęciami, które mi się po prostu podobają i ogólny wątek o fotografii. 
 

Zrobicie jak uważacie. Ja odpuszczam jakiekolwiek pisanie na temat konkursów. Moje zdjęcie możecie po prostu usunąć i tyle.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gio napisał(-a):

Wybrałem wątki związane ze zdjęciami, które mi się po prostu podobają.

I właśnie na tym to nie polega. 

Damy znać co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gio nie ma co się obrażać. Promowanie jest ok i widać, że przynosi rezultaty w postaci dużej liczby głosujących. Ale najlepiej będzie jeśli zostanie w mojej i Masu gestii. Jak już robimy promocję w poszczególnych markach, to we wszystkich występujących w konkursie. Po równo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Zajmę się w zamian pisaniem innego rodzaju i wrócę do cyklu artykułów, które już jakiś czas temu obiecałem Jankowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre podejście :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym pomysłem byłoby określenie tego w regulaminie? Ja sama zastanawiałam się w jednej z edycji czy mogę opublikować moje zdjęcie na jakiejś grupie na FB, doczytałam że regulamin tego nie zabrania więc wrzuciłam, choć nie wspominałam nikomu nic o udziału w konkursie na forum. Czy takie działanie jest w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajne głosowanie i nie będzie nabijania głosów. Ostrzegałem już kiedyś i mamy efekty. Poza tym sprawami konkursu z promocją włącznie powinni zajmować się organizatorzy i TYLKO oni. Proponuję dodać stosowny zapis do regulaminu, bo zaczyna się kombinowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy akurat dobry moment (koniec edycji) na przemyślenie pewnych rzeczy, także uważnie czytamy wasze uwagi. Pewnie nie wszystko da się wprowadzić, chociażby ze względu na ograniczenia techniczne, ale postaramy się aby ta zabawa działała bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.