Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny LIPIEC "Epoka industrialna"- GŁOSOWANIE

Epoka industrialna  

80 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, paul221 napisał(-a):

U mnie dziś pięć plusów 😊

Na bogato widzę kolega leci😉 Ale jak można, to czemu nie? Jest co doceniać 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cyklotymik napisał(-a):

Przeglądając zdjęcia, w pierwszej chwili zwątpilem, w to, czy dobrze zrozumiałem tytuł ;)

Ciężko temat narzuciliśmy. Nie tylko dosłownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już sporo głosów, ale wciąż liczymy na więcej 🙂 Zostały już tylko dwa dni na oddanie głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o drugie miejsce jest wciąż otwarta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Watch-er napisał(-a):

Liczy się pierwsze i ostatnie :)

 

Mam nadzieję, że jednak nie jesteście tu tylko dla nagród :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka godzin poznamy zwycięzców 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki głosowania:

 

1. miejsce: Gio

2. miejsce: Masu

3. miejsce: Carrot

 

Nagrody ufundowane przez Eugeniusza Szweda za pierwsze i ostatnie miejsce pojadą odpowiednio do: @Gio i @Miłosz Pakulski.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny udział! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja kończy naszą drugą, całoroczną serię comiesięcznych konkursów fotograficznych. 

W sierpniu wystartujemy już z trzecią serią. Szczegóły wkrótce :)

 

Tymczasem gratuluję zwycięzcom i osobom poza podium (zwłaszcza @Waldzior - jestem w szoku, że Twoje zdjęcie zebrało tak mało głosów) i czekam na wasze opinie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Też jestem w szoku że @Waldzior tak nisko w rankingu - głosowałem na niego i na @Masu, bo lubię jak zegarek dominuje na zdjęciu 🙂 Tego mi zabrakło u @Gio, choć technicznie jego zdjęcie jest tip top.

U mnie było szybko tym razem, rozrzuciłem narzędzia i wybrałem najbardziej styrany zegarek - mój pierwszy jeszcze „nieświadomy” szwajcar - jest już 18 lat ze mną, ale że kwarcowy to od ponad 10 lat nienoszony - nie chce mi się wymieniać baterii 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Christo napisał(-a):

Gratulacje dla zwycięzców! Też jestem w szoku że @Waldzior tak nisko w rankingu - głosowałem na niego i na @Masu, bo lubię jak zegarek dominuje na zdjęciu 🙂 Tego mi zabrakło u @Gio, choć technicznie jego zdjęcie jest tip top.

U mnie było szybko tym razem, rozrzuciłem narzędzia i wybrałem najbardziej styrany zegarek - mój pierwszy jeszcze „nieświadomy” szwajcar - jest już 18 lat ze mną, ale że kwarcowy to od ponad 10 lat nienoszony - nie chce mi się wymieniać baterii 🙈

 

Bardzo podoba mi się Twój pomysł i sceneria. Niedosyt wywołuje światło. Przy bardziej dramatycznym i tajemniczym oświetleniu to byłaby super fota.


A co do proporcji zegarka w stosunku do całości kadru? Robiąc takie tematyczne zdjęcia buduję sceny całościowe, nie skupiam się na samym zegarku. Pomyślę czy i jak to ewentualnie zmienić, bo chciałbym żeby Tobie też się podobało 🙂

 

26 minut temu, Masu napisał(-a):

Ta edycja kończy naszą drugą, całoroczną serię comiesięcznych konkursów fotograficznych. 

W sierpniu wystartujemy już z trzecią serią. Szczegóły wkrótce :)

 

Tymczasem gratuluję zwycięzcom i osobom poza podium (zwłaszcza @Waldzior - jestem w szoku, że Twoje zdjęcie zebrało tak mało głosów) i czekam na wasze opinie :) 


U Ciebie rozpoznawalna czystość formy i świetne oświetlenie. Tylko te linie papilarne... Ile ja zdjęć popsułem przez wypalcowwanie zegarka 😄

 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla uczestników i gratulacje dla zwycięzców. Temat był moim zdaniem trudny, ale większość z Was poradziła sobie z jego zegarkową interpretacją znakomicie ! Trochę zazdroszczę Wam talentu do robienia tak dobrych zdjęć 👍 

 

Standardowo proszę o nr tel., adresy email i nr paczkomatów do Gio i Miłosza Pakulskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się muszę przyłączyć do tych zshockowanych zbyt małą ilością głosów oddanych na zdjęcie kolegi @Waldzior. To zdjęcie było jednym z moich faworytów, a w autorze drzemie ogromny potencjał. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie częściej zobaczymy jego prace. 

Bardzo podobało mi się zdjęcie @lysolek007 i przesłanie, które ze sobą niosło. Ugryzł temat z innej strony i za to należą się brawa 👏

I wreszcie zdjęcie @Masu, któremu może zabrakło jakiegoś wyrazistego pomysłu, ale jest tak ładne i prawie* perfekcyjne, że nie mogłam nie zagłosować.

* Gdyby Gio nie wspomniał o tych liniach papilarnych i nie powiększyłabym znacznie zdjęcia, to pewnie bym ich nie dostrzegła do tej pory🤭

Co do zdjęcia @Gio, zgodzę się z Christo, że zegarek powinien być dominującym elementem zdjęcia. Choć na pewno trzeba autorowi pogratulować zarówno wyboru zegarka, aranżu, jak i niemal idealnego kadru. Z resztą wyniki mówią same za siebie😀

Duży plusik należy się również koledze @andrzejp1242, a pytanie brzmi: gdzie się włamałeś, żeby zrobić tę fotkę?😉

Na koniec dwa zdania o moim zdjęciu, cieszę się niezmiernie, że udało się zdobyć punktowane miejsce i dzięki śliczne wszystkim głosującym😀 W zdjęciu udział wzięli: Balticus Gwiezdny Pył (z którym się nie rozstaję od momentu zakupu), tarcza do piły, krajzegi, kątówki (ciort wie co to jest, wisi na ścianie w garażu 😁), łańcuchy od grilla, oraz rozlana na szklanym blacie melasa (najpierw miał być przepalony olej, ale ostatecznie zdjęcie zrobiłam będąc na działce, więc trzeba było się posiłkować tym co jest po ręką😉). Znalazłaby się zapewne kupa innych gadżetów, jak to w garażu, ale uznałam, że co za dużo to niezdrowo🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gio napisał(-a):

U Ciebie rozpoznawalna czystość formy i świetne oświetlenie. Tylko te linie papilarne... Ile ja zdjęć popsułem przez wypalcowwanie zegarka 😄

 

7 minut temu, Carrot napisał(-a):

* Gdyby Gio nie wspomniał o tych liniach papilarnych i nie powiększyłabym znacznie zdjęcia, to pewnie bym ich nie dostrzegła do tej pory🤭

 

Ja to widziałem od razu na kompie, ale byłem tak leniwy, że to zostawiłem :D Teraz wiem, że są osoby, które też się tak przyglądają i trzeba starać się bardziej.

Co do fotki @Gio to dla mnie ona powinna być wykadrowana mocniej. Coś w tym stylu. Poza tym miodzio :) 

 

1341586546_Gio-Konkurslipcowy2021-Epokaindustrialna-2.thumb.JPG.266b37ff6a620a12c6c42d728fce3244.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że czas najwyższy udać się do okulisty😎

3 minuty temu, Masu napisał(-a):

Co do fotki @Gio to dla mnie ona powinna być wykadrowana mocniej. Coś w tym stylu.

Jakby tak zrobił, to by zmiażdżył konkurencję 😀 A tak tylko zmiótł 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Masu napisał(-a):

 

 

Ja to widziałem od razu na kompie, ale byłem tak leniwy, że to zostawiłem :D Teraz wiem, że są osoby, które też się tak przyglądają i trzeba starać się bardziej.

Co do fotki @Gio to dla mnie ona powinna być wykadrowana mocniej. Coś w tym stylu. Poza tym miodzio :) 

 

1341586546_Gio-Konkurslipcowy2021-Epokaindustrialna-2.thumb.JPG.266b37ff6a620a12c6c42d728fce3244.JPG

 

 

Chyba zacznę faktycznie drastycznie ciąć i wąsko kadrować, skoro tak do tego nawracacie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Carrot napisał(-a):

gdzie się włamałeś, żeby zrobić tę fotkę?

Nigdzie , cofnąłem się w czasie😉

A tak na serio , to stara prasa uratowana od złomowania , stoi u mnie w zakładzie jako eksponat minionej epoki🙂

Dziękuję za głosy oddane na moje zdjęcie i specjalne podziękowanie dla organizatorów za przygotowanie i prowadzenie konkursów przez ostatni rok.

Chyba mogę użyć liczby mnogiej... Czekamy na kolejne!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom i pozostałym uczestnikom. Ja w przeciwieństwie do Christo wole zdjęcia z powietrzem, takie jak cyknęli Carot i Gio.

Gio świetne zdjęcie. Uważam,  że zasłużyłeś na 1 miejsce. Delikatnie nie pasuje mi kadr, zegarek  - jak dla mnie - zbytnio okupuje centrum, ale to niuans.  Marchewka tez bardzo fajna fotkę strzeliła. Taka bardzo w temacie i sugestywna, do tego.

 

 

Bardzo fajna edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za głosy i opinie. Załapałem się w połowie na tę zabawę i bardzo mi się podoba. Z niecierpliwością czekam na nowy cykl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gio napisał(-a):

Z niecierpliwością czekam na nowy cykl.

Będzie walka od pierwszej edycji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.