Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eddi87

Okazje. Orient i Orient Star

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przyszedł. Obecnie za 835 mi wyszło 715. 

Efekt fajny, tylko pasek zmienię. Nie, że coś z nim nie tak ale mam na takim samym obok w kolekcji Bulovę, a nie lubię monotonii :) 

 

P.S. codzienna aktualizacja ceny w sklepie - wow szacun dla nich za takie rozwiązanie. 

20210917_084320-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ostatnio troche chodzi mi po głowie zakup zegarka Orient Star.

Ten zegarek w Polsce kosztuje 2500-3000 zł, a tu tutaj znalazłem w lepszej cenie:

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-star-basic-date-japan-made-blue-dial-automatic-re-au0403l00b-mens-watch-18602.html 

 

moje pytanie, czy to "bezpieczny" zakup? jakie macie doświadczenia z creationwatches? no i przede wszystkim co myślicie o zegarku?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep pewny, ale pamiętaj o opłatach ok. 25% wartości. W mojej ocenie ładniejszych OS nie brakuje i bym go nie kupił, ale to już subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomos można śmiało brać z CW, tylko dojdzie jeszcze VAT i opłaty celne. Można to już doliczyć od razu przy zakupie i masz to z głowy

 

zegarek jeżeli się podoba brać, ja miałem mniejszego brata tj. RE-AU0004B00B i teraz mam wersję z jasną tarczą tj. RE-AU0006S00B i są to na prawdę bardzo dobrze wykonane zegarki. 

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił biały OS na CW za 308 euro. Po oplatach w okolicach 1800 zł powinno wyjść więc cena rewelacyjna 

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-star-automatic-re-au0006s00b-power-reserve-japan-made-mens-watch-15374.html

 

 

RE-AU0006S00B_MED.jpg

 

 

Edit. Już Sold Out 😂 chyba nie było dużo sztuk 😂

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zakup któregoś z tych Orientów (RK-DE0301L, RK-AU0307E, WZ0061JC) w cenie około 2500 zł to będzie okazja?

Zrzut ekranu 2021-12-02 100659.jpg

Zrzut ekranu 2021-12-02 101024.jpg

Zrzut ekranu 2021-12-02 101445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ogólny brak dostępności tego zegarka, sam fakt, że do kupienia jest to ogromny plus. A cena też nie najgorsza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musi iść dalej a więc zapraszam :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile nikt nikogo nie wygryza zaczynałem  od 2-3 zegarków  Festina i Casio a teraz zrobiło się prawie 20 :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

@Perpetuum Mobile nikt nikogo nie wygryza zaczynałem  od 2-3 zegarków  Festina i Casio a teraz zrobiło się prawie 20 :) 

 

Wyłączając jakieś rupiecie, to też mam teraz około 20 zegarków. I to jest właśnie ten moment, kiedy zacząłem się sobie myśleć, że w sumie to nie potrzebuję już więcej zegarków (no, może jeszcze tylko kilka 😉). Co najwyżej chciałbym mieć jakieś inne zegarki. Może właśnie dlatego pomyślałem, że Twój OS musiał ustąpić miejsca dla nowej sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wyłączając jakieś rupiecie, to też mam teraz około 20 zegarków. I to jest właśnie ten moment, kiedy zacząłem się sobie myśleć, że w sumie to nie potrzebuję już więcej zegarków (no, może jeszcze tylko kilka ). Co najwyżej chciałbym mieć jakieś inne zegarki. Może właśnie dlatego pomyślałem, że Twój OS musiał ustąpić miejsca dla nowej sztuki.
Muszę Ci powiedzieć, że sam się oszukujesz Zegarków nigdy dość

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Zobaczyłem to wklejam ogłoszenie z bazarku. Model coraz trudniej dostępny a naprawdę wart polecenia.

 

Szkoda, że się nie wstrzymałem z pewnym zakupem... Wziąłbym na już😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.