Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carreras1

Chronograf do 1300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Chciałbym nabyć chronograf do 1300 zł. Rozmiar koperty max 42. WR najlepiej 200 ale 100 też będzie ok. Coś w tym stylu:

https://wkruk.pl/zegarki/tissot/tissot-prc-200-chronograph-3

Może być też z czarną kopertą, na gumie - nowy lub używany w stanie 9/10

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot, Certina, Seiko, Citizen - każdy z nich będzie dobry więc kupuj który się najbardziej podoba. Jak coś to jest tylko kwestia 100 czy 200m. Niektóre seiko mają solar, a citizen eco-drive (w sumie to to samo) więc można się tym jeszcze zainteresować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo coś mniej oczywistego jak: Dan Henry, Spinnaker....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, carreras1 napisał(-a):

WR najlepiej 200 ale 100 też będzie ok.

 

Jeżeli to ma być chronograf za 1300 PLN, to z tym WR200 byłbym "ostrożnym optymistą". W chronografach nawet WR100 nie trafia się zbyt często a norma to raczej WR50. Jakbym miał wygmerać tak z pamięci, to jedyne chrono z WR200 (poza właśnie Tissotem PRC200) jakie mi przychodzą na myśl, to tylko ciężkie divery z obrotowym bezelem.

 

Co do propozycji, to koledzy powyżej już podali bardzo fajne kierunki poszukiwań. Od siebie dorzucę może takie Seiko SSC775P1. Solar, WR100, szafir, rozmiar 41mm. Troszkę bardziej sportowy niż dość zachowawczy Tissot. Mnie się podoba. Z włoskiego Amazona do kupienia za mniej niż 1.000 PLN, z UE więc bez opłat importowych itp. U nas dostępny raczej gdzieś w okolicach 1700 PLN.

 

obraz.png.2db1b822e5705073b758fc04ff798bc5.png

 

obraz.thumb.png.527dd14dbb89a9826ba93d6095505165.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, petruss napisał(-a):

Albo coś mniej oczywistego jak: Dan Henry, Spinnaker....

No tak, właściwie zapomniałem o microbrandach :)

Ja jestem bardzo zadowolony z mojego Roue TPS (tylko 50m 😛) więc też zachęcam oglądnąć. 

 

Review-The-ROUE-TPS-Chronograph-1.jpg

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz_M napisał(-a):

https://www.jomashop.com/certina-watch-c024-447-16-051-03.html

 

Trochę drożej, ale moim zdaniem ciekawszy zegarek chociażby ze względu na mechanizm precidrive. Z opłatami importowymi powinno  się zmieścić w 1450 zł

Ta Certina jest super tylko cena no i pytanie czy gwarancja obowiązuje.

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

 

Jeżeli to ma być chronograf za 1300 PLN, to z tym WR200 byłbym "ostrożnym optymistą". W chronografach nawet WR100 nie trafia się zbyt często a norma to raczej WR50. Jakbym miał wygmerać tak z pamięci, to jedyne chrono z WR200 (poza właśnie Tissotem PRC200) jakie mi przychodzą na myśl, to tylko ciężkie divery z obrotowym bezelem.

 

Co do propozycji, to koledzy powyżej już podali bardzo fajne kierunki poszukiwań. Od siebie dorzucę może takie Seiko SSC775P1. Solar, WR100, szafir, rozmiar 41mm. Troszkę bardziej sportowy niż dość zachowawczy Tissot. Mnie się podoba. Z włoskiego Amazona do kupienia za mniej niż 1.000 PLN, z UE więc bez opłat importowych itp. U nas dostępny raczej gdzieś w okolicach 1700 PLN.

 

Seiko też fajne. Tak jak napisałeś bardziej sportowe ale za to w budżecie i z UE. Łatwo nie będzie 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze 

https://wkruk.pl/produkty/zegarek-lip-himalaya-40-mm-chronograph?tpmid=k9010203_s1557197_p2134436568_c9932731198&gclid=CjwKCAjwgISIBhBfEiwALE19SbKFMfFj_p-CBKo9rAzVPywBemWFw2WKQDziZycFqS5rdQhF_ldfjBoC_2IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&epi=

 

Natomiast ja bym szedł w tą Certine co wcześniej wrzuciłem. Gwarancja, faktycznie w Polsce nie działa ale zegarek jest super moim zdaniem. 

Edytowane przez Łukasz_M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2021 o 19:39, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Poniżej Twojego budżetu, 38mm.

 

Super wygląda. Trochę mały - 38mm - ale Lug to lug 44mm. Czy możliwość zakupu jedynie przez ich stronę w US? Ktoś ma dystrybucję w EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, carreras1 napisał(-a):

Super wygląda. Trochę mały - 38mm - ale Lug to lug 44mm. Czy możliwość zakupu jedynie przez ich stronę w US? Ktoś ma dystrybucję w EU?

 

Chyba nawet jest w PL...  ;)

https://www.boldrsupply.co/pages/stockist

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2021 o 14:35, carreras1 napisał(-a):

Jak w temacie. Chciałbym nabyć chronograf do 1300 zł. Rozmiar koperty max 42. WR najlepiej 200 ale 100 też będzie ok. Coś w tym stylu:

https://wkruk.pl/zegarki/tissot/tissot-prc-200-chronograph-3

Może być też z czarną kopertą, na gumie - nowy lub używany w stanie 9/10

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Ostatecznie padło na Tissota powyżej. W W.KRUK na stronie już niedostępny ale znalazł się na wyprzedaży w salonie w Łodzi na czarnym pasku z motylkiem. Teraz jeszcze jakiś pasek do pływania i kpl. gotowy.

Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.