Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkursy fotograficzne sezon 2020/2021 - wyniki i podsumowanie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym podziękować Wam, drodzy organizatorzy. Robicie świetną robotę, a tematy, które wymyślacie wymagają od uczestników wykazania się zarówno kunsztem jak i warsztatem. Zawsze z przyjemnością czekam na kolejne odsłony i rezultaty głosowań. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko podpisać pod tym co napisał @Watch-er 

Ja też chętnie śledzę kolejne edycje (obiecując sobie, że tym razem może sam coś prześlę). 
Gratulacje dla medalistów, gratulacje dla wszystkich uczestników.

i szczególne brawa i wyrazy podziękowań dla @Carrot i @Masu za zaangażowanie, pomysłowość i pracę poświęcaną by o konkursach głośno było 😄 pełna profeska 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do kolegów - wielkie podziekowania dla Organizatorów i Fundatorów nagród. Za to że Wam się chce 👏😄. Na pewno kosztem swojego czasu, na pewno aby inni mogli się dobrze bawić, na pewno z miłości do zegarków.

Ps. A Balticusa kiedyś sobie kupię 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako współorganizator również chciałem wam podziękować za tak liczne uczestnictwo w naszej zabawie. Dodatkowo czytając komentarze takie jak powyżej, naprawdę robi nam się miło i wiemy, że czas który poświęcamy na prowadzenie tego przedsięwzięcia nie idzie na marne :) Mamy nadzieję, że 3 sezon wam również przypadnie do gustu - obiecujemy, że tematy znowu będą jedyne w swoim rodzaju i nic z poprzednich edycji się nie powtórzy, co by nikt się nie rozleniwił :D

 

Tymczasem zapraszam was na sierpniową edycję!

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/198234-konkurs-fotograficzny-sierpień/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączę swoje wyrazy uznania za organizację tej zabawy. Nigdy nie zrobiłbym tylu koncepcyjnych zdjęć zegarków gdyby nie definiowane przez Was wyzwania. A że mam z tego masę frajdy, to tym bardziej wielkie dzięki. W nowym cyklu zamierzam wziąć udział od początku i mam nadzieję, że będę w stanie obstawić wszystkie tematy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tak jak było zapowiadane odbędzie się podczas specjalnego wieczoru w Rezydencji Ambasadora Szwajcarii w ramach obchodów 100 lecia istnienia Ambasady Szwajcarii w Polsce. W ramach tych obchodów powstała przy Ambasadzie artystyczna instalacja z flagami Polski i Szwajcarii. Warto to zobaczyć. 

 

IMG_2224.thumb.jpeg.9895949e0d345820171ea5ebd0789934.jpeg

 

 

IMG_2223.thumb.jpeg.9c7edfd594cdb7bbea00d1d08216ba78.jpeg

 

 

IMG_2222.thumb.jpeg.f3d9eaba91e4a6bc56a4ab535cee0d18.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Podsumowanie tak jak było zapowiadane odbędzie się podczas specjalnego wieczoru w Rezydencji Ambasadora Szwajcarii w ramach obchodów 100 lecia istnienia Ambasady Szwajcarii w Polsce. W ramach tych obchodów powstała przy Ambasadzie artystyczna instalacja z flagami Polski i Szwajcarii. Warto to zobaczyć. 

 

IMG_2224.thumb.jpeg.9895949e0d345820171ea5ebd0789934.jpeg

 

 

IMG_2223.thumb.jpeg.9c7edfd594cdb7bbea00d1d08216ba78.jpeg

 

 

IMG_2222.thumb.jpeg.f3d9eaba91e4a6bc56a4ab535cee0d18.jpeg

 

No i to jest news!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym napisać parę słów o wczorajszym wydarzeniu. Przede wszystkim dziękuję @Eugeniusz Szwed za to, że robi co może aby wspierać nas w naszej - bądź co bądź - zabawie.

Takie historie jak wczorajsza, kiedy mogliśmy spędzić miło czas w Ambasadzie Szwajcarii z koleżankami i kolegami z forum w towarzystwie wspaniałych gości to najlepszy przykład tego, że warto brać udział w naszych konkursach i walczyć o punkty.

 

Ewa bardzo fajnie podsumowała wydarzenia wieczora tak więc nie będę tego parafrazował. Chciałem jednak zaznaczyć, że zaczynając tę konkursowa inicjatywę nie zdawałem sobie sprawy, że zajdzie to tak daleko i że za jakiś zdjęcia zegarkowe będą zdobiły prawdziwe ściany i to nie byle jakich pomieszczeń! Jest mi naprawdę miło i jestem dumny, że w małym stopniu jesteśmy za to odpowiedzialni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojej kilkuletniej nieobecności na forum, to wczorajsze spotkanie było niesamowitym doświadczeniem. Ogromnie miło było Was spotkać w tak szczególnym otoczeniu i klimacie. Szacunek dla wszystkich, którzy się przyczynili do tego, że takie spotkanie doszło do skutku. Dzięki @Eugeniusz Szwed i reszta zaangażowanej ekipy! Oby więcej takich spotkań 🙂

 

I jedyna irytacja dotyczy PKP. Musiałem się szybko żegnać żeby zdążyć na pociąg, który okazał się być opóźniony o 75 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam tylko plusa i nic już nie będę pisał czy wklejał 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po zakończeniu  drugiego już sezon naszych fotograficznych zmagań, otrzymaliśmy ( ja, Carrot i Masu )  informację od zwycięzcy, którym jest PistolPete, że swoją nagrodę - zegarek firmy Balticus, przeznacza na licytację. Środki z licytacji chciałby przekazać na pomoc w leczeniu 14 letniej Wandy Sulewskiej. ( https://www.siepomaga.pl/wanda-sulewska ) Zegarek - pełny set, zostanie przesłany lub wręczony osobie,  która zaoferuje najwyższą kwotę. Licytacja potrwa od dzisiaj do 23 grudnia do godziny 23:59

1. miejsce: niepokonany @PistolPete 76 punktów

 

Całą akcję przeprowadzimy tu w tym wątku. Wpłatę za wylicytowany zegarek powiększymy o kwotę od Zarządu Klubu i może innych klubowiczów i dopiero całość przekażemy na rzecz Wandy Sulewskiej. Ewentualne wpłaty na rzecz pomocy w leczeniu Wandy prosimy kierować na rachunek Klubu:  

 

Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków 

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368

 

W tytule wpłaty prosimy o dopisek -  WANDA

 

Zaczynamy od: 1000 zł 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od podziękowania Piotrkowi za ten piękny gest, to naprawdę budujące, że wśród nas są tacy dobrzy ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIękny gest PistolPete!

Sam mam dwójkę autystycznych dzieci, więc tym bardziej doceniam.

1200

 

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy ten temat żeby nie robić tu zamieszania, które sam wywołałem 😜  Temat licytacji został wyodrębniony i przeniesiony tu:   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.