Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
krzysztof16fu

Dlaczego 5 dziurek w pasku a nie jedna.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym sam szył lub zamawiał to zamówił bym z jedną dziurką.Nikt takiego niema.Pasek mam dla siebie a obwód nadgarstka się nie zmienia.Co o tym myślicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki mam, początkowo była jedna dziurka ale dorobiłem drugą jako że nadgarstek zmienia objętość w ciągu dnia.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krzysztof16fu napisał(-a):

Gdybym sam szył lub zamawiał to zamówił bym z jedną dziurką.Nikt takiego niema.Pasek mam dla siebie a obwód nadgarstka się nie zmienia.Co o tym myślicie.

Że nie jesteś pierwszy, więc jak ma być taki, co nikt takiego nie ma, to musisz zamówić bez dziurek. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację trzeba wypośrodkować.

1 minutę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Że nie jesteś pierwszy, więc jak ma być taki, co nikt takiego nie ma, to musisz zamówić bez dziurek. 😀

To jak zapniesz spadnie ci😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, dla pewności 3 dziurki i faktycznie pasek skrojony na miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie że obwód nadgarstka się nie zmienia to bzdura nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Niby dlaczego tak chwalimy mikroregulację w zapięciach bransoletowych i nie tylko. Obwód nadgarstka zmienia się np od temperatury otoczenia, pory dnia, kondycji fizycznej  itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sobie pasek robię to robię minimum 3 dziurki, właśnie ze względu na zmianę obwodu nadgarstka w ciągu dnia. Można zrobić jedną dziurkę, ale to sztuka dla sztuki, która nie będzie w cale wygodna ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Stwierdzenie że obwód nadgarstka się nie zmienia to bzdura nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Niby dlaczego tak chwalimy mikroregulację w zapięciach bransoletowych i nie tylko. Obwód nadgarstka zmienia się np od temperatury otoczenia, pory dnia, kondycji fizycznej  itp...

Zgadzam się ale czy zmienia się na tyle żeby robić 5 dziurek.Zmieniasz zapięcie paska 3 razy dziennie na czczo po jedzeniu 😃czy wybierasz pośrednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiliśmy o tym czy należy zrobić 5 dziurek tylko jedną. To rozwiązanie nie jest wygodne z wielu powodów jak chociażby zmiana obwodu nadgarstka czy wykorzystanie danego paska do różnych wymiarowo zegarków.

Nie ma co drążyć tematu, bo pomysł jest niepraktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana obwodu nadgarstka to indywidualna kwestia, mi nadgarstek nie zmienia zauważalnie obwodu i mam co najmniej kilka zegarków które mają pasek z jedną dziurką lub wyregulowane na miarę w motylku i noszę je nigdy nic nie zmieniając. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Nie mówiliśmy o tym czy należy zrobić 5 dziurek tylko jedną. To rozwiązanie nie jest wygodne z wielu powodów jak chociażby zmiana obwodu nadgarstka czy wykorzystanie danego paska do różnych wymiarowo zegarków.

Nie ma co drążyć tematu, bo pomysł jest niepraktyczny.

Jak można wykorzystać dany pasek do różnych wymiarowo zegarków,albo jest 24.22,20,18.Chodziło mi o indywidualny wygląd paska ktoś spojrzy i zapyta z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być zegarek z kopertą 40mm lub 45mm i mieć identyczny rozstaw między uszami czyli np 22mm.  To tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wymiar lug to lug przy tej samej szerokości między uchami. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek z większą ilością dziurek lepiej się prezentuje na nadgarstku.

20210801_102515-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Może być zegarek z kopertą 40mm lub 45mm i mieć identyczny rozstaw między uszami czyli np 22mm.  To tyle w temacie.

Wiem o czym mówisz ale nie przyszło mi to do głowy jak jeden pasek może pasować do wielu zegarków pomijając rozmiar koperty.Na wygląd i estetykę składa się wiele szczegółów tak wiele jest wątków na forum.Ja mam 6 zegarków mechanicznych i nie wyobrażam sobie zamiany pasków z tego do tego chociaż rozstaw się w wiekszości będzie się zgadzał.Cały czas powtarzam indywidualność i niepowtarzalność i klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ericas Original. Onesą wgle bez dziurek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szyje sobie paski i miałem jednodziurkowca. Nie sprawdza się u mnie. Rano jest luźniej, wieczorem ciasniej.

Teraz robie sobie paski na 3 dziurki i to jest optymalne rozwiązanie. Nawet nie było problemu jak zrzuciłem 7kg ostatnio i ze środkowej przeniosłem się na ostatnią dziurkę.

Moim osobistym zdaniem, skóra jest tak pięknym materiałem że kaleczenie jej otworami które nigdy nie zostana użyte jest tylko oszpecaniem paska - tyle w temacie.

 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.