Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
boski

TAG Heuer Aquaracer - krótki poradnik jak odróżnić oryginał od fake'a.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MichTheOne napisał(-a):

Po co ci dane człowieka, który sam dał się oszukać i nieświadomie sprzedał podróbę? Żeby wytykać go palcami i zawstydzić publicznie?

 

Tak, właśnie po to.

 

Żeby nie było: "kupuję w ciemno, bo to godny zaufania sprzedawca", tylko: "sprawdźmy oryginalność tego zegarka u fachowca".

Oraz: "biorę 1000 za wycenę zegarka, bo się na tym znam (ale nie przykładam się do roboty)" tylko "biorę 500 i naprawdę się tym zajmę, bo zdarzyła mi się wtopa".

 

Po za tym dlaczego nieświadomie?

Facet sprzedaje 10 oryginalnych zegarków po 10 000, dzięki niewielkiej marży zostaje "godnym zaufania sprzedawcą" i dzięki tej marce sprzedaje jedną lub dwie podróbki i jedzie z rodziną na wakacje w Afryce.

Tak wygląda mechanizm oszustwa.

 

Dlaczego nieświadomie vol. 2?

"Fachura" wydaje certyfikaty oryginalności. 10 jest właściwych, w 11 przymykam oko i jadę na weekend nad morze.   
Tak wygląda mechanizm oszustwa.

 

Albo postępuje się odpowiedzialnie i sprawę załatwia się do końca (co bywa nieprzyjemne), albo dba się jedynie o własną wygodę i poklask innych.

 

Szacun za odkrycie podróbki, ale na pewno nie za pozostawienie jej na rynku.

 

 

Edit: ocena charakteru została zamieniona na ocenę postępowania.

Edytowane przez Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zeno napisał(-a):

 

Tak, właśnie po to.

 

Żeby nie było: "kupuję w ciemno, bo to godny zaufania sprzedawca", tylko: "sprawdźmy oryginalność tego zegarka u fachowca".

Oraz: "biorę 1000 za wycenę zegarka, bo się na tym znam (ale nie przykładam się do roboty)" tylko "biorę 500 i naprawdę się tym zajmę, bo zdarzyła mi się wtopa".

 

Po za tym dlaczego nieświadomie?

Facet sprzedaje 10 oryginalnych zegarków po 10 000, dzięki niewielkiej marży zostaje "godnym zaufania sprzedawcą" i dzięki tej marce sprzedaje jedną lub dwie podróbki i jedzie z rodziną na wakacje w Afryce.

Tak wygląda mechanizm oszustwa.

 

Dlaczego nieświadomie vol. 2?

"Fachura" wydaje certyfikaty oryginalności. 10 jest właściwych, w 11 przymykam oko i jadę na weekend nad morze.   
Tak wygląda mechanizm oszustwa.

 

Albo postępuje się odpowiedzialnie i sprawę załatwia się do końca (co bywa nieprzyjemne), albo dba się jedynie o własną wygodę i poklask innych.

 

Szacun za odkrycie podróbki, ale na pewno nie za pozostawienie jej na rynku.

 

 

Edit: ocena charakteru została zamieniona na ocenę postępowania.

 

Zegarka nie kupowałem w ciemno, co się dało to sprawdziłem, opinia zegarmistrza była na tamten moment wiarygodna. Na fotkach też wyglądało ok. Wolę kupić zegarek od osoby, która jest znana w środowisku. Zawsze to pewniejszy zakup niż od nie wiadomo kogo.

Kto przy zakupie liczy wszystkie szczegóły na tarczy i sprawdza czy są w miejscu jak na foto na stronie producenta? Patrząc w ten sposób można by uznać 3/4 Seiko za podróby ;p

 

Co do oszustwa to każdy mierzy swoją miarka, Panie kolego. 

 

Masz rację, zrobiłem to będąc anonimowym dla poklasku i kilku lajków 🤣

 

Jak już wcześniej przyznałem, pewnie można było załatwić sprawę lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Zeno napisał(-a):

Po za tym dlaczego nieświadomie?

 

Dlatego, że tak napisał autor posta. Wszystkie informacje jakie podał w tym temacie wskazują na to, że człowiek, który sprzedał zegarek boskiemu sam dał się nabrać. 

 

Stwierdzenie że tak mógłby wyglądać mechanizm oszustwa to tochę za mało na obtoczenie go w smole i pierzu.

 

Czy jest możlwie, że ktoś sprzedaje 10 dobrych zegarków, żeby sprzedać jedenastego fejka, będąc jednoczesnie w zmowie z zegarmistrzem? No, jasne jest możliwe. Ale jest kilka prostszych wytłumaczeń, które pokazał kolega boski. 

 

 

52 minuty temu, Zeno napisał(-a):

Albo postępuje się odpowiedzialnie i sprawę załatwia się do końca

 

podając publicznie personalia zaangażowanych? Nie nazwałbym tego odpowiedzialnym ani przywoitym postępowaniem. A już nawet nie chce mi się pisać o nielegalności takiego rozwiązania, bo w dzisiejszych czasach wie to każdy.

 

Dla jasności - nie widze nic złego w pokazaniu danych serwisu, który wystawił nieprawidłową opinię. Bo to jest fakt, a nie domysły że pewnie było tak albo siak.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MichTheOne napisał(-a):

podając publicznie personalia zaangażowanych? 

Informując policję.

 

Tak jak to robią ludzie przy - o wiele mniejszych finansowo - problemach z transakcjami czy firmami kurierskimi. Jest też wątek "walka z podróbkami".

 

 

39 minut temu, boski napisał(-a):

Masz rację, zrobiłem to będąc anonimowym dla poklasku i kilku lajków 🤣

 

Tak właśnie, boski.

 

EOT


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zeno napisał(-a):

Inaczej niż większość nie będę się wzruszał Twoim losem.

Twoje problemy wynikają z tego, że kupiłeś drogi zegarek, który od tych tańszych różni się tylko metką. I - być może - bransoletą oraz szkiełkiem. 

A może to nie fejk, tylko oryginalny TH z wymienionym szkiełkiem i bransoletą?

 

[...]

 

 

Tja, jasne. Oraz tarczą. W ogóle wszytko ma wymienione. Noż może nie przesadzajmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MichTheOne napisał(-a):

 

Dlatego, że tak napisał autor posta. Wszystkie informacje jakie podał w tym temacie wskazują na to, że człowiek, który sprzedał zegarek boskiemu sam dał się nabrać. 

 

Osoba, która sprzedała fejka, nawet nieświadomie, jest osobą godną zaufania?

Bo tak stwierdził boski?  Bo sprzedała dużo zegarków?  Bo poskarżyła się na swój los, że sama czuje się oszukana?  Talk is cheap...

No błagam...  

 

Skutek jest taki, że zegarek wraca na rynek, oszust dalej robi swoje, bo.. w sprawie wszyscy są zadowoleni.

No win-win normalnie👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloz policje zegarkowa, zacznij monitorowac OLX / allegro i pisz do nich jak tylko znajdziesz podrobke.

A - zapomnialem, nic nie zrobia z tym, producent zegarkow musialby im zawiadomienie zlozyc a nie ty.

Tam mysle zasieg potencjalnego oszustwa wiekszy wiec i lepszy material na krucjate; sytuacje byly omawiane tu na forum.

 

Czlowiek opisal historie, dal znac na co zwracac uwage tak aby inni nie dali sie zlapac - i super, czego wiecej oczekiwalbys od niego?

Ja przyjmuje mozliwosc, ze sprzedajacy dal sie tak samo nabrac jak i inni - zachowal sie w porzadku, przyjal zegarek, oddal pieniadze.

W swietle domniemania niewinnosci poki nie udowodnisz komus winy pozostaje on niewinny wiec troche chyba bym przyhamowal.

Zwlaszcza, kiedy jedyna osoba majaca pelny obraz sytuacji jest autor watku - my wszyscy opieramy sie na fragmentarycznej relacji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihihi, ale się męczycie... aż się już tego czytać nie da... Następnym razem trzeba kupić nowy zegarek w salonie u autoryzowanego dealera, wtedy oryginalność będzie pewna i potwierdzona... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, kiniol said:

Hihihi, ale się męczycie... aż się już tego czytać nie da... Następnym razem trzeba kupić nowy zegarek w salonie u autoryzowanego dealera, wtedy oryginalność będzie pewna i potwierdzona... :)

 

OT... ale ja tam lubię takie sagi, kupę rzeczy człowiek się po dowiaduje😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Iko napisał(-a):

5.  Gdzie na tej karcie gwarancyjnej jest wprost napisane, że zegarek jest autentyczny?  W razie sprawy sądowej zegarmistrz bez trudu dowiedzie tego, że stwierdzenie dotyczy mechanizmu albo po prostu powód wystawienia tej karty.  Ciebie nie dziwiło, że zegarek najpierw ma Calibre 5, a potem Sellitę 200?

Na karcie gwarancyjnej jest nazwa zegarka, model oraz numer seryjny. Nie ma nigdzie napisane, że ocena oryginalności dotyczy tylko mechanizmu.

W przypadku rozprawy sądowej bez problemu dowiodę, że taki zegarmistrz wprowadził mnie w błąd. 

 

19 godzin temu, Zeno napisał(-a):

Inaczej niż większość nie będę się wzruszał Twoim losem.

 

Twoje problemy wynikają z tego, że kupiłeś drogi zegarek, który od tych tańszych różni się tylko metką. I - być może - bransoletą oraz szkiełkiem. 

A może to nie fejk, tylko oryginalny TH z wymienionym szkiełkiem i bransoletą?

 

Na tym forum można spotkać różne opinie, ale Twoich, to aż się nie da czytać :D 

 

16 minut temu, kiniol napisał(-a):

Hihihi, ale się męczycie... aż się już tego czytać nie da... Następnym razem trzeba kupić nowy zegarek w salonie u autoryzowanego dealera, wtedy oryginalność będzie pewna i potwierdzona... :)

Tak, bo przecież tak łatwo kupić nowy zegarek u AD, który już nie jest produkowany 🙄


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, evilym napisał(-a):

Na karcie gwarancyjnej jest nazwa zegarka, model oraz numer seryjny. Nie ma nigdzie napisane, że ocena oryginalności dotyczy tylko mechanizmu.

W przypadku rozprawy sądowej bez problemu dowiodę, że taki zegarmistrz wprowadził mnie w błąd. 

 

Na tym forum można spotkać różne opinie, ale Twoich, to aż się nie da czytać :D 

 

 

Tak, bo przecież tak łatwo kupić nowy zegarek u AD, który już nie jest produkowany 🙄

No to trzeba u AD kupić taki, który jest produkowany... wtedy mamy pewność, że jest nowy i oryginalny, a o taką pewność tu chodzi, prawda?

Przedmiot wyprodukowany wiele lat temu nie jest nowy... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Zaloz policje zegarkowa, zacznij monitorowac OLX / allegro i pisz do nich jak tylko znajdziesz podrobke.

A - zapomnialem, nic nie zrobia z tym, producent zegarkow musialby im zawiadomienie zlozyc a nie ty.

Tam mysle zasieg potencjalnego oszustwa wiekszy wiec i lepszy material na krucjate; sytuacje byly omawiane tu na forum.

 

Aha, czyli jeśli mnie okradną, muszę założyć policję, by złapać złodziei?  Ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Problemem phaetona nie była niska jakość, tylko marka,. Nie sprzedawał się jako nowy i nie jest pożądny jako używany. Najkorzystniej było brać 2-5 letnie igły, z pierwszej ręki polift i cieszyć się dobrej jakości limuzyną (jeśli ktoś lubi i komus się podoba). Ale może nie rozwadniajmy już tematu. 


I tym pozytywnym akcentem mozemy zakonczyc nasze samochodowe dywagacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jeszcze raz wejść do tej samej wody:IMG_20210917_172510.thumb.jpg.24b09ebeb56fa7a83478d77c0030ac58.jpg

 

Różnić jest więcej niż pisałem wcześniej i nawet osoba nie znająca się na zegarkach byłaby w stanie powiedzieć, że egzemplarz opisany przeze mnie jako podróbka jest gorzej wykonany. 

 

Do większych różnic można zaliczyć fakt, że oryginalny ma delikatny szlif słoneczny na tarczy a podróba miała matowe wykończenie - jednolite bez szlifu. 

 

Kolejna sprawa to spasowanie. Jak patrze na mój obecny egzemplarz to widzę, że wszystko jest pięknie dopasowane, krawędzie ostre i szlify oraz krzywizny przechodzącą np z koperty na endlinki bransolety idealnie do siebie pasują, tworzą jedną linię, wszystkie płaszczyzny współgrają. Do tego warto wspomnieć o samym spasowaniu endlinkow. Na foto poniżej widać, że w podróbie są gorzej dopasowane - są dziury (foto z zaznaczona szpara). Wdać też to o czym pisałem na temat szlifów i dopasowania płaszczyzn.

IMG_20210917_213826.thumb.jpg.a421be0cdd1d9c315755a380e2cc0e23.jpgIMG_20210917_201917.jpg.197db07517263e9a9a36e56a0def7d2c.jpg

Edytowane przez boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, boski napisał(-a):

Postanowiłem jeszcze raz wejść do tej samej wody:IMG_20210917_172510.thumb.jpg.24b09ebeb56fa7a83478d77c0030ac58.jpg

 

Różnić jest więcej niż pisałem wcześniej i nawet osoba nie znająca się na zegarkach byłaby w stanie powiedzieć, że egzemplarz opisany przeze mnie jako podróbka jest gorzej wykonany. 

 

Do większych różnic można zaliczyć fakt, że oryginalny ma delikatny szlif słoneczny na tarczy a podróba miała matowe wykończenie - jednolite bez szlifu. 

 

Kolejna sprawa to spasowanie. Jak patrze na mój obecny egzemplarz to widzę, że wszystko jest pięknie dopasowane, krawędzie ostre i szlify oraz krzywizny przechodzącą np z koperty na endlinki bransolety idealnie do siebie pasują, tworzą jedną linię, wszystkie płaszczyzny współgrają. Do tego warto wspomnieć o samym spasowaniu endlinkow. Na foto poniżej widać, że w podróbie są gorzej dopasowane - są dziury (foto z zaznaczona szpara). Wdać też to o czym pisałem na temat szlifów i dopasowania płaszczyzn.

IMG_20210917_213826.thumb.jpg.a421be0cdd1d9c315755a380e2cc0e23.jpgIMG_20210917_201917.jpg.197db07517263e9a9a36e56a0def7d2c.jpg

teraz to faktycznie wszytko widać - no ale niestety trzeba mieć jakiś wzór oryginału - ty miałeś i podróbe i masz oryginał i zrobiłeś zdjęcia i teraz wszytko widać ale... bez oryginału nie rozróżnisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, boski napisał(-a):

Postanowiłem jeszcze raz wejść do tej samej wody: ...

Raczej nie do tej samej. Teraz jest 👍 a poprzednio było delikatnie mówiąc szambo. Oczywiście kto mógłby podejrzewać, że bedzie to fejk.  :(

 

Ważne,  że zakończyło się pełnym sukcesem. 

Gratuluję i tu. Super zegar. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szybkie pytanie na temat oryginalności TG Aquaracer. 

Zegarek dobrze wykonany, z oryginalnym mechanizmem, full set - zegarmistrz stwierdza, że wyrób jest oryginalny - mechanizm, bezel, koperta - nie ma zastrzeżeń.

Natomiast nr serial, który jest wybity na zegarku oraz wypisany na karcie nie pokrywa się z tym modelem zegarka na stronie Tagheura.

Czy to oznacza 100% pewność, iż jest to podróbka ? Te nr nigdy się nie powtórzyły ? nawet jeżeli serial pokazuje zegarek z lat wcześniejszych niż Aquaracer, którego sprawdzam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2022 o 14:42, buusters napisał(-a):

 

 

Zdjęcia zdecydowanie byłyby pomocne w ocenie oryginalności. Wydaje mi się również, że mylisz numer referencji z numerem seryjnym zegarka :) 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wątek. Taki " must read" dla każdego znajdującego w sieci fajną okazję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2022 o 14:42, buusters napisał(-a):

Cześć,

szybkie pytanie na temat oryginalności TG Aquaracer. 

Zegarek dobrze wykonany, z oryginalnym mechanizmem, full set - zegarmistrz stwierdza, że wyrób jest oryginalny - mechanizm, bezel, koperta - nie ma zastrzeżeń.

Natomiast nr serial, który jest wybity na zegarku oraz wypisany na karcie nie pokrywa się z tym modelem zegarka na stronie Tagheura.

Czy to oznacza 100% pewność, iż jest to podróbka ? Te nr nigdy się nie powtórzyły ? nawet jeżeli serial pokazuje zegarek z lat wcześniejszych niż Aquaracer, którego sprawdzam ?

Moim zdaniem oznacza fake. Quartz czy automat? Podrabiacze kradną nr seryjne od nieostrożnych internatów, którzy publikują zdjęcia nie zakrywając tychże. Brak nr w bazie Tag'a mógłby w najlepszym wypadku oznaczać, że zegarek nie został zarejestrowany. Myślę, że to jednak marne pocieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2022 o 14:42, buusters napisał(-a):

Cześć,

szybkie pytanie na temat oryginalności TG Aquaracer. 

Zegarek dobrze wykonany, z oryginalnym mechanizmem, full set - zegarmistrz stwierdza, że wyrób jest oryginalny - mechanizm, bezel, koperta - nie ma zastrzeżeń.

Natomiast nr serial, który jest wybity na zegarku oraz wypisany na karcie nie pokrywa się z tym modelem zegarka na stronie Tagheura.

Czy to oznacza 100% pewność, iż jest to podróbka ? Te nr nigdy się nie powtórzyły ? nawet jeżeli serial pokazuje zegarek z lat wcześniejszych niż Aquaracer, którego sprawdzam ?

no to mamy kolejny fejk, o który ludzie walczą, czy się mylę? . https://www.ebay.pl/itm/304533729028?_trksid=p2047675.m570.l5997&_trkparms=gh1g%3DI304533729028.N34.S1.typeOUTBID.R1.TR4

Edytowane przez Avishai
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, teraz to już nic nie rozumiem.. Czyżby Tag Heuer był aż tak niedbały? Obejrzyjcie koniecznie ten filmik, ja zbaraniałem.. nr seryjny niby się zgadza, ale z innym zegarkiem a serwis Tag Heuer w Kanadzie poświadcza, że mimo to zegarek jest oryginalny.. ja nie wiem, co ja myślę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Avishai napisał(-a):

 

Po czym wnioskujesz, że jest to fejk?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

 

Po czym wnioskujesz, że jest to fejk?

Nie wnioskuję, zadałem pytanie.. ostatnio zauważyłem kilka takich Aquarecerów z kont niewielką lub bez historii ale wszystkie z Bułgarii. Nie, nie mam nic do Bułgarów, prędzej do eBay. Kiedyś zostałem oszukany przez Włocha. Z Rumunii. Na szczęście odzyskałem pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2022 o 18:57, dodge66 napisał(-a):

 

Po czym wnioskujesz, że jest to fejk?

Ma te same wady co zegarek boskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lisciu
      Hej sprzedaje swój zegarek, 
       
      TAG Heuer Aquaracer 300m
       
      Zegarek używany, w pełni sprawny i w bardzo fajnym stanie wizualnym.
       
      Szkło, ceramika i powłoka AR bez śladów, na kopercie mogą byc jakies drobne ryski, ale nic powaznego. Mechanizm na prawidlowym chodzie. Rocznik 2017
       
      Z zegarkiem:
       
      dowód zakupu z chrono24, Skandynawia. 
      Oryginalne pudełko 
      oryginalna karta gwarancyjna z nr seryjnym
      Oryginalna zawieszka 
      Oryginalna instrukcja 
       
      Ogólnie stan oceniam na 8/10. Z zegarkiem oryginalne pudełko.
       
      bransoleta może wymagać już spa, dodaje pasek NATO również. I zdjęte ogniwa obecnie jest na nadgarstek 17cm
       
      Dane Techniczne:
      - Mechanizm Caliber 5
      - szafirowe z AR
      - wymiary 41mm
      - wodoodpornosc: 300m
       
      Cena: 6400






       

       


    • Przez markoselk
      Cześć,
      poszukuję Aquaracera 41mm na bransolecie WAY211A.BA0928 z pełnymi papierami najlepiej z okolic Trójmiasta.
      Pozdrawiam
      Tomasz
    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Francua
    • Przez lisciu
      Hej sprzedaje swój zegarek, 
       
      TAG Heuer Aquaracer
       
      Zegarek używany, w pełni sprawny i w bardzo fajnym stanie wizualnym. Szkło, ceramika i powłoka AR bez śladów, na kopercie mogą byc jakies drobne ryski, ale nic powaznego. Mechanizm na prawidlowym chodzie. Rocznik 2018
       
      Ogólnie stan oceniam na 8/10. Z zegarkiem oryginalne pudełko.
       
      bransoleta może wymagać już spa, dodaje pasek NATO również. I zdjęte ogniwa obecnie jest na nadgarstek 17cm
       
      Dane Techniczne:
      - Mechanizm Caliber 5
      - szafirowe z AR
      - wymiary 41mm
      - wodoodpornosc: 300m
       
      Cena: 6800 PLN. Odbiór osobisty w Warszawie. Przesyłka w cenie (kurier).









×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.