Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny SIERPIEŃ "Na plaży mi się marzy"- GŁOSOWANIE

Na plaży mi się marzy  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wyniki - oto zwycięzcy!

 

1. miejsce - lysolek007

2. miejsce - Edmund Exley

3. miejsce - Carrot

 

Gratuluję i zapraszam do komentarzy, ocen, analiz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gratuluję 👏 To była bardzo udana edycja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za tę edycję. Dla mnie wyjątkową, bo właśnie odniosłem największy "sukces w karierze" - po raz drugi jestem na podium, ale pierwszy raz na drugim miejscu :) Na pomysł na zdjęcie wpadłem w Krakowie, ale trzy dni przed wyjazdem nad morze. Było to tuż przed upływem terminu nadsyłania zdjęć. Jak tylko rozpakowałem rzeczy po przyjeździe, wyciągnąłem od razu rodzinkę na plażę, bo była zaplanowana przeze mnie godzina (późne popołudnie) i słońce, którego w kolejnych dniach miało być bardzo mało (i tak było w istocie), a którego potrzebowałem do odpowiedniego oświetlenia piasku, współgrającego z kolorem zniszczonej tarczy. Pomysł nawiązywał oczywiście do malowniczych nadmorskich wraków, a tytuł zdjęcia był grą słów z "Flagship" - określeniem mocno zakorzenionym w zegarkowym świecie. No więc było tak - niedzielne popołudnie, na plaży sporo ludzi, a tu facet leży nad brzegiem i fotografuje (telefonem!) stary zegarek... Ale warto było :)

 

Było dużo bardzo ciekawych zdjęć, co zresztą nie jest już niczym nadzwyczajnym. Ja zazwyczaj głosuję na jedno i po krótkim zastanowieniu wybrałem to, które zrobił @Enkil. Piękny zegarek, nieprzypadkowa nazwa, szlachetnie prosta kompozycja. Gdyby odrobinę więcej słońca padało na tarczę, to byłoby jeszcze lepiej, ale efekt moim zdaniem i tak świetny. Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za tę edycję. Dla mnie wyjątkową, bo właśnie odniosłem największy "sukces w karierze" - po raz drugi jestem na podium, ale pierwszy raz na drugim miejscu :) Na pomysł na zdjęcie wpadłem w Krakowie, ale trzy dni przed wyjazdem nad morze. Było to tuż przed upływem terminu nadsyłania zdjęć. Jak tylko rozpakowałem rzeczy po przyjeździe, wyciągnąłem od razu rodzinkę na plażę, bo była zaplanowana przeze mnie godzina (późne popołudnie) i słońce, którego w kolejnych dniach miało być bardzo mało (i tak było w istocie), a którego potrzebowałem do odpowiedniego oświetlenia piasku, współgrającego z kolorem zniszczonej tarczy. Pomysł nawiązywał oczywiście do malowniczych nadmorskich wraków, a tytuł zdjęcia był grą słów z "Flagship" - określeniem mocno zakorzenionym w zegarkowym świecie. No więc było tak - niedzielne popołudnie, na plaży sporo ludzi, a tu facet leży nad brzegiem i fotografuje (telefonem!) stary zegarek... Ale warto było :)

 

Było dużo bardzo ciekawych zdjęć, co zresztą nie jest już niczym nadzwyczajnym. Ja zazwyczaj głosuję na jedno i po krótkim zastanowieniu wybrałem to, które zrobił @Enkil. Piękny zegarek, nieprzypadkowa nazwa, szlachetnie prosta kompozycja. Gdyby odrobinę więcej słońca padało na tarczę, to byłoby jeszcze lepiej, ale efekt moim zdaniem i tak świetny. Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom.

Dla mnie Twoja fotka to creme de la creme tego konkursu. Szacun absolutny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za tę edycję. Dla mnie wyjątkową, bo właśnie odniosłem największy "sukces w karierze" - po raz drugi jestem na podium, ale pierwszy raz na drugim miejscu :) Na pomysł na zdjęcie wpadłem w Krakowie, ale trzy dni przed wyjazdem nad morze. Było to tuż przed upływem terminu nadsyłania zdjęć. Jak tylko rozpakowałem rzeczy po przyjeździe, wyciągnąłem od razu rodzinkę na plażę, bo była zaplanowana przeze mnie godzina (późne popołudnie) i słońce, którego w kolejnych dniach miało być bardzo mało (i tak było w istocie), a którego potrzebowałem do odpowiedniego oświetlenia piasku, współgrającego z kolorem zniszczonej tarczy. Pomysł nawiązywał oczywiście do malowniczych nadmorskich wraków, a tytuł zdjęcia był grą słów z "Flagship" - określeniem mocno zakorzenionym w zegarkowym świecie. No więc było tak - niedzielne popołudnie, na plaży sporo ludzi, a tu facet leży nad brzegiem i fotografuje (telefonem!) stary zegarek... Ale warto było :)

 

Było dużo bardzo ciekawych zdjęć, co zresztą nie jest już niczym nadzwyczajnym. Ja zazwyczaj głosuję na jedno i po krótkim zastanowieniu wybrałem to, które zrobił @Enkil. Piękny zegarek, nieprzypadkowa nazwa, szlachetnie prosta kompozycja. Gdyby odrobinę więcej słońca padało na tarczę, to byłoby jeszcze lepiej, ale efekt moim zdaniem i tak świetny. Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom.

Byłeś także moim faworytem. Gratuluję miejsca na pudle, a pozostałym uczestnikom tego, że im też się chciało! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla wszystkich uczestników ;) dzięki za zabawę  i głosy na moją pracę ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom Dziękuje wszystkim którzy oddali głos na moje zdjęcie


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulację dla zwycięzców :)  Wyróżniłbym kilka zdjęć.

@Carrot za mega rozbudowaną scenografię i naprawdę wakacyjny klimat. @Edmund Exley za niesamowicie dobry i nieoczywisty pomysł, który poza tym został ustrzelony chyba w złotej godzinie bo wszystko prezentuje się doskonale. @Gio za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie, włożone w przygotowanie tego kadru (pewnie mało kto wie, jak sporo pracy manualnej to kosztowało). @lysolek007 zrobił jak dla mnie fotkę idealną, super kadr, masa dodatków które jednak nie odwracają uwagi od zegarka, a do tego jeszcze ten MEGA pasek :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję konkurencji. Szczególnie tym na pudle. 

 

A i ja osiągnąłem nie lada sukces. Nie jestem ostatni. ;)A nawet przedostatni.  :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Gratuluję konkurencji. Szczególnie tym na pudle. 

 

A i ja osiągnąłem nie lada sukces. Nie jestem ostatni. ;)A nawet przedostatni.  :lol:

No Michał, można nawet powiedzieć, że też jesteś na podium. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No Michał, można nawet powiedzieć, że też jesteś na podium. :lol:

:lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców 👏

Przy obecnej pogodzie miło oglada się wszystkie prace, w szczególności te słoneczne 🌅. Dla mnie ta naj to dzieło @Edmund Exley za czystość formy i kilogramy pięknego słońca 🌞 złocącego nadmorski piasek. U @Z_bych podobało mi się, że jednak ktoś wszedł w kadr 😉, a dla @Masu głos za Tissot, który od dłuższego czasu chodzi mi po głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotoman napisał(-a):

a dla @Masu głos za Tissot, który od dłuższego czasu chodzi mi po głowie. 

 

Miałem 2 takie Tissoty i mało który zegarek dawał mi taki zaciesz jak się go nosiło :) 

 

DSCF5931.thumb.jpg.5a3562c273dd582cb84ee4dc5ad57b2c.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najfajniejszy klimat ma zdjęcie @Piotoman. Idealnie oddaje czas, który zwolnił, chwilę zadumy i błogi relaks. Chyba każdy z nas na urlopie liczy na takie momenty. Poza tym, podobały mi się typowo plażowe zdjęcia @Teufel26, @Dorian06 i @Z_bych, wszystkie mocno kojarzą się z wakacyjnym czasem. I oczywiście kompozycja Lysolka007😀 Mieliśmy podobne pomysły, tylko moje umiejętności fotograficzne mocno kuleją😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Masu napisał(-a):

 

Miałem 2 takie Tissoty i mało który zegarek dawał mi taki zaciesz jak się go nosiło :) 

 

DSCF5931.thumb.jpg.5a3562c273dd582cb84ee4dc5ad57b2c.jpg

 

Świetny jest ten Tissot. Choć zapewne ta bransoleta jest mało wygodna. Ale wygląda obłędnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Świetny jest ten Tissot. Choć zapewne ta bransoleta jest mało wygodna. Ale wygląda obłędnie. 

 

Była zaskakująco wygodna! Ale to pewnie przez to, że kąt wygięcia obu części był dobrze przemyślany i mocno uniwersalny. Nawet na moich 17cm nadgarstka układała się wygodnie, a na większym nadgarstku byłoby tylko lepiej :) 

 

DSCF5932.thumb.jpg.942c1960395e92052b9d47ca155b49cd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Carrot napisał(-a):

I oczywiście kompozycja Lysolka007😀 Mieliśmy podobne pomysły

Co do pomysłu 😅, leżaczek i symbol polskich plaż, czyli parawan też przygotowałem (a nawet własnoręcznie zrobiłem).

 

parawan.jpg

Tyle, że pomysł zawitał dość późno i jak wybrałem się robić zdjęcia to kompletnie nie było słońca

_DSC7147.JPG

Moje zdolności fotograficzne pozostawię bez komentarza 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parawan to nadmorski atrybut, nad jeziorami jeszcze na to nie wpadli😉 Ale szacun za własnoręcznie wykonane akcesoria👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Carrot napisał(-a):

Parawan to nadmorski atrybut, nad jeziorami jeszcze na to nie wpadli😉

Absolutnie się zgadzam, ale u nas na prowincji wyciągają je również na plaży miejskiej. Piasek może nie zacina, ale zawsze można wykroić kilka metrów tylko dla siebie 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla autorów fantastycznych, pomysłowych zdjęć !  W tej edycji bukieciki róż zostaną wysłane do trzech Pań 🌹 których prace  uzyskały największą ilość głosów.

Bardzo proszę o dane do wysyłki tj. nr tel, adres email i numer paczkomatu.  /po wysyłce usuwam te dane, dlatego np. Ewę proszę o to po raz kolejny /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także gratuluję wygranym :) Fajne zdjęcia!


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko przypomnę, że już jutro poznamy temat zmagań wrześniowych. Trzymajcie rękę na pulsie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.