Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tarant

Od Czasu do Czasu się schodzi na...

Rekomendowane odpowiedzi

Taka oto "reklama" pojawiła się w grupie fb KMZiZ. Jak widać, można osiągnąć poziom, którego nikt się nie spodziewał. Przykre. 

 

2096414592_FireShotCapture009-KlubMionikwZegarwiZegarkw-podzielsiswojpasj!-Faceb_-www.facebook_com.thumb.jpg.c4790f88004bba75178ded909a9c9906.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o przetrwanie?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w reklamie, ale mam nadzieje, ze to jakas pomylka albo ktos im zrobil jakis numer, bo az mi sie wierzyc nie chce, ze z tragedii niewinnych ludzi (w tym dzieci i kobiet) mozna byloby takie cos wymyslic... 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

bo az mi sie wierzyc nie chce, ze z tragedii niewinnych ludzi (w tym dzieci i kobiet) mozna byloby takie cos wymyslic... 😔

Nie z takich rzeczy się robiło reklame i kasę. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, evilym napisał(-a):

Nie z takich rzeczy się robiło reklame i kasę. 

Wiem - i mam nadzieje, ze to nie jest tego przyklad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

Pracuje w reklamie, ale mam nadzieje, ze to jakas pomylka albo ktos im zrobil jakis numer, bo az mi sie wierzyc nie chce, ze z tragedii niewinnych ludzi (w tym dzieci i kobiet) mozna byloby takie cos wymyslic... 😔

 

No raczej nie. Tu masz tłumaczenie Autora:

74626664_FireShotCapture155-OdCzasuDoCzasu-Zegarki-Facebook-www.facebook_com.thumb.jpg.6b11abd2ded5165fb1ec0e25ea503b95.jpg

 

 

https://www.facebook.com/OdCzasuDoCzasuZegarki/


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tarant napisał(-a):

No raczej nie. Tu masz tłumaczenie Autora:

Ok - wysiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie polskie mówi: Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli”

 

 

artme, nie wysiadaj,  zostań z nami. Chyba kto inny powinien wysiąść ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie oburza takie coś - ktoś napisał, ja przeczytałem, uśmiech lekki i to wszystko.

Toyota mogłaby się uczyć od najlepszych 😜

A zegarek nie ma lipy .... przyznać trzeba wystrzałowy 😖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat 70tych poziom IQ maleje u przedstawicieli Homo Sapiens, więc i efekty widać coraz wyraźniej 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem pierwszy raz od wielu miesięcy, jeśli nie lat.

 

Zostaliśmy przeproszeni na FB, ale tak jakby nie przeproszeni.... "... wszystkich, którzy poczuli się urażeni"...

Piszę i kasuję coraz to inne wersje komentarza i nie wiem co napisać.

 

DNO.

 

Przy takim podejściu, opinie o Was - o ludziach, którzy to napisali ewentualnie pozwolili napisać - mam złą. Jednym Waszym (głupim i nieprzemyślanym) ruchem, straciłem całą sympatię. Tak po prostu.

Edytowane przez Krzyzol

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie te pizze na głowach Talibów. Strój i moda godna pastucha z okresu 100 lat przed Chrystusem. W tym otoczeniu modowym zegarek  a nadgarstku jest najmniej ważny.

Zacofani śmierdziele. Co to za religia która nie pozwala na rozwój cywilizacyjny ? Oni nie mają nawet kropli oleju w głowach....mówię o ślepych wyznawcach bo wierchuszka u góry wie pewnie że to wszystko bujda na resorach i jak tylko dorwą się do władzy to pobudują sobie złote pałace a reszta będzie walczyć o przetrwanie. Jak tylko będą próbować protestować to znowu zaczną ich straszyć Mahometem.

Nie należy się litować nad tymi ludźmi. Nie zrobili nic aby stawić opór. Najlepiej sp***dolić do Europy. Nie potrafisz walczyć o swoją wolność i kraj to na niego nie zasługujesz, tyle w temacie.

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada.  Rozumiem, że gdyby nie sugestia marki zegarkowej post nie byłby usunięty.

I te debilne przeprosiny znane poniekąd zewsząd - jak przeprosić nie przepraszając...

najgorsze jest to że autor posta na FB udaje że nie rozumie o o chodzi...

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Co to za religia która nie pozwala na rozwój cywilizacyjny ? 

 

To dosyć powszechne wśród religii... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumentacja w tych "przeprosinach" jest bardziej żenująca niż sam post 🤮 Właścicielem sklepu Od Czasu Do Czasu jest znany nam @Władek Meller jeden z założycieli KMZiZ oraz były redaktor naczelny "Zegarki i Pasja". Domyślam się jednak, że to nie on jest autorem postu tylko jego pracownik odpowiedzialny za konto FB. Niestety adekwatne okazuje się powiedzenie "pańskie oko konia tuczy". Nie wierzę, że skończy to się inaczej niż przeprosinami z prawdziwego zdarzenia pod okiem Władka.

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Nie należy się litować nad tymi ludźmi. Nie zrobili nic aby stawić opór. Najlepiej sp***dolić do Europy. Nie potrafisz walczyć o swoją wolność i kraj to na niego nie zasługujesz, tyle w temacie

 

Myślę, że niewiele wiesz o losie i wyborach tych ludzi, skoro tak łatwo przechodzą ci takie rzeczy przez klawiaturę.

 

Łatwo rzucać frazesami o walczeniu za swój kraj. Co mają zrobić ludzie, którzy próbowali ten kraj budować przez ostatnią dekadę, współpracowali z Zachodem, z siłami zbrojnymi, byli urzędnikami, dostawcami, kierowcami, tłumaczami, a jak przyszło co do czego to armia ich kraju zniknęła, a ich państwo upadło? Nie wiem czym ci ludzie, którzy teraz w depseracji uciekają przed niechybą śmiercią lub niewolą dla siebie i swoich bliskich, zasłużyli na naszą pogardę. Dla mnie to jest kosmos robić komuś zarzut z tego, że zabiera rodzinę i "sp***dala do Europy" przed rozhisteryzowanymi fanatykami którzy chcą go unicestwić.

 

Nie wiem czy jest na świecie coś straszniejszego niż fanatyzm religijny. Ludzie, którzy stamtąd uciekają są jego ofiarami, a nie wyznawcami.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MichTheOne napisał(-a):

Myślę, że niewiele wiesz o losie i wyborach tych ludzi, skoro tak łatwo przechodzą ci takie rzeczy przez klawiaturę.

... robić komuś zarzut z tego, że zabiera rodzinę i "sp***dala do Europy" przed rozhisteryzowanymi fanatykami którzy chcą go unicestwić.

Ci ludzie współpracowali (kolaborowali) z okupantami. W Polsce też ten temat przerabialiśmy jak z Wehrmachtem uciekali wszelkiego rodzaju volksdeutsche czy szmalcownicy.  

Wniosek jest taki, że punkt widzenia zależy od punku siedzenia. Jak na razie wiadomości stamtąd pochodzą od przegranych, których trudno posądzać o bezstronność. 

To są inni ludzie, inna kultura, inne wartości i wrzucanie wszystkich do jednego wora z napisem "fanatycy" to grube nadużycie.


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale... Nie o to w tym temacie (niestety?) chodzi. Zgadzam się z Twoim zdaniem. Tylko gdzie ci z nas, którzy nie chcą, nie mogą itd. walczyć stąd spierdolą? Ja nie wiem. A też coś u nas jakby znika i upada. Oczywiście, jak dotąd, znacznie łagodniej.

18 minut temu, MichTheOne napisał(-a):

 

Myślę, że niewiele wiesz o losie i wyborach tych ludzi, skoro tak łatwo przechodzą ci takie rzeczy przez klawiaturę.

 

Łatwo rzucać frazesami o walczeniu za swój kraj. Co mają zrobić ludzie, którzy próbowali ten kraj budować przez ostatnią dekadę, współpracowali z Zachodem, z siłami zbrojnymi, byli urzędnikami, dostawcami, kierowcami, tłumaczami, a jak przyszło co do czego to armia ich kraju zniknęła, a ich państwo upadło? Nie wiem czym ci ludzie, którzy teraz w depseracji uciekają przed niechybą śmiercią lub niewolą dla siebie i swoich bliskich, zasłużyli na naszą pogardę. Dla mnie to jest kosmos robić komuś zarzut z tego, że zabiera rodzinę i "sp***dala do Europy" przed rozhisteryzowanymi fanatykami którzy chcą go unicestwić.

 

Nie wiem czy jest na świecie coś straszniejszego niż fanatyzm religijny. Ludzie, którzy stamtąd uciekają są jego ofiarami, a nie wyznawcami.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie o wpis od G-Shock Polska...

592205938_FireShotCapture157-OdCzasuDoCzasu-Zegarki-Facebook-www.facebook_com.jpg.91209acc47508bd1e8e70d31e40ecd2c.jpg

 

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-SHOCK podjęło "salomonowe" wyjście z tej niezręcznej sytuacji. Wiadomo, że klienci i użytkownicy ich zegarków są po obu stronach linii frontu i nie warto psuć interesów gloryfikując jednych a potępiając drugich. :rolleyes:

Geszeft to geszeft :)

 

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

śmieszą mnie te pizze na głowach Talibów. Strój i moda godna pastucha z okresu 100 lat przed Chrystusem. W tym otoczeniu modowym zegarek  a nadgarstku jest najmniej ważny.

Zacofani śmierdziele. Co to za religia która nie pozwala na rozwój cywilizacyjny ? Oni nie mają nawet kropli oleju w głowach....mówię o ślepych wyznawcach bo wierchuszka u góry wie pewnie że to wszystko bujda na resorach i jak tylko dorwą się do władzy to pobudują sobie złote pałace a reszta będzie walczyć o przetrwanie. Jak tylko będą próbować protestować to znowu zaczną ich straszyć Mahometem.

Nie należy się litować nad tymi ludźmi. Nie zrobili nic aby stawić opór. Najlepiej sp***dolić do Europy. Nie potrafisz walczyć o swoją wolność i kraj to na niego nie zasługujesz, tyle w temacie.

 

Wątek ten pokazuje jakie głąby się tu wypowiadają... Nie masz pojęcia o tym kraju, o tych ludziach i ich historii, widzisz tylko talibów, a to w większości napływowi wojownicy. A ta jak to piszesz pizza to Pakol, tradycyjne nakrycie głowy, bardzo praktyczne w tamtym klimacie, wynikające z tradycji tych dumnych ludzi. 

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tarant napisał(-a):

Uzupełnienie o wpis od G-Shock Polska...

592205938_FireShotCapture157-OdCzasuDoCzasu-Zegarki-Facebook-www.facebook_com.jpg.91209acc47508bd1e8e70d31e40ecd2c.jpg

 

 

Chyba sobie nasz kolega forumowy nieźle w kolanko strzelił...;) Może się trochę opamięta i zastanowi nad sobą...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że łączy nas pasja do zegarków bo osąd sytuacji związanej z Afganistanem każdy ma swój i niech tak pozostanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.