Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Klub Miłośników marki Credor

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam do klubu z moją parką.

Chciałbym podziękować wszystkim udzielającym się w wątku za rozbudzenie zainteresowania marką, a w szczególności @Masu za piękne zdjęcia modelu, który mnie już ostatecznie przekonał do rozpoczęcia poszukiwań :) Jest coś odświeżającego w tych zegarkach -lekkie, eleganckie, a jednocześnie o ostrych kształtach i wielu "twarzach" w zależności od oświetlenia.

 

Tak w ramach ciekawostki: to niby obydwa są maluchami, ale ten z brązowym paskiem ma 20mm między uszami.

 

IMG_0414.thumb.jpeg.14924ba2d72e648c41165c357e1570be.jpegIMG_0412.thumb.jpeg.b2abf168e711f9bc0f052f5c1cb3e767.jpeg


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KLXN napisał(-a):

Dołączam do klubu z moją parką.

Chciałbym podziękować wszystkim udzielającym się w wątku za rozbudzenie zainteresowania marką, a w szczególności @Masu za piękne zdjęcia modelu, który mnie już ostatecznie przekonał do rozpoczęcia poszukiwań :) Jest coś odświeżającego w tych zegarkach -lekkie, eleganckie, a jednocześnie o ostrych kształtach i wielu "twarzach" w zależności od oświetlenia.

 

Tak w ramach ciekawostki: to niby obydwa są maluchami, ale ten z brązowym paskiem ma 20mm między uszami.

 

IMG_0414.thumb.jpeg.14924ba2d72e648c41165c357e1570be.jpegIMG_0412.thumb.jpeg.b2abf168e711f9bc0f052f5c1cb3e767.jpeg

Bardzo mi miło, że mogłem kogoś zainspirować do poszukiwań :)
Ten z karbowanym, 18-karatowym bezelem też jest na mojej liście poszukiwań, gratuluję pięknych kostek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chciałbym wstąpić do klubu już nie tylko jako miłośnik, ale i jako posiadacz. 

B3B357FF-2C00-447C-B554-ED208C6A6FA2.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, agremi napisał(-a):

Cześć. Chciałbym wstąpić do klubu już nie tylko jako miłośnik, ale i jako posiadacz. 

B3B357FF-2C00-447C-B554-ED208C6A6FA2.jpeg

 

No witamy, witamy!

Pięknie się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odrobina elegancji zamknięta w 3mm kopercie :) Rocznik 1990 :) 

IMG-1169.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj też się zamelduję ;)

ZHAAwLRh.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szymon. napisał(-a):

tutaj też się zamelduję ;)

ZHAAwLRh.jpg

Uuu, piękny! Masz więcej fotek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny okaz, trochę inna liga niż te na które ja sobie mogę pozwolić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 23:32, Masu napisał(-a):

Moderator ma wybaczające nastawienie, tak więc damy radę :D 

Sam uważam, że Lassale niektórymi modelami nie odbiegało od Credora i fakt, że obie marki/serie nie występują równocześnie sugeruje, że Seiko nie chciało robić sobie bratobójczej walki w podobnym segmencie. 

Poza tym też miałem kilka Lassali i uwielbiam ich modele. Ten poniżej był pokryty, uwaga... platyną. To jest coś kompletnie niespotykanego w tej półce cenowej. 

 

DSCF1036-2.thumb.JPG.a6da1f0c672d3194aea4962eef38c0d8.JPG

 

Dopiero przejrzałem wątek. Ten jest niesamowity! Pamiętasz jakąś referencję lub nazwę modelu? Coś pięknego!


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szymon. napisał(-a):

Dopiero przejrzałem wątek. Ten jest niesamowity! Pamiętasz jakąś referencję lub nazwę modelu? Coś pięknego!

Wszystko pamiętam, nagrałem nawet filmik :) 

https://youtu.be/a9MOrRr7hN4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1990 rok, a wygląda jakby niedawno wyjechał z fabryki :) 

DSCF3871.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powoli rośniemy w siłę w tym wątku 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

IMG_20220715_194713.jpg

 

Piękności ❤️ Dziś go prawie kupiłem w kwarcu. I wiesz co? Są wersję kwarcowe z niebieski wskazówkami i to jeszcze z fakturą na tarczy! GCAZ057, wcześniej nigdy na niego nie trafiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba piękne i jest to ta sama linia, mój GCAZ015 i  też ma fakturę, coś jakby na kształt giloszowania, tylko jakość zdjęć słaba... jest na 8j86 - 10s w ciągu roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

Oba piękne i jest to ta sama linia, mój GCAZ015 i  też ma fakturę, coś jakby na kształt giloszowania, tylko jakość zdjęć słaba... jest na 8j86 - 10s w ciągu roku :)

Piękna rzecz, gratuluję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się na chrono ciekawy sportowy kwarc w nawet przyzwoitej cenie. Może kogoś zainteresuje. 
https://chrono24.app/seiko/credor-pacifique-chronograph-7t72-6a00--id24881676.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, machlo napisał(-a):

 

Nawet ładne bizancjum. :)

Jak na C to nad wyraz mało bizantyjski. Prawdziwy edc / beater. 😊


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zami napisał(-a):

Piękny zegarek. Dopieszczony w każdym szczególe.

 

Dzięki! To jak większość Credorów, za to je właśnie uwielbiam :)

 

DSCF4378-2.thumb.jpg.484f2496b5b136df1e2fedf09f5f3f42.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.