Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piteks

jaki garniturowiec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Mariusz, a planujesz jakieś garniturowce sprzedawać? 

Nie, ale mogę służyć poradą.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie, ale mogę służyć poradą.

🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ICE napisał(-a):

Pewnie zaraz oberwie mi się za to co napiszę ;) , ale skoro szukasza "eleganta" a nie garniturowca w budżecie do 50k i do tego podoba Ci się Rolex, to może poprostu czarny Submariner z ceramiką. Niby to nurek, ale elegancji ciężko mu odmówić (wystarczy zobaczyć go na żywo, by się o tym przekonać) i myślę, że będzie pasował zarówno do stroju casual jak również do czegoś dużo bardziej oficjalnego. Moim zdaniem ten zegarek jest jak czarny Aston Martin DBS - niby samochód sportowy, ale nie będzie wstydu gdy nim podjechać w smokingu na wystawny bakniet ;)

Generalnie chciałbym się trzymać jasnej tarczy🙂

W dniu 31.08.2021 o 22:23, cordi7 napisał(-a):

Popatrz ma stalowe sportowe zegarki, takie jak Zenith Defy Classic, GP Laureato 38 mm, itp.

 

Zupełnie nie zagadały do mnie😐


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ICE napisał(-a):

Pewnie zaraz oberwie mi się za to co napiszę ;) , ale skoro szukasza "eleganta" a nie garniturowca w budżecie do 50k i do tego podoba Ci się Rolex, to może poprostu czarny Submariner z ceramiką. Niby to nurek, ale elegancji ciężko mu odmówić (wystarczy zobaczyć go na żywo, by się o tym przekonać) i myślę, że będzie pasował zarówno do stroju casual jak również do czegoś dużo bardziej oficjalnego. Moim zdaniem ten zegarek jest jak czarny Aston Martin DBS - niby samochód sportowy, ale nie będzie wstydu gdy nim podjechać w smokingu na wystawny bakniet ;)

No, oglądam na żywo codziennie i zdecydowanie stwierdzam, że do eleganta sporo mu brakuje. Do smokingu mogą go ubierać celebryci i sportowcy z pierwszych stron gazet. ;)  

 

*obecnie mam zielonego. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kręci cię DJ to cokolwiek innego będzie tylko protezą. Omega Globemaster? Biała jest bardzo fajna IMO :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

*obecnie mam zielonego

Może to jest powodem, dlatego pisałem o czarnym ;)

43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Do smokingu mogą go ubierać celebryci i sportowcy z pierwszych stron gazet. ;)  

Podobnie jak Astona Martina DBS ;) - zapewne dlatego, że w młodym wieku stać ich na niego, bo później wysiadanie z tak niskiego auta może mieć niewiele wspólnego z godnością ;)

Niemniej każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak zostanie, bo polemika nijak nie pomoże koledze @piteks w wyborze zegarka. 

 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz stosunkowo szczupły nadgarstek. Idź w coś rzędu 38 mm. Mniejsze Grand Seiko (oczywiście z tych ze srebrną lub białą tarczą), któryś Rolex Cellini, Chronoswiss Kairos, takie rzeczy. Przy większym budżecie zasugerowałbym nawet Patek Philippe Calatrava. I bez bransolety, bransoleta jest zwykle uważana za casual, a złota to już kierunek ulicznej muzyki Harlemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz stosunkowo szczupły nadgarstek. Idź w coś rzędu 38 mm. Mniejsze Grand Seiko (oczywiście z tych ze srebrną lub białą tarczą), któryś Rolex Cellini, Chronoswiss Kairos, takie rzeczy. Przy większym budżecie zasugerowałbym nawet Patek Philippe Calatrava. I bez bransolety, bransoleta jest zwykle uważana za casual, a złota to już kierunek ulicznej muzyki Harlemu.
Z tańszych Hamilton Intramatic 38mm. Typowy garniturowiec z ETA 2892-a2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ICE napisał(-a):

Może to jest powodem, dlatego pisałem o czarnym ;)

 

Czarnego także miałem... :)

 

I nigdy go nie ubrałem do koszuli.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Jak kręci cię DJ to cokolwiek innego będzie tylko protezą. Omega Globemaster? Biała jest bardzo fajna IMO :)

 

Omega jakoś mnie nie kręci ale ta ...🤔

3 godziny temu, cezary1976 napisał(-a):

A może Bulgari Octo Finissimo Automatic Extra Thin 40mm?

Ciekawy🤔

20 godzin temu, Piotr Kasztelowicz napisał(-a):

Z tańszych Hamilton Intramatic 38mm. Typowy garniturowiec z ETA 2892-a2

Zupełnie nie mój typ👎

Generalnie chyba najbardziej chodzi za mną rolek i mega mnie kręci ten IWC 🤪


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globemaster to świetny i niedoceniany zegarek. 

Ale jak budzet pozwoli, to nie kombinuj i idź w standard - bierz rolmopsa. 🙂

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Ale jak budzet pozwoli, to nie kombinuj i idź w standard - bierz rolmopsa

 

Kiedyś była taka reklama - chyba Sony (?):        Bądź Sobą ! - Wybierz to, co Wszyscy  ! 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Finke napisał(-a):

 

Kiedyś była taka reklama - chyba Sony (?):        Bądź Sobą ! - Wybierz to, co Wszyscy  ! 😁

🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Globemaster to świetny i niedoceniany zegarek. 

Ale jak budzet pozwoli, to nie kombinuj i idź w standard - bierz rolmopsa. 🙂

 

6 godzin temu, Finke napisał(-a):

 

Kiedyś była taka reklama - chyba Sony (?):        Bądź Sobą ! - Wybierz to, co Wszyscy  ! 😁

No jakoś coraz bardziej się skłaniam do rolka ale zaczynają mi się już mieszać w głowie kolory tarcz😁

A myślałem, że tylko moja piękniejsza połowa ma problemy z podjęciem decyzji 🤣


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piteks napisał(-a):

 

No jakoś coraz bardziej się skłaniam do rolka ale zaczynają mi się już mieszać w głowie kolory tarcz😁

A myślałem, że tylko moja piękniejsza połowa ma problemy z podjęciem decyzji 🤣

Nie martw się. :) Miałem podobnie - parokrotnie zmieniałem już podjęte w głowie decyzje. Przeszedłem samego siebie, kiedy miałem płacić za przymierzony chwilę wcześniej zegarek i w ostatniej chwili zrezygnowałem. Obejrzałem go raz jeszcze i znalazłem mikro skazę na tarczy. W ciągu tygodnia dostarczyli tę samą wersję bez wad. Ale mi się już w głowie zmieniło. pomyślałem jeszcze z tydzień i zamówiłem DJa w innej opcji. 

 

 

Datejust 41 wchodzi pod prawie każdy mankiet. 

 

Które wersje masz teraz w głowie?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Które wersje masz teraz w głowie?

OP i nawet Ex😃 . Generalnie nie wiem czy oko cyklopa do mnie przemawia. Z drugiej strony, to w końcu ROLEX🤔


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piteks napisał(-a):

OP i nawet Ex😃 . Generalnie nie wiem czy oko cyklopa do mnie przemawia. Z drugiej strony, to w końcu ROLEX🤔

OP, na serio? :lol:

Zobacz obraz źródłowy


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

OP, na serio? 😄

Serio. Oko cyklopa mnie jakoś do końca nie przekonuje. W Ex wszystko super tylko czy ten "mercedes" jest taki z "d...". Wiem, że teraz uraziłem wszystkich miłośników rolka ale ja jeszcze nim nie jestem więc mogę się nie znać😃. I tak już zaczynam myśleć o żłobkowanym pierścieniu i nawet jubilee (no tu nie jestem tak na 100% pewny)😱

Edytowane przez piteks

IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.