Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

GWG-2000 Mudmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy mudmaster GWG-2000 już niebawem :D  Cena 700 funtów.

Styczeń/ luty podobno będzie jakaś limitka.

HV52jfP.jpg

 

VcQuATc.jpg

3J0c0Jp.jpg

L3ZXQXL.jpg

KN1Adse.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny będzie. 😍 Ale jest jakiś błąd w podanych wymiarach, bo wychodzi, że byłby malutki wręcz. 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):

Ładny będzie. 😍 Ale jest jakiś błąd w podanych wymiarach, bo wychodzi, że byłby malutki wręcz. 🤣 

Na  bank błąd  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taki bardziej lifting niż nowy model. Fajnie, że podpisali przyciski Reset/Start, niefajnie że nie wszystkie. W moim GWG-1000 ciągle zapominam co do czego jest, jak nie noszę.

 

Ale poza tym bardzo ładny, wyjątkowo mi się ta seria podoba, na mojego nie GWG-1000 nie mogę się napatrzeć, ten na beżowym pasku też od razu w oko wpada.

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pozytywa to podziękuję. Widać, że nie mieli pomysłu na ten zegarek albo bali się coś zmieniać bo to bardzo lubiany model i nie chcieli nic zepsuć a tylko dodali obudowę carbonowa.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już wymiary tego GWG-2000. L2L potężny, jeszcze większy niż w GWG-1000, który i tak już sterczał poza nadgarstek.

dimensions of 61.2 x 54.4 x 16.1 millimeters (versus 59.5 x 56.1 x 18 mm for the GWG-1000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to bardziej lifting. Wygląda groźnie. Kolorystyka jest też ciekawa. Nie ma monotonii jednego koloru.

Powiem krótko król jest tylko jeden gwg1000

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, murcins napisał(-a):

Nowy mudmaster GWG-2000 już niebawem :D  Cena 700 funtów.

Styczeń/ luty podobno będzie jakaś limitka.

 

VcQuATc.jpg

 

0Ew6MVh.jpg

3J0c0Jp.jpg

L3ZXQXL.jpg

KN1Adse.jpg

ogólnie nic nowego - poprawiony design i tyle nic odkrywczego i wszechobecny prostokątny wyświetlacz u dołu -według mnie całkowicie nie pasujący kształtem  - co nie zmienia faktu że jest nowy ale ... ot taki G-Shock - Protrek - ale to tylko moje zdanie :) co nie znaczy że nie chciałbym go mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się ucieszyłem, jak na G-Central wspomnieli, że GWG-2k będzie nieco mniejszy od tysiączki. Niestety okazuje się, że tylko dwa z trzech kluczowych wymiarów, trzeci się powiększy, więc już wiem, że to zegar nie dla mnie. Owszem, koperta węższa, będzie też sporo niższy, ale L2L będzie wyglądał kuriozalnie na większości nadgarstków poniżej 20cm w obwodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAARoJJ.jpg

Tnyoq5b.jpg

WMrPuU1.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę swoje zdanie powiedzieć. To uważam, że mała żółta wskazówka (baro - temp) wygląda lepiej w gwg1000 niż w gwg1000.
Nie marudził bym jak bym dostał w prezencie 6a50afc9c0a78691473dda2ecbf360a0.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre chociaż to, że wyświetlacz wygląda na STN, więc będzie o wiele bardziej czytelny w negatywie.

Natomiast patrząc na mocowanie paska, to obawiam się, że Roman nie będzie już jedynym zegarkiem, w którym robienie pompek będzie niewskazane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał(-a):

Strasznie się ucieszyłem, jak na G-Central wspomnieli, że GWG-2k będzie nieco mniejszy od tysiączki. Niestety okazuje się, że tylko dwa z trzech kluczowych wymiarów, trzeci się powiększy, więc już wiem, że to zegar nie dla mnie. Owszem, koperta węższa, będzie też sporo niższy, ale L2L będzie wyglądał kuriozalnie na większości nadgarstków poniżej 20cm w obwodzie ;)

to taśmą izolacyjną okręcić nadgarstek i będzie dobrze !!! trzeba sobie radzić jak się chce super hiper zegareczek nosić !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl jak zobaczyłem pierwszy raz fotkę >>> GPW2000 :)

ogólnie podoba mi się. Jestem zaskoczony pozytywnie bo byłem pewny(patrząc na ostatnie wypusty), że będzie  coś przesadzonego jak to było w przypadku nowego Rangemana.

 

PS: biere sraczkowatego 😛

LtX5pKn.jpg

yed3Vw8.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy trzeba przyznać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zostało radio, no i pewnie ceny GWG 1000 nieco ucierpią


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niekoniecznie. Ten nowy wygląda jak wycentrowany Frog bez "subdajalsów". Mnie się widzi znacznie bardziej stara wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwestia przyzwyczajenia ale gwg1000 wydaje się o wiele lepiej przemyślny. Tutaj mam wrażenie ze próbowali zmienić wizualnie cokolwiek byleby wydawało sie ze jest nowośc a całokształt wypada już gorzej. Przykładowo przyciski nie maja takiego charakteru jak w pierwowzorze, szlufka z metalowej zmieniła sie na gumowa, faktura na tarczy niczym rubryki w gazecie ;p już pomijając ze zegar przeznaczony raczej do warunków ekstremalnych a oni dają stalowy bezel który rysuje sie od patrzenia. No i ta podstawowa wersja kolorystyczna… gdzie ta wojskowa zieleń i czerwone dodatki ^^ masakra. Carbonowe wstawki tylko po to żeby na papierze lepiej wyglądało, a w rzeczywistości wymiana elementów kilkukrotnie droższa a na pierwszy rzut oka wyglada jakby zegarek był upie***szony ;p Jedynie wersja „camo” się jako tako broni i wydaje się koherentna ;) Takie wstępne spostrzeżenia, ale poczekajmy na premierę default_wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, murcins napisał(-a):

UNkla9R.jpg

..co U Was tam już śnieg spał ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

..co U Was tam już śnieg spał ? 

Fotka z zamrażarki... a tak serio z neta 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.