Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

GWG-2000 Mudmaster

Rekomendowane odpowiedzi

.

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jogi napisał(-a):

IMG_0183.JPG

miejski zestaw survivalowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, unadarek napisał(-a):

miejski zestaw survivalowy :)

Nie przepadam za miastami i raczej trzymam się od nich z daleka. :P

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jogi napisał(-a):

Nie przepadam za miastami i raczej trzymam się od nich z daleka. :P

no to potrzebujesz pilnie takiego zestawu :) :

 

1658758873_Zrzutekranu2021-12-08213833.jpg.486e0db6abd7408ca97edb80c3babcb9.jpg1994758209_Zrzutekranu2021-12-08214245.jpg.bb9ecb1206ab00daa73f289945b81aff.jpg402733248_Zrzutekranu2021-12-08214024.jpg.66a631a059bd0a93ce166b8bf13d9dc8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

no to potrzebujesz pilnie takiego zestawu :) :

Hehe, Rangemana miałem i to dokładnie w tej wersji. A co do prawej części równania, to mam "zbiorek" nieco lepiej dopasowany do moich potrzeb. ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby ten 2000 po naciśnięciu guzika jeszcze się zamieniał powiedzmy w landrovera, to bym mu ten jarmarczny design wybaczył. Wygląda jak zaprojektowany do filmu dla współczesnej młodzieży. Szukam zegarka tej klasy, ale nie po to, żeby go pokazywać przez okno nowego Forda Mustanga, tylko do roboty. A w tej kategorii nieodżałowany ProTrek 5100 nadal nie ma konkurencji. Ale był za mały i za mało ozdobny, więc już go nie produkują. Smuteczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Jogi napisał(-a):

Hehe, Rangemana miałem i to dokładnie w tej wersji. A co do prawej części równania, to mam "zbiorek" nieco lepiej dopasowany do moich potrzeb. ;)

hihihi jak to za miastem hhihiihhi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 21:49, Sierżant Julian napisał(-a):

Cóż, gdyby ten 2000 po naciśnięciu guzika jeszcze się zamieniał powiedzmy w landrovera, to bym mu ten jarmarczny design wybaczył. Wygląda jak zaprojektowany do filmu dla współczesnej młodzieży. Szukam zegarka tej klasy, ale nie po to, żeby go pokazywać przez okno nowego Forda Mustanga, tylko do roboty. A w tej kategorii nieodżałowany ProTrek 5100 nadal nie ma konkurencji. Ale był za mały i za mało ozdobny, więc już go nie produkują. Smuteczek.

Właśnie zamówiłem. To teraz muszę poszukać Mustanga w żółtym lakierze :) 

ProTrek to bieda do tego modelu. Wiem, bo przerabiałem kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
2 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Właśnie zamówiłem. To teraz muszę poszukać Mustanga w żółtym lakierze :) 

ProTrek to bieda do tego modelu. Wiem, bo przerabiałem kiedyś.

Jak wiela? Oraz gdzie idzie kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Właśnie zamówiłem. To teraz muszę poszukać Mustanga w żółtym lakierze :) 

ProTrek to bieda do tego modelu. Wiem, bo przerabiałem kiedyś.

 

Cóż, nadmuchane wymiary i mnóstwo wystających piprztyków. Wygląda jak poprzednia wersja chora na niestrawność, albo jak przedpoprzednia, której w brzuchu wybuchło. Ale za to od dwóch generacji Mudmaster ma nawet funkcję tough solar 🙂 Którą 5100 miał już 10 lat temu i w dodatku kosztował połowę tego, co ta cegła.

Żeby zostać lepiej zrozumianym: ja nie krytykuję tego zegarka jako narzędzia. Przeciwnie, ja takiego narzędzia potrzebuję. Tylko żałuję, że z powodu tego festyniarskiego designu opartego na filmie "Transformers" produkt poszedł w stronę utrudnionej noszalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Cóż, nadmuchane wymiary i mnóstwo wystających piprztyków. Wygląda jak poprzednia wersja chora na niestrawność, albo jak przedpoprzednia, której w brzuchu wybuchło. Ale za to od dwóch generacji Mudmaster ma nawet funkcję tough solar 🙂 Którą 5100 miał już 10 lat temu i w dodatku kosztował połowę tego, co ta cegła.

Żeby zostać lepiej zrozumianym: ja nie krytykuję tego zegarka jako narzędzia. Przeciwnie, ja takiego narzędzia potrzebuję. Tylko żałuję, że z powodu tego festyniarskiego designu opartego na filmie "Transformers" produkt poszedł w stronę utrudnionej noszalności.

Wyrazić taką opinię nie mając zegarka w ręku to skrajna nieodpowiedzialność. O gustach się nie dyskutuje.

Do tego zegarka potrzeba jednak sporej wyobraźni, czego i Tobie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też nikt się nie obraził i każdy może mieć swój pogląd.  Poprzedni model miałem 3 razy i postanowiłem zakupić następcę. Pewnie jutro dotrze, to wrzucę foto :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kocur  :D

 

V96eajY.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję może i ja go kiedyś spróbuję. Muszę najpierw zobaczyć na żywo. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, jest kocur 💪 

94OLzBh.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo zrywa beret. To jest dokładnie to czego oczekiwałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.