Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
murcins

GWG-2000 Mudmaster

Recommended Posts

IMG_0183.JPG

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

7 minut temu, unadarek napisał(-a):

miejski zestaw survivalowy :)

Nie przepadam za miastami i raczej trzymam się od nich z daleka. :P

Edited by Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

6 minut temu, Jogi napisał(-a):

Nie przepadam za miastami i raczej trzymam się od nich z daleka. :P

no to potrzebujesz pilnie takiego zestawu :) :

1658758873_Zrzutekranu2021-12-08213833.jpg.486e0db6abd7408ca97edb80c3babcb9.jpg1994758209_Zrzutekranu2021-12-08214245.jpg.bb9ecb1206ab00daa73f289945b81aff.jpg402733248_Zrzutekranu2021-12-08214024.jpg.66a631a059bd0a93ce166b8bf13d9dc8.jpg

1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

no to potrzebujesz pilnie takiego zestawu :) :

Hehe, Rangemana miałem i to dokładnie w tej wersji. A co do prawej części równania, to mam "zbiorek" nieco lepiej dopasowany do moich potrzeb. ;)

Cóż, gdyby ten 2000 po naciśnięciu guzika jeszcze się zamieniał powiedzmy w landrovera, to bym mu ten jarmarczny design wybaczył. Wygląda jak zaprojektowany do filmu dla współczesnej młodzieży. Szukam zegarka tej klasy, ale nie po to, żeby go pokazywać przez okno nowego Forda Mustanga, tylko do roboty. A w tej kategorii nieodżałowany ProTrek 5100 nadal nie ma konkurencji. Ale był za mały i za mało ozdobny, więc już go nie produkują. Smuteczek.

44 minuty temu, Jogi napisał(-a):

Hehe, Rangemana miałem i to dokładnie w tej wersji. A co do prawej części równania, to mam "zbiorek" nieco lepiej dopasowany do moich potrzeb. ;)

hihihi jak to za miastem hhihiihhi 

W dniu 8.12.2021 o 21:49, Sierżant Julian napisał(-a):

Cóż, gdyby ten 2000 po naciśnięciu guzika jeszcze się zamieniał powiedzmy w landrovera, to bym mu ten jarmarczny design wybaczył. Wygląda jak zaprojektowany do filmu dla współczesnej młodzieży. Szukam zegarka tej klasy, ale nie po to, żeby go pokazywać przez okno nowego Forda Mustanga, tylko do roboty. A w tej kategorii nieodżałowany ProTrek 5100 nadal nie ma konkurencji. Ale był za mały i za mało ozdobny, więc już go nie produkują. Smuteczek.

Właśnie zamówiłem. To teraz muszę poszukać Mustanga w żółtym lakierze :) 

ProTrek to bieda do tego modelu. Wiem, bo przerabiałem kiedyś.

2 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Jak wiela? Oraz gdzie idzie kupić? 

3 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Cóż, nadmuchane wymiary i mnóstwo wystających piprztyków. Wygląda jak poprzednia wersja chora na niestrawność, albo jak przedpoprzednia, której w brzuchu wybuchło. Ale za to od dwóch generacji Mudmaster ma nawet funkcję tough solar 🙂 Którą 5100 miał już 10 lat temu i w dodatku kosztował połowę tego, co ta cegła.

Żeby zostać lepiej zrozumianym: ja nie krytykuję tego zegarka jako narzędzia. Przeciwnie, ja takiego narzędzia potrzebuję. Tylko żałuję, że z powodu tego festyniarskiego designu opartego na filmie "Transformers" produkt poszedł w stronę utrudnionej noszalności.

34 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Cóż, nadmuchane wymiary i mnóstwo wystających piprztyków. Wygląda jak poprzednia wersja chora na niestrawność, albo jak przedpoprzednia, której w brzuchu wybuchło. Ale za to od dwóch generacji Mudmaster ma nawet funkcję tough solar 🙂 Którą 5100 miał już 10 lat temu i w dodatku kosztował połowę tego, co ta cegła.

Żeby zostać lepiej zrozumianym: ja nie krytykuję tego zegarka jako narzędzia. Przeciwnie, ja takiego narzędzia potrzebuję. Tylko żałuję, że z powodu tego festyniarskiego designu opartego na filmie "Transformers" produkt poszedł w stronę utrudnionej noszalności.

Wyrazić taką opinię nie mając zegarka w ręku to skrajna nieodpowiedzialność. O gustach się nie dyskutuje.

Do tego zegarka potrzeba jednak sporej wyobraźni, czego i Tobie życzę.

To też nikt się nie obraził i każdy może mieć swój pogląd.  Poprzedni model miałem 3 razy i postanowiłem zakupić następcę. Pewnie jutro dotrze, to wrzucę foto :) 

Gratuluję może i ja go kiedyś spróbuję. Muszę najpierw zobaczyć na żywo. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Gratulacje, jest kocur 💪 

94OLzBh.jpg

Edited by murcins