Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Wczoraj założyłem temat "Automatyczne chrono z niebieską tarczą" w dziale "Poszukuję". Po około 2 godzinach temat został zamknięty.Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację dlaczego tak się stało.

Pozdrawiam SD

Zamknął jeden z moderatorów, ale dlaczego nie napisał. Może wyjaśni w tym temacie.

[ + ]

Może chodzić o to Twoje ostatnie zdanie o zapraszaniu do składania ofert. ;) Jednak upewnimy się wspólnie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Jasne dzięki. Może źle to sformułowałem. Chce jakąś "używkę" - wiadomo - cena.

Dziękuję za odpowiedź :)

Hehe. Założyłem drugi temat bez "zaproszenia do składania ofert" i właśnie przed chwilą został zamknięty.

Dzięki Ci bardzo tajemniczy "zamykaczu". Może napiszesz o co Ci chodzi i jak na tym forum można kupić jakiś ciekawy, używany zegarek.

Pozdrawiam tajemniczego "zamykacza" tematów.

W dniu 20.09.2021 o 13:07, seb71 napisał(-a):

Hehe. Założyłem drugi temat bez "zaproszenia do składania ofert" i właśnie przed chwilą został zamknięty.

Dzięki Ci bardzo tajemniczy "zamykaczu". Może napiszesz o co Ci chodzi i jak na tym forum można kupić jakiś ciekawy, używany zegarek.

Pozdrawiam tajemniczego "zamykacza" tematów.

Mój zamknęli, choć jeszcze godzina nie minęła. Z tym składaniem ofert, to chyba jakaś głupota, bo skoro poszukuję konkretnej rzeczy, to chyba logiczne, że czekam na propozycję.

Niezbadane są wyroki modów 😄

No może faktycznie ktoś władny by się wypowiedział o co chodzi...

Generalnie z pracą moderatorów to jest dziwnie. Zamknie taki temat albo usunie posty, nie powie, o co chodzi, ani się nie podpisze, a ty się domyślaj lub pisz na Berdyczów. A potem znowu powielaj te same błędy (prawdziwe lub wydumane), bo skąd masz wiedzieć, co zrobiłeś źle. Przychodzi wtedy mod, robi swoje i tak to się kręci.

4 godziny temu, PKS napisał(-a):

Mój zamknęli, choć jeszcze godzina nie minęła. Z tym składaniem ofert, to chyba jakaś głupota, bo skoro poszukuję konkretnej rzeczy, to chyba logiczne, że czekam na propozycję.

Niezbadane są wyroki modów 😄

Ale nikt nie usunął Twojego tematu - on jest tylko zamknięty aby nikt nie dodawał swoich propozycji w nim tylko pisał na PW - pisząc w temacie byłby on co chwila podbijany a nie o to chodzi w tym dziale 

Zamieszczasz ogłoszenie i jak coś chętni piszą na PW (powinni pisać a jak jest wiadomo) dla tego został zamknięty

Darz Bór 

No niby dosyć zrozumiałe wytłumaczenie z tym podbijaniem tematu, ale zamkniętych tematów jest jednak zdecydowana mniejszość (dlaczego nie wszystkie są zamknięte?).

Pozostałe są otwarte i ewentualnie podbijane przez twórcę, jak choćby biedny @Dorian06, który bezskutecznie szuka zegarka od ponad dwóch lat ;)

2 godziny temu, Chorwat napisał(-a):

Pozostałe są otwarte i ewentualnie podbijane przez twórcę, jak choćby biedny @Dorian06, który bezskutecznie szuka zegarka od ponad dwóch lat ;)

Zamknąć mu temat, niech się chłopak już nie męczy podbijaniem 😄

Wg. mnie powino być jak na bazarze. Pisać w wątku może tylko autor. Pozostali mają zablokowane wpisy. 

11 minut temu, PKS napisał(-a):

Zamknąć mu temat, niech się chłopak już nie męczy podbijaniem 😄

Widzę Cię.  :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Widzę Cię.  :D

Teraz to nie wiem, ale kiedyś mnie widziałeś ;)

Kiedy Gdzie 

W Galerii Krakowskiej, jak wrocławskie reverso krążyło po kraju :)

Było to kilka lat temu. 

Trochę się pozmieniało, z moim nickiem włącznie :)

Dalej masz żółtą scurfę?

Coś Ty. U mnie zegarki mają duża rotację. Tylko Monster trwa. 

Z tym działem to trzeba uważać. Dziewczyna zapytała o automat damski używany do 600 zł i dałem linka do dwóch nowych zegarków w sklepie internetowym. Nie zauważyłem że to jest ten dział Sprzedam/poszukuję. Od razu temat został zamknięty a ja zarobiłem ostrzeżenie...

9 minut temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Z tym działem to trzeba uważać. Dziewczyna zapytała o automat damski używany do 600 zł i dałem linka do dwóch nowych zegarków w sklepie internetowym. Nie zauważyłem że to jest ten dział Sprzedam/poszukuję. Od razu temat został zamknięty a ja zarobiłem ostrzeżenie...

Tak. Też się przekonałem o tym, że nie bardzo można tam coś komuś poradzić. Najlepiej wszystko na PW, bo znienacka przylatuje ostrzeżenie nawet nie bardzo wiesz za co 😮 

W regulaminie jest coś o odpowiedziach na PW i zakazie linkowania. Ale we wcześniejszych tematach i odpowiedzi były w temacie i linki również - np. na OLX. Poza tym można po prostu nie zauważyć co to za dział. Jak już ktoś pisał powinny być odpowiedzi zablokowane z automatu.

Najlepiej unikać tego działu i z użytkownikami kontaktować się przez PW.

Jak to się mówi - to najzdrowsze dla zdrowia :D.