Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KacperK

Problem z wyborem zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym członkiem grupy i mało znam się na zegarkach .Chciałbym żebyście mi doradzili w sprawie zakupu, poszukałem trochę na Internecie i znalazłem trzy modele które mnie interesują są to :
1)LACOSTE MADRID złoty
2)ZEGAREK Versus Versace VSPHN0120 czarny z pomarańczowym napisem 
oraz 
3) https://www.timestore.pl/Tommy-Hilfiger-17723?gclid=Cj0KCQjws4aKBhDPARIsAIWH0JUwZgafVH5slZK_CSbCAsempM9OU8SVqPwNvy9EmmIFFPGwRadsXLYaAi3XEALw_wcB

Nie znam nazwy zegarka nr. 3 więc podałem link gdzie go znalazłem 
Chciałbym żeby ktoś kto miał w posiadaniu któregoś z tych zegarków (lub się na nich zna) napisał co o nim sądzi, i dodam że mam dosyć chudą rękę co też może być problemem z większymi modelami. Dziękuje za pomoc :) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać jeszcze trochę bo te trzy co znalazłeś i tych marek to lepiej ciuchy sobie kup, a nie zegarek.

Na początek proponuję popatrzeć na coś z Casio, Seiko, Citizen itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet, jak duży masz nadgarstek i do czego zamierzasz ten zegarek nosić (jaki masz styl i na jakie okazje będziesz go zakładał)? Wtedy coś doradzimy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, satanic napisał(-a):

Proponuję poczytać jeszcze trochę bo te trzy co znalazłeś i tych marek to lepiej ciuchy sobie kup, a nie zegarek.

Na początek proponuję popatrzeć na coś z Casio, Seiko, Citizen itp.

Raczej bym chciał właśnie trochę lepszy kupić żeby ładnie wyglądał był wygodny i długo mi służył. Miałem już dwa smartwatche i opaskę, a teraz chciałbym się przerzucić na coś zwykłego i wytrwałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły i wytrwały to muł będzie, żaden z wymienionych w Twoim poście zegarków...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, basil napisał(-a):

a ile chcesz wydać na zegarek ?

Tak do 510 zł myślę , ale bardziej zastanawiam się nad ceną 450  i niższą chyba że byłby jakiś naprawdę fajny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Jaki budżet, jak duży masz nadgarstek i do czego zamierzasz ten zegarek nosić (jaki masz styl i na jakie okazje będziesz go zakładał)? Wtedy coś doradzimy.

 

Nadgarstek mam naprwadę drobny, można powiedzieć że dziewczęcy wręcz xd zamierzam go nosić do szkoły i na miasto ,może czasem na co dzień .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ten wątek ? Warto wiedzieć , żeby zadać dobre pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak chcesz wydać mniej niż 5 stów, to jakiegoś japońskiego kwarca w stali bym proponował.

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z modelem ZEGAREK Versus Versace VSPHN0120 ponieważ podoba mi się wyglądowo ale nie wiem jak z jego pozostałymi cechami jak wytrzymałość czy wygoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz jakiegoś Casio z serii vintage i będzie git.

Np.

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem - kwarcowy bedzie najlepszy - a firma ? Casio, Citizen, Festina, Invicta, Orient ( Star ?) , moze cos z używanych w dobrym stanie - a to juz moze nawet jakis z napędem automatycznym - Seiko, Atlantic ?

Edytowane przez basil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, basil napisał(-a):

moim zdaniem - kwarcowy bedzie najlepszy - a firma ? Casio, Citizen, Festina, Invicta, Orient ( Star ?) , moze cos z używanych w dobrym stanie - a to juz moze nawet jakis z napędem automatycznym - Seiko, Atlantic ?

 

Znalazłem dwa fajne modele z firm które mi poleciłeś:

https://super-store.pl/zegarki/3153-argonau-southern-ocean-5903357655310.html

 https://www.timestore.pl/Casio-Vintage-18488 

co o nich sądzicie jako eksperci? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałeś oferty sklepów internetowych z zegarkami ( do 500 zł ) ?

Jeżeli ten, własnie ten, zegarek od Casio Ci sie podoba to kupuj.

Nie oczekuj  jednak , że wytrzyma z Toba do emerytury  :)  - przy codziennym noszeniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to poszukaj czegoś od Casio. Jak znajdziesz Citizena lub Seiko, który Ci się spodoba i zmieści się w budżecie, to będzie bardzo dobry wybór.

Albo jak ma być na złoto i ozdobnie, to jakąś taką Festinę:

Ta trzecia ma szkiełko szafirowe i jest o 1mm mniejsza od pozostałych, co dla małego nadgarstka robi różnicę. No i przynajmniej wiadomo, że to nie jest gratis dokładany do każdego trójpaku męskich bokserek. 😉

 

obraz.png.dbb9a1fa36a73e80bf40bc295f44fc44.png

 

obraz.png.e424c3d7a7e8e3e41043e44d7bf66fde.png

 

obraz.thumb.png.caf5c825b8278166d414db66d214ed1b.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio EFV-110D-1AVUEF - szkło co prawda mineralne i słaba bransoleta (w tej cenie to norma niestety) ale za to 100 m WR i świetny design

 

069361B5-09C2-4BA6-AAF3-5C9FE74BA70F.thumb.jpeg.b340bc29cb243d1e10cf56e69f824661.jpeg
 


 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, basil napisał(-a):
Godzinę temu, basil napisał(-a):

Przewertowałeś oferty sklepów internetowych z zegarkami ( do 500 zł ) ?

Jeżeli ten, własnie ten, zegarek od Casio Ci sie podoba to kupuj.

Nie oczekuj  jednak , że wytrzyma z Toba do emerytury  :)  - przy codziennym noszeniu.

 

Przejrzałem dużo stron z zegarkami głównie na Google, zakupy i znalazłem modele które napisałem na początku. Wiem że mało który zegarek wytrzyma do emerytury zwłaszcza że mam dopiero 19 lat :D ale szukam jakiegoś na nwm 10 lat może mniej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że mam właśnie 19 lat i nie jestem poważnym człowiekiem więc zegarki takie jak ten na moje to są bardziej pod garnitur więc nie w moim stylu :)

obraz.thumb.png.caf5c825b8278166d414db66d214ed1b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij również na inne Casio elektroniczne np. Casio AE-1200WHD-1AVEF tzw. Royale, fajny i niedrogi zegareczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Zerknij również na inne Casio elektroniczne np. Casio AE-1200WHD-1AVEF tzw. Royale, fajny i niedrogi zegareczek.

No nie wiem właśnie ,ładne są te zegarki ale coś mi nie pasuje w nich może ten wyświetlacz cyfrowy . A są może jakieś zegarki ze stylizacją średniowiecza, jakieś skrzyżowane młoty czy coś ? Jeśli nie to poszukam jeszcze może coś mi wpadnie w oko ale chyba zdecyduje się na ten model. Możecie napisać co o nim sądzicie będę wdzięczny :)

zegarek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę używane? W tym budżecie spokojnie znajdziesz „wiecznego” Szwajcara w qwarcu. Dziś sprzedałem używanego Atlantica Sebase  za 400 wiec nie mogę Ci zaproponować ale spokojnie znajdziesz na forach podobne zegarki. Mój miał 15 lat i będzie pracował jeszcze 3xtyle😉 Przyjrzyj oferty używanych qwarcowych Atlanticów😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pau’l napisał(-a):

A bierzesz pod uwagę używane? W tym budżecie spokojnie znajdziesz „wiecznego” Szwajcara w qwarcu. Dziś sprzedałem używanego Atlantica Sebase  za 400 wiec nie mogę Ci zaproponować ale spokojnie znajdziesz na forach podobne zegarki. Mój miał 15 lat i będzie pracował jeszcze 3xtyle😉 Przyjrzyj oferty używanych qwarcowych Atlanticów😉

Kierowałem się twoją radą i znalazłem ten model "guess w1171g4 atlantic" wydaje się bardzo fajny jednak nie wiem czy średnica będzie dobra 48mm poprzednie jak patrzyłem miały do 44mm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być na dłużej i na co dzień, to bym nie szedł w złocone, bo one w końcu oblezą. To edifice pokazane przez Cordiego to fajny wybór, sam myślalem nad tym zegarkiem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.