Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KacperK

Problem z wyborem zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2021 o 22:39, KacperK napisał(-a):

Kierowałem się twoją radą i znalazłem ten model "guess w1171g4 atlantic" wydaje się bardzo fajny jednak nie wiem czy średnica będzie dobra 48mm poprzednie jak patrzyłem miały do 44mm .


nie chodziło mi o żaden model guess. Chodziło mi o ten zegarek tylko używany  https://e-arttime.pl/product-pol-9064-Zegarek-Atlantic-Seabase-20341-45-31.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 20:53, KacperK napisał(-a):

A co sądzicie o marce "Argonau"? Bardzo podoba mi się ich logo na zegarkach. 

 

Twoi interlokutorzy są w tym tygodniu bardzo delikatni. Z reguły piszą wprost, od majtkowe logo dobrze wygląda na majtkach, ale nie na zegarkach.

 

Firmy z ładnym logo kupują zegarki na Aliekspessie po 5$ sztuka, doklejają logo i sprzedają 10 razy drożej. To nie są dobre zegarki, bo jaki może być zegarek za 5$?

Dlatego tutaj odradzamy Lacostę, Hilfigera, Versace itp, natomiast zachęcamy do kupna zegarków firm, które zajmują się zegarkami.

 

W stylu tych Hilfigerów i Versace masz zegarki firmy Timex z linii Weekender:

https://fabrykazegarkow.pl/zegarki-timex/timex-weekender

 

I w ogóle możesz poszukać wśród Timexów, bo to zegarki interesujące technicznie (system Indiglo), wzorniczo i cenowo:

https://zegarownia.pl/zegarki-timex/rodzaj_zegarka:meski?order=price_asc

 

:)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@KacperK

 

Witaj na forum :) więc tak. Po pierwsze primo, odpuść sobie zegarki z pierwszego postu. To są tzw. "zegarki modowe", zwane pieszczotliwie "majtkowcami". Generalnie są gównianej jakości.

 

Casio podpowiedziane przez kolegów to dobre wyjście. Popatrz sobie też po g-shockach, bo za pińcet to już jakiś wybór będzie :) np klasycznych "kostek"

20210714_174533.thumb.jpg.ee755a03ae32bba4ffa66ce66d195432.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2021 o 18:04, cepiano napisał(-a):

Olej te plastiki za pincet

no i kup sobie drewnianego, nie utonie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było na forum i przeglądałem zegarki w wolnym czasie. Chciałbym przeprosić ludzi którzy zostali zażenowani moimi pytaniami i się łapali przez nie za głowę :D . Nie znam się na zegarkach chce ,kupić sobie jakiś pierwszy analogowy taki w miarę porządny jak na cenę do 600 zł aby trochę mi posłużył do momentu aż zacznę zarabiać. Oglądałem trochę filmików o zegarkach, czytałem fora i wiem że zegarki marek odzieżowych są niezbyt dobrym wyborem . Moglibyście mi pomóc jeszcze z wyborem ? Znalazłem taki zegarek https://allegro.pl/oferta/hugo-boss-1513571-zegarek-meski-ocean-edition-gw-8353929095?offerId=8353929095&inventoryUnitId=Sids0uskdCquN_zK9D0qkQ&adGroupId=MzE2MGYzMjEtOTZmYy00NzBkLWFkYjMtMWFjYTdhMTUxYjk0AA&campaignId=Y2Y4YThhNGItMmU2Mi00OWY0LTk4NzktNTMwZmFhMjVmODIxAA&sig=4840ddcd8c76193a179257b76660428f&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=Cj0KCQjw18WKBhCUARIsAFiW7Jy2flRtOiDJywbw5clVfVBdzfR6ZwxpUbB9tIPihthWuTgLw25r6fEaAlbiEALw_wcB      i on mi się podoba jednak właśnie jest firmy hugo boss i chciałbym znaleźć zegarek tego typu tylko jakiejś firmy zegarkowej np. timex, citizen itp. aby miał średnice koperty do 44mm (myślę że będzie git) , pasek jak w podanym modelu oraz tarczę tego typu . Dziękuję za wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KacperK napisał(-a):

Trochę mnie nie było na forum i przeglądałem zegarki w wolnym czasie. Chciałbym przeprosić ludzi którzy zostali zażenowani moimi pytaniami i się łapali przez nie za głowę :D . Nie znam się na zegarkach chce ,kupić sobie jakiś pierwszy analogowy taki w miarę porządny jak na cenę do 600 zł aby trochę mi posłużył do momentu aż zacznę zarabiać. Oglądałem trochę filmików o zegarkach, czytałem fora i wiem że zegarki marek odzieżowych są niezbyt dobrym wyborem . Moglibyście mi pomóc jeszcze z wyborem ? Znalazłem taki zegarek https://allegro.pl/oferta/hugo-boss-1513571-zegarek-meski-ocean-edition-gw-8353929095?offerId=8353929095&inventoryUnitId=Sids0uskdCquN_zK9D0qkQ&adGroupId=MzE2MGYzMjEtOTZmYy00NzBkLWFkYjMtMWFjYTdhMTUxYjk0AA&campaignId=Y2Y4YThhNGItMmU2Mi00OWY0LTk4NzktNTMwZmFhMjVmODIxAA&sig=4840ddcd8c76193a179257b76660428f&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=Cj0KCQjw18WKBhCUARIsAFiW7Jy2flRtOiDJywbw5clVfVBdzfR6ZwxpUbB9tIPihthWuTgLw25r6fEaAlbiEALw_wcB      i on mi się podoba jednak właśnie jest firmy hugo boss i chciałbym znaleźć zegarek tego typu tylko jakiejś firmy zegarkowej np. timex, citizen itp. aby miał średnice koperty do 44mm (myślę że będzie git) , pasek jak w podanym modelu oraz tarczę tego typu . Dziękuję za wyrozumiałość :)


a nie ma gdzieś u Ciebie w pobliżu stacjonarnego sklepu timetrend? Sporo jest tych punktów, zwłaszcza w galeriach handlowych. Tam zdaje się są i timexy i citizeny. Będziesz miał okazje przymierzyć conieco i zobaczyć co Ci pasuje. Rozmiar 44mm to bardzo duży zegarek a z tego co wspominałeś na początku masz niewielki nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Do 44 mm to znaczy na przykład 39 mm?

Tak. Jak wcześniej mówiłem mam chudą rękę i nie chce powyżej 44mm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cenę rzędu 500 zł możesz znaleźć automatyczne Seiko z budżetowej linii "5". To jest wiele modeli i rozmiar męskich zegarków zaczyna się tutaj od około 37 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2021 o 12:45, Zeno napisał(-a):

 

Twoi interlokutorzy są w tym tygodniu bardzo delikatni. Z reguły piszą wprost, od majtkowe logo dobrze wygląda na majtkach, ale nie na zegarkach.

 

Firmy z ładnym logo kupują zegarki na Aliekspessie po 5$ sztuka, doklejają logo i sprzedają 10 razy drożej. To nie są dobre zegarki, bo jaki może być zegarek za 5$?

Dlatego tutaj odradzamy Lacostę, Hilfigera, Versace itp, natomiast zachęcamy do kupna zegarków firm, które zajmują się zegarkami.

 

W stylu tych Hilfigerów i Versace masz zegarki firmy Timex z linii Weekender:

https://fabrykazegarkow.pl/zegarki-timex/timex-weekender

 

I w ogóle możesz poszukać wśród Timexów, bo to zegarki interesujące technicznie (system Indiglo), wzorniczo i cenowo:

https://zegarownia.pl/zegarki-timex/rodzaj_zegarka:meski?order=price_asc

 

:)

Nie chodziło mi o to że ma ładne logo to kupuje. Chodziło mi bardziej że dużo zegarków ma logo które moim zdaniem psuje cały zegarek np. logo z nurkiem nie jest w moim guście. Podałem ten zegarek ponieważ miał ładne logo które nadawało mu wyglądu oraz ładnie wyglądał ogólnie i chciałem się czegoś dowiedzieć bardziej o firmie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej czwórki wg mnie nr 1. 

 

Dziwne ceny nie biorą się znikąd. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z pierwszego linka to bardzo dobry wybór. Do tego kompaktowy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Timexa nr 1.

 

Albo poproś babcie lub dziadka o 3 stówy i bierz automatyczne Seiko 5.

Podziekujesz mi za kilka lat 😉

 

https://www.zegarkowygigant.pl/seiko-5-sports-style-automatic-srpd51k1?gclid=EAIaIQobChMI2bWr2vig8wIVxtmyCh3qAwHQEAUYBSABEgILAfD_BwE

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, evilym napisał(-a):

Bierz Timexa nr 1.

 

Albo poproś babcie lub dziadka o 3 stówy i bierz automatyczne Seiko 5.

Podziekujesz mi za kilka lat 😉

 

https://www.zegarkowygigant.pl/seiko-5-sports-style-automatic-srpd51k1?gclid=EAIaIQobChMI2bWr2vig8wIVxtmyCh3qAwHQEAUYBSABEgILAfD_BwE

 

Kase mam anie nie chce wydać na zegarek wszystkiego. Jeszcze samochodu nie mam :D

Zdecydowałem się na tego Timexa. Wydaje się być idealnym wyborem, mała tarcza, ładny wygląd, dobra cena,bransoleta idealna na mały nadgarstek, tylko to szkiełko mogło być lepsze, mam nadzieję że szybko się nie porysuje :). Chciałbym również, podziękować wszystkim za pomoc i rady :)

Edytowane przez KacperK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, evilym napisał(-a):

Bierz Timexa nr 1.

 

Albo poproś babcie lub dziadka o 3 stówy i bierz automatyczne Seiko 5.

Podziekujesz mi za kilka lat 😉

 

https://www.zegarkowygigant.pl/seiko-5-sports-style-automatic-srpd51k1?gclid=EAIaIQobChMI2bWr2vig8wIVxtmyCh3qAwHQEAUYBSABEgILAfD_BwE

 

Raaaany. W tym zegarku to żaden indeks nie centruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kammims napisał(-a):

 

Raaaany. W tym zegarku to żaden indeks nie centruje

Trza brać bez bezela , u króla też 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, KacperK napisał(-a):

Chopie ale masz rozrzut. Wejdź na alle lub inny serwis wpisz citizen, zaznacz solarny i wr100, wr200. I tyle w temacie. Do 500 zeta. Lub G. Nie kombinuj. Chyba że automat to orient ray2 do 500 kupisz stan jak nowy 41mm czyli idealny na Twój nadgarstek. 

 

Chcesz to Ci orange sprzedam. Kajdan oczywiscie jest. 

 

 

 

20210919_203325.thumb.jpg.80c2107b1d6d24c75b0649fcadfb0ec1.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2021 o 19:45, gszydlowsky napisał(-a):

Trza brać bez bezela , u króla też 😆

 

Bezel to może nie centrować w Seikaczu czy Timexie, a od Rolexa to wara!

 

W Rolexie to się nazywa noniusz i działa doskonale!!!


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zeno napisał(-a):

Bezel to może nie centrować w Seikaczu czy Timexie, a od Rolexa to wara!

 

🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.