Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dyndun

Antyradar Yanosik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dużo jeżdżę ,planuję zakupić Antyradar Yanosik S-clusive GTR .Czy ktoś z forumowiczów używa ? Cena nie jest mała ale do tego modelu przekonuje mnie to ,że jest dożywotnia transmisja danych .Będę wdzięczny za wszystkie opinie oraz sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego urządzenia, ale yanosika mam za 0 zł w komórce. Te urządzenie daje coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem takie urządzenia w sprzedaży i zastanawiałem się po co to. Może jak ktoś smartfona nie ma? Struszek jakowyś? 😉


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, agremi napisał(-a):

Właśnie widziałem takie urządzenia w sprzedaży i zastanawiałem się po co to. Może jak ktoś smartfona nie ma? Struszek jakowyś? 😉

 

Dlaczego jak ktoś nie ma? Kiedy masz takie urządzenie, możesz prowadząc spokojnie rozmawiać przez smartfona trzymając go przy uchu. ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👌

😂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego urządzenia, ale yanosika mam za 0 zł w komórce. Te urządzenie daje coś więcej?
Ja używam od kilku lat starej wersji i mi daje komfort. Za każdym razem, kiedy przekręcam stacyjkę Yanosik jest gotowy do drogi, bez względu na to czy mam telefon, czy się sparowal, czy włączyłem mapy, nawigacje itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest badziewny smartfon z nakładka. Imo albo osobna komorka albo lepij xs. 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mmaniek napisał(-a):
15 godzin temu, sanik napisał(-a):
Nie znam tego urządzenia, ale yanosika mam za 0 zł w komórce. Te urządzenie daje coś więcej?

Ja używam od kilku lat starej wersji i mi daje komfort. Za każdym razem, kiedy przekręcam stacyjkę Yanosik jest gotowy do drogi, bez względu na to czy mam telefon, czy się sparowal, czy włączyłem mapy, nawigacje itd...

Właśnie o to mi chodzi. Na telefonie jest ok dopóki ktoś do ciebie nie zadzwoni. Nie chodzi mi o jazdę z yanosikiem 1 godzinę dziennie tylko około 9 godzin .Co do xs to trzeba doładowywać abonament co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to osobny smartfon i yanosik za darmo. Ja uzywam starego iPhona SE. 
 

 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to mi chodzi. Na telefonie jest ok dopóki ktoś do ciebie nie zadzwoni. Nie chodzi mi o jazdę z yanosikiem 1 godzinę dziennie tylko około 9 godzin .Co do xs to trzeba doładowywać abonament co jakiś czas.
A co jest nie tak jak ktoś zadzwoni? Bo u mnie wtedy okno Yanosika minimalizuje się, ale i tak jest widoczne na wierzchu ponad menu telefonu. Wystarczą dwa kliknięcia na to zminimalizowane okno i otwiera się na pełnym ekranie, a menu telefonu przechodzi w tło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni Yanosik jest też na Android auto i będzie działało to fajnie. Piszę "będzie " ponieważ u mnie kursor pływa czasami po mapie i przy skręcaniu o 90stopni  na moment się gubi. Jeśli to poprawią będzie bardzo ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci Yanosik? Znaków nie widzisz? To polecam okulistę, nie Yanosika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Qdlaty napisał(-a):

A po co Ci Yanosik? Znaków nie widzisz? To polecam okulistę, nie Yanosika.

To chyba w dziale Żart miało wylądować? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Kolega pyta czy ktoś ma. A nie o nasze zdanie.

 

Ale zawsze się znajdzie jakiś wujek dobra rada, który wie lepiej, jak żyć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Qdlaty napisał(-a):

A po co Ci Yanosik? Znaków nie widzisz? To polecam okulistę, nie Yanosika.

 

wyjdź!.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.