Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Wrzesień "Diabeł tkwi w szczegółach"- GŁOSOWANIE

Diabeł tkwi w szczegółach  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta jeszcze kilka głosów pomieści, nie bójcie się głosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec robi się nam zacięta walka o podium. Jeden głos może zaważyć na ostatecznym wyniku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Carrot napisał(-a):

Pod koniec robi się nam zacięta walka o podium. Jeden głos może zaważyć na ostatecznym wyniku!

Nawet nie pamiętam żeby kiedykolwiek walka o 1 miejsce była tak zacięta. Tyle głosów na oba zdjęcia i nadal nie ma faworyta. Będzie ciekawie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masu napisał(-a):

Nawet nie pamiętam żeby kiedykolwiek walka o 1 miejsce była tak zacięta. Tyle głosów na oba zdjęcia i nadal nie ma faworyta. Będzie ciekawie :) 

Na oba trzy zdjęcia, bo 13-tka także jest jeszcze w grze. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Na oba trzy zdjęcia, bo 13-tka także jest jeszcze w grze. ;)

W sumie racja, to różnica tylko kilku głosów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, oto wyniki!

 

1. miejsce: Krygo- 32 głosy- 10 punktów

2. miejsce: Olciakk- 30 głosów- 6 punktów

3. miejsce: Carrot-27 głosów- 4 punkty.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do komentowania oraz dyskusji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca była bardzo zacięta walka między Krygo a Olciakk. Podium, moim zdaniem, w pełni zasłużone:D 

A ja jestem ciekawa czy ktoś odgadł zagadkę w zdjęciu Gio. Dodam tylko, że udało się to użytkownikowi @zadra. Ktoś jeszcze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super edycja. Począwszy od tematu, poprzez zdjęcia po zaciętą rywalizację o podium. 👏 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za walka, gratuluję Wszystkim!

 

Dla mnie i tak złomek był naj... ;)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejną osobą, która wykazała się spostrzegawczością jest @Nocny duch

:)

Ja oczywiście się nie dopatrzyłam psikusa w tym zdjęciu, za to bardzo podobał mi zabieg zastosowany przez @AK&AKAK, a mianowicie wzór na paznokciach identyczny z wzorem tarczy. Gratuluję pomysłu i umiejętności 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już myślałem, że nie wygram z diabelskim Wostokiem, ale w końcowym etapie głosowania pykło ;) Dzięki :) Już nie mam dawno tej Eterny, a szkoda... Super była. O co chodziło z tym zdjęciem Gio? 

OKKKKK "już" widzę :D 6 zamiast 9,dobre ;) Ale jestem ślepyyy :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Carrot napisał(-a):

Do końca była bardzo zacięta walka między Krygo a Olciakk. Podium, moim zdaniem, w pełni zasłużone:D 

A ja jestem ciekawa czy ktoś odgadł zagadkę w zdjęciu Gio. Dodam tylko, że udało się to użytkownikowi @zadra. Ktoś jeszcze?

 

😁😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Krygo napisał(-a):

OKKKKK "już" widzę :D 6 zamiast 9,dobre ;) Ale jestem ślepyyy :D

Nie ty jeden tego nie widziałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega gratulacje dla zwycięzców i tych, którzy mieli mniej szczęścia w głosowaniu :)

Patrząc na to jakie zdjęcia są poza punktami to widzę jak nasze konkursy zyskują na jakości i popularności co bardzo cieszy.

Dziękuję przy tym za głosy oddane na moją fotkę :) 

Ja postawiłem na jeden z najbardziej niesamowitych modeli Seiko jaki posiadałem. Seiko Lassale 5A54-023A. Koperta jest pokryta platyną co już jest bardzo rzadkie. Do tego piękna, antracytowa tarcza o fakturze papieru i nieco podniesiony względem środa tarczy wypukły chapter ring z rzymskimi indeksami, który wybrałem jako element wyostrzony na zdjęciu. 

 

DSCF0976.thumb.JPG.5b26d0054ef0f75a69b265870866b903.JPG

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Masu napisał(-a):

Mega gratulacje dla zwycięzców i tych, którzy mieli mniej szczęścia w głosowaniu :)

Patrząc na to jakie zdjęcia są poza punktami to widzę jak nasze konkursy zyskują na jakości i popularności co bardzo cieszy.

Dziękuję przy tym za głosy oddane na moją fotkę :) 

Ja postawiłem na jeden z najbardziej niesamowitych modeli Seiko jaki posiadałem. Seiko Lassale 5A54-023A. Koperta jest pokryta platyną co już jest bardzo rzadkie. Do tego piękna, antracytowa tarcza o fakturze papieru i nieco podniesiony względem środa tarczy wypukły chapter ring z rzymskimi indeksami, który wybrałem jako element wyostrzony na zdjęciu. 

 

DSCF0976.thumb.JPG.5b26d0054ef0f75a69b265870866b903.JPG

 

 

 

 

Przekocur. A z tym paskiem... 🤩

 

 

 

Gratulacje dla wszystkich! Za wiele zdjęć, wiele głosów i za zdobyte punkty 🙂

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców tej edycji ! 

Z Olą i Ewą widzę się już za kilkanaście godzin, więc drobne słodkie upominki otrzymają podczas uroczystego spotkania.  

 

Krygo - poproszę o adres email, nr tel i nr paczkomatu. Dla Ciebie też już czeka upominek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Wszystkie zdjęcia tej edycji były naprawdę świetne! Trudno było się zdecydować które wybrać.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione zdjęcie tej edycji, to zdecydowanie zdjęcie Krygo. Bardzo ciekawy kadr, zaś detale Eterny robią niesamowite wrażenie.

Poza tym, świetne było zdjęcie Masu. Jak zwykle bardzo precyzyjnie wykonane, w katalogowym klimacie i pokazujące najpiękniejsze strony tego zegarka. Szkoda, że nie zostało docenione😕 Kolejne punktowane pozycję to zdjęcie Gio, chyba głównie ze względu na niełatwą w pokazaniu lumę oraz zdjęcie AK&AK zaskakujące pomysłem:)

W tym miesiącu poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, ale było bardzo przyjemnie móc konkurować z tak dobrymi pracami. Ja nieco zaryzykowałam wybierając akurat to zdjęcie, bo tarcza miała dużo więcej ciekawych detali do pokazania. Wyszłam jednak z założenia, że mało który zegarek może pochwalić się takim profilem i raczej nikt nic podobnego nie wyśle. A dwa, że to zdjęcie po prostu jakoś wyjątkowo mi się udało ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Carrot napisał(-a):

Wyszłam jednak z założenia, że mało który zegarek może pochwalić się takim profilem i raczej nikt nic podobnego nie wyśle. A dwa, że to zdjęcie po prostu jakoś wyjątkowo mi się udało ☺️

I dlatego @Carrot twoja praca była moim zdecydowanym faworytem - moje gratulacje, super fota!

W dodatku jedna z bodajże dwóch, których autorzy nie pokazali marki/logotypu zegarka. Szacun 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Carrot napisał(-a):

A dwa, że to zdjęcie po prostu jakoś wyjątkowo mi się udało ☺️

Potwierdzam, mega dobry kadr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz trójki na podium 👊dzięki za głosy na moje zdjęcie ✌️


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.