Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
grandmaster

GBD-200

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tematu, grup dotyczących zegarka GBD-200 którego niedawno udało mi się kupić. Zegarek fajny, nie idealny. 

Aktualnie chciałbym ograniczyć aplikacje jakich zegarek wyświetla powiadomienia. Niektóre powiadomienia są zbędne i mogłyby nie pojawiać się na zegarku. Co was denerwuje, Co podoba się? Wracając do powiadomień to ikonkę powiadomienia w zegarku można wykasować przez telefon usuwając powiadomienie w telefonie. Jedynie połączenie telefoniczne  trzeba kasować ręcznie u mnie w zegarku (telefon xiaomi).

 

Mile widziane zdjęcia naszych nowych zakupów.

Edytowane przez grandmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, grandmaster napisał(-a):

Szukałem tematu, grup dotyczących zegarka GBD-200 którego niedawno udało mi się kupić. Zegarek fajny, nie idealny. 

Aktualnie chciałbym ograniczyć aplikacje jakich zegarek wyświetla powiadomienia. Niektóre powiadomienia są zbędne i mogłyby nie pojawiać się na zegarku. Co was denerwuje, Co podoba się? Wracając do powiadomień to ikonkę powiadomienia w zegarku można wykasować przez telefon usuwając powiadomienie w telefonie. Jedynie połączenie telefoniczne  trzeba kasować ręcznie u mnie w zegarku (telefon xiaomi).

 

Mile widziane zdjęcia naszych nowych zakupów.

Połowa podziela twój entuzjazm, druga wręcz przeciwnie.

Temat zbiorczy masz tutaj:

 

Przewertujesz kilka stron wstecz to jest o nim na pęczki, koledzy z forum ponagrywali filmiki o nim na YT:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie odnośnie casio GBD-200. 

Miałem przez chwilę garmina ale nie przypadł mi do gustu.

Do rzeczy. 

1) czy jeśli ktoś do ciebie dzwoni wyświetla się nazwa kontaktu na zegarku tej osoby ? widać, że dzwoni np Piotr 

2) czy jeśli ktoś dzwoni to zegarek wibruje cały czas aż do odebrania połączenia ( w garminie zawibrował tylko raz i koniec co mi nie pasowało)

3) jeśli przyjdzie sms to czy widać kto do nas napisał.

 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gokart napisał(-a):

Cześć mam pytanie odnośnie casio GBD-200. 

Miałem przez chwilę garmina ale nie przypadł mi do gustu.

Do rzeczy. 

1) czy jeśli ktoś do ciebie dzwoni wyświetla się nazwa kontaktu na zegarku tej osoby ? widać, że dzwoni np Piotr 

2) czy jeśli ktoś dzwoni to zegarek wibruje cały czas aż do odebrania połączenia ( w garminie zawibrował tylko raz i koniec co mi nie pasowało)

3) jeśli przyjdzie sms to czy widać kto do nas napisał.

 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi.

1-      Podczas dzwonienia żeby widzieć nazwę kontaktu to numer musi być zapisany w formacie XXX-XXX-XXX. W innym formacie widzimy po prostu numer telefonu.

2-      Przychodzące połączenie sygnalizowane jest tylko jednym PIP i jedną krótką wibracją (mam nadzieję, że wyjdzie aktualizacja zmieniająca to)

3-      Gdy przyjdzie sms widać nadawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mi się nasunęło.

Jak wygląda kwestia wibracji jest ona na tyle silna według ciebie, że jest wyraźnie odczuwalna na nadgarstku ?

I czy jest jakaś szybka metoda wyłączenia aby nie przychodziły żadne powiadomienia jak np jesteśmy w domu wieczorem i zegarka nie mamy założonego. Co w takiej sytuacji, po prostu wyłaczamy bluetooth w telefonie ?

I na ile można odejść od telefonu zanim stracimy łączność z zegarkiem, jak to jest w twoim przypadku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. 2 wątpię skoro to zegarek na baterię. Gdyby miał aku ładowane solarnie lub z kabla to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Burns napisał(-a):

Odp. 2 wątpię skoro to zegarek na baterię. Gdyby miał aku ładowane solarnie lub z kabla to kto wie...

wymiana baterii nawet raz w roku to nie będzie duży problem. dłuższa sygnalizacja powiadomień byłaby tylko przy połączeniach.

 

dzisiaj po nocy zegarek nie chce połączyć się z telefonem. wczoraj było to błyskawicznie. po nocy rano standardowo włączony bluetooth, ikonka miga i brak połączenia. ktoś ma podobne sytuacje?

 

Cytat

 

Jeszcze coś mi się nasunęło.

Jak wygląda kwestia wibracji jest ona na tyle silna według ciebie, że jest wyraźnie odczuwalna na nadgarstku ?

I czy jest jakaś szybka metoda wyłączenia aby nie przychodziły żadne powiadomienia jak np jesteśmy w domu wieczorem i zegarka nie mamy założonego. Co w takiej sytuacji, po prostu wyłaczamy bluetooth w telefonie ?

I na ile można odejść od telefonu zanim stracimy łączność z zegarkiem, jak to jest w twoim przypadku ? 

 

wibracja nie jest na tyle silna żeby czuć ją wszędzie. w urzędzie przy biurku poczujemy i usłyszymy PIP.  w mieście wątpię, że cokolwiek poczujemy. ja po pracy jak zmieniam zegarek to wyłączam bluta i powiadomienia nie przychodzą. można tez wyłączyć w aplikacji / zegarku.

Edytowane przez grandmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2021 o 07:15, grandmaster napisał(-a):

...

dzisiaj po nocy zegarek nie chce połączyć się z telefonem. wczoraj było to błyskawicznie. po nocy rano standardowo włączony bluetooth, ikonka miga i brak połączenia. ktoś ma podobne sytuacje?

...

Jak jest cały czas sparowany to hula dobrze ale ręczne rozłączenie BT czasami gubi sparowanie zegarka z telefonem i musiałem na nowo parować zegarek z aplikacją bo nowe połączenie BT (zegarek-telefon) nie było przypisane i połączone z aplikacją, wina telefonu? aplikacji może? :ph34r:

Najlepiej wtedy nowe połączenie BT parować z poziomu aplikacji.

Natomiast gdy gubi połączenie z tytułu zasięgu to zawsze bezproblemowo odnajduje fona ale nie powiem ile dokładnie metrów to jest, myślę że maks 10 metrów po linii prostej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Was również zauważył HORRENDALNY czas żywotności baterii w GBD-200? 

 

I teraz uwaga: dorwałem Kermitka we wrześniu zeszłego roku. Byłem w pracy, miesiąc leżał u siostry, czekał na mnie. Odebrałem go od niej... Martwego! Poszedłem do TimeTrend, skąd go wyhaczyłem, mówią: no bateria... Wymieniłem, no bo co. Kolejny miesiąc minął, mówię: czas go na bieżnie zabrać, dla odmiany od GBA-900... MARTWY! Chyba go oddam, albo złożę reklamację. Chciałem jedynie wiedzieć, czy ktoś jeszcze coś podobnego zaobserwował.

 

Dzięki, pozdrawiam!

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie 4m i bateria nie wykazuje braku mocy. Bt cały dzień. Sportu brak. W tle non stop odpalony stoper. Powiadomienia pip + wibra (dziesiątki dziennie). Ogólnie zegarek fajny. Nadal mi się podoba. Kolor niebieski nieco zmatowiałe. Nie tak jak Kermit który po kilku miesiacach wygląda spabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w Zibi kupon nowe ubrania

 

model ten występuję w następujących wersjach kolorystycznych 

 czarny 10631654, 104 zł, czas oczekiwania około 8 tyg 

bezel 10627932, 40 zł, 8 tyg 

niebieski

pasek 10631655, 85 zł 8 tyg 

bezel 10627933,48 zł, 8 tyg

limonka 

pasek 10631656, 84 zł, 8 tyg 

bezel 10627934, 87 żł, 8 tyg 

różowy 

pasek 10637417, 104 zł, 8 tyg

bezel 10635083, 40 zł, 8 tyg

szary

pasek 10637423, 84 zł, 8 tyg

bezel 10633817, 40 zł, 8 tyg 

 

Koszt przesyłki pobraniowej 16 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy modzik, niebieski gbd-200 w ciuszkach od GBD-200SM -1A5ER

96FCED80-879C-4932-8541-0E226BFB13F1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

emoji172.png
20230213_125957.jpg

Pozdrawiam
 

Fajny na lato 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2023 o 13:24, gryfiks napisał(-a):

Mój najnowszy modzik, niebieski gbd-200 w ciuszkach od GBD-200SM -1A5ER

96FCED80-879C-4932-8541-0E226BFB13F1.jpeg

Hej, gdzie kupiłeś i za ile? Też mam niebieski ale ta kolorystyka też mi się podoba :)

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 10:12, roro napisał(-a):

Hej, gdzie kupiłeś i za ile? Też mam niebieski ale ta kolorystyka też mi się podoba :)

Na stronce kraina-czasu. Paski jeszcze mają po 99pln. Bezel kosztował mnie 47pln, ale już jest niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem się na 200 ale osiołkowi w żłobie dano i nie wiem jaki kolor wybrać, zwyczajnie. Macie jakieś pomysły? Wiem, że to kwestia gustu, ale ja chyba tego gustu to za wiele nie mam. Nie będzie noszony codziennie. Okazjonalnie, na rower, dla mania.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny. Klasyczny, uniwersalny...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2023 o 23:03, albiNOS 01 napisał(-a):

Napalilem się na 200 ale osiołkowi w żłobie dano i nie wiem jaki kolor wybrać, zwyczajnie. Macie jakieś pomysły? Wiem, że to kwestia gustu, ale ja chyba tego gustu to za wiele nie mam. Nie będzie noszony codziennie. Okazjonalnie, na rower, dla mania.

Do Twojego opisu idealnie pasuje niebieski😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy niebieski dla osoby bez gustu? 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Znaczy niebieski dla osoby bez gustu? 

Chodziło mi o ten fragment - "Okazjonalnie, na rower, dla mania.", ale faktycznie mogło to źle zabrzmieć 😁

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odcień niebieskiego jest naprawdę ładny i nie jest taki nijaki 🙂 sam miałem wybrać czarny a kupiłem niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.