Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
estor

rado captain cook prosze o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam od jakiegoś czasu taga aquaracer ale tylko na ceramice i 43mm, cieżki temat , dużo podróbek , fajna używana sztuka to koszt 8 tys zł

Wpadł mi w oko w promocji Rado captain cook w wersji tytanowej 45mm .

taki jak ten

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/23778_Rado_HyperChrome_Captain_Cook_Gent_Automatic_XL_Titanium_Bracelet_R32501153

 

czy ktoś miał , ma ? może się wypowiedzieć czy w cenie 7500 zł wart jest kupna , zaznaczam że nowy na gwarancji  ? czy jakość wykonania itp jest porównywalna z Tagiem ?

Proszę o doradzenie , dziękuje

 

HyperChrome_Captain_Cook_Gent_Automatic_XL_Steel_Bracelet_11142714.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania na pewno jest porównywalna z TAGiem, a pewnie znajdą się tacy co powiedzą że go przewyższa.

 

Natomiast jeśli bardzo chcesz Aquaracera to nie kupuj Rado. Skoro fajną używkę AR masz a 8k (a pewnie i taniej można znaleźć) to nie zadowalaj się zamiennikiem za 7,5k. Te zegarki to biżuteria, tu się kupuje sercem nie rozumem ;) 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby podobał mi się AR to w życiu nie kupiłbym Rado w bardzo podobnej cenie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rado prezentuje typowego divera jakie miałem podobny do davosy np. 

Ma pewno Rado mi się podoba ale najbardziej z nich podoba mi się aquaracer, czyli wg was to będzie błąd wydam 7.5k i będę nadal ogladal się za aquaracerem ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, estor napisał(-a):

Rado prezentuje typowego divera jakie miałem podobny do davosy np. 

Ma pewno Rado mi się podoba ale najbardziej z nich podoba mi się aquaracer, czyli wg was to będzie błąd wydam 7.5k i będę nadal ogladal się za aquaracerem ?;)


Tak. Protezy najczęściej nie działają.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@estor

 

Dozbieraj do tego, który podoba Ci się bardziej i go kup. Tak jak cordi pisze - protezy nie zadziałają. Nie "będzie Pan zadowolony" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakbyś znalazł gdzieś w sklepie stacjonarnym to RADO, przymierzył, zobaczył jak wygląda na żywo i dopiero potem zdecydował. CC to fajny model, choć ja bym osobiście bardziej uderzał w wersję o rozmiarze 42 mm b/k. 

Chyba, że Aquaracer to twój święty grall, zegarek must have. Wtedy, tak jak koledzy już pisali, wstrzymaj się z zakupem, dozbieraj i bierz TAG'a. 

 

Swoją drogą też mam ostatnio dylemat pomiędzy Aquaracerem a Rado CC (właśnie w rozmiarze 42 b/k). Do niedawna rozważałem jeszcze Orisa 65 ale odpóściłem go sobie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się skłaniam na czekaniu aż ktoś wystawi w znosniej cenie , jakoś nie uśmiecha mi się kupowanie go za 11 tys :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść półśrodki. To się nie uda. Kupisz coś a i tak będziesz się ślinił do tego wymarzonego. Pisze z własnego doświadczenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, estor napisał(-a):

Bardziej się skłaniam na czekaniu aż ktoś wystawi w znosniej cenie , jakoś nie uśmiecha mi się kupowanie go za 11 tys :)

Który dokładnie model Aquaracera chodzi Ci po głowie? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 raczej łatwiej trafić niż 41. Tu utrudnieniem jest ceramiczny bezel bo jest ich mniej niż ze stalowym.

 

Może jak szukasz 43, fajną opcją byłby Longinec HC z ceramiką. Jest ostania sztuka w 43 w od czasu do czasu w super cenie:

 

https://odczasudoczasu.pl/p/longines-hydroconquest-ceramic-l3-782-4-06-9/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał(-a):

43 raczej łatwiej trafić niż 41. Tu utrudnieniem jest ceramiczny bezel bo jest ich mniej niż ze stalowym.

 

Może jak szukasz 43, fajną opcją byłby Longinec HC z ceramiką. Jest ostania sztuka w 43 w od czasu do czasu w super cenie:

 

https://odczasudoczasu.pl/p/longines-hydroconquest-ceramic-l3-782-4-06-9/

 

znam ten model , trochę zbaczamy bo odrzucam cooka a teraz mam iść w stronę Linginesa.

czy w tej wersji poprawi te bransolete czy nadal takie kijowe zapięcie ? . Dwa nosze zegarki na bransolecie a ten jest na pasku.

 

co do trafienia taga 43 to jakoś nic od wakacji nie wiedzę z ceramiką :(

Edytowane przez estor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capitain Cook jest ładniejszy dla mnie... Takie nowoczesne retro. A wykonanie i marka są bardzo dobre. Z recenzji wynika, że mechanizm tego zegarka świetnie działa (odchyły 2 sekundy na dobę). 
Tak więc kieruj się sercem. Co się Tobie bardzo podoba. Który zegarek będzie Tobie dłużej wywoływał myśl "ale miło go mieć na ręce". Który później się znudzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dość mocno tracą na wartości. Całkiem niedawno było takie Rado chyba za 5500 na bransolecie na gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozbędziesz się raczej myśli o posiadaniu Taga, kupnem innego, równie fajnego. Zegarek na ręku to 50% sukcesu, druga część to zaspokojenie własnego "usrania się" na marke czy model😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.