Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pawel88

Porysowany zegarek przez serwis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Sprawa dotyczy zegarka Aerowatch, który został zakupiony w lutym tego roku

https://www.zegarek.net/zegarki-aerowatch/zegarek-42985-aa01-
W dniu dzisiejszym dotarła do mnie paczka z zegarkiem, który został oddany na gwarancje-tak jak podejrzewałem wyczerpała się batreria.Dokładnie obejrzałem zegarek, aby sprawdzić czy nie został uszkodzony i okazało się, że jednak został-na deklu jest długa, gruba rysa+parę mniejszych.
Nie ukrywam, że jestem mocno zirytowany.Zadzwoniłem na infolinię gdzie go zakupiłem, przedstawiłem sytuację,a Pani poprosiła mnie o zrobienie zdjęcie i przesłanie.Czego mogę oczekiwać od serwisu, który go uszkodził ? Najlepszym rozwiązaniem była by wymiana uszkodzonego elementu, ale nie chce znowu rozstawać się z czasomierzem na trzy tygodnie.A może jakaś rekompensata pieniężna-tylko w jakie wysokości ?
Miał ktoś z Państwa do czynienia z podobną sprawą ? Całe szczęście, że przed wysyłką zrobiłem sporo zdjęć jak wyglądał.

 

IMG_20210928_113713.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrząd, którym wykonano to zdjęcie też powinien trafić do serwisu...

Można się jednak domyślać, że uszkodzenia są znaczne.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tarant napisał(-a):

Przyrząd, którym wykonano to zdjęcie też powinien trafić do serwisu...

Można się jednak domyślać, że uszkodzenia są znaczne.

Dziękuje za konkretną pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak możemy pomóc? Wina serwisu jest oczywista. Na zdjęciu praktycznie nic nie widać.

Gwoli tego jak powinien i może działać serwis, oddawałem niedawno  do naprawy gwarancyjnej smatwatcha Samsung Galaxy. Przy odbiorze opisano go dokładnie, przed naprawą kopertę oklejono we wszystkich możliwych miejscach folią ochronną (i z taką go oddano). Na kopercie nie ma ani ryski.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tarant napisał(-a):

A jak możemy pomóc? Wina serwisu jest oczywista. Na zdjęciu praktycznie nic nie widać.

Gwoli tego jak powinien i może działać serwis, oddawałem niedawno  do naprawy gwarancyjnej smatwatcha Samsung Galaxy. Przy odbiorze opisano go dokładnie, przed naprawą kopertę oklejono we wszystkich możliwych miejscach folią ochronną (i z taką go oddano). Na kopercie nie ma ani ryski.

Co sugerujesz...?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Co sugerujesz...?

 

Zrzutę na dobrą kancelarię prawną, albo ustawkę pod serwisem. Może być?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tarant napisał(-a):

 

Zrzutę na dobrą kancelarię prawną, albo ustawkę pod serwisem. Może być?

Za stary jestem na bieganie z bejsbolem. Wolę przelać parę zeta na dobrego prawnika. A może któryś z naszych forumowych zrobić dobry uczynek i poprowadzi sprawę pro bono?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak, że zrobiłem inne, lepsze zdjęcia z zarysowaniami, przesłałem je na podany mi wcześniej adres i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to sami wymieniacie baterie w swoich kwarcach czy zanosicie do majstra? 

Jak ja zobaczyłem jak szkłem zegarek oparł o biurko przy ściąganiu dekla to byłem przerażony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to sami wymieniacie baterie w swoich kwarcach czy zanosicie do majstra? 
Jak ja zobaczyłem jak szkłem zegarek oparł o biurko przy ściąganiu dekla to byłem przerażony. 
Ja to robię we własnym zakresie. Nakładam folię na dekiel i odkręcam powoli. Nawet jak się ześlizgnie to dekiel się nie zarysuje. A ile radości jak się samemu zrobi :)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, greenmag napisał(-a):

A tak na marginesie to sami wymieniacie baterie w swoich kwarcach czy zanosicie do majstra? 

Jak ja zobaczyłem jak szkłem zegarek oparł o biurko przy ściąganiu dekla to byłem przerażony. 

Większość sam. Tylko te "droższe" z wciskanym deklem noszę do speca, aby dekiel ściągarką zdjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, greenmag napisał(-a):

A tak na marginesie to sami wymieniacie baterie w swoich kwarcach czy zanosicie do majstra? 

Ja zanoszę do majstra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterię wymieniam sam. Ktoś kto robi taką fuszerkę przy tak łatwej czynności musi być totalnym laikiem. Co to za serwis?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bobwoj napisał(-a):

Co to za serwis?

Jest to zegarek firmy Aerowatch, ogólnie chcą, abym wysłał do nich zegarek, a sprzedawca w ramach rekompensaty oferuje mi tylko 50 zł, ale wtedy muszę zrezygnować z wysyłki zegarka do serwisu.Nie ukrywam, że nie chcę ponownie im wysyłać zegarka, ale 50 zł to trochę mało ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.