Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dzidka.dzidka

Jomashop - podatek vat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Kupiłem właśnie zegarek na jomashop. Wybrałem opcje z opłaceniem od razu vat. Jak to dalej wygląda ? Urząd celny będzie jeszcze próbował narzucić mi vat po raz kolejny ? Czy jomashop prześle im dokumenty i wszystko sprawnie pójdzie ?  (? Ile idzie przesyłka do Polski ? Wyczytałem że do Niemiec około tygodnia a potem do nas pocztą polska 1-2 tyg. czyli łącznie powinno zamknąć się w 3 tygodniach ? 

 

https://ibb.co/7NJQy9r

Edytowane przez dzidka.dzidka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka Jomashop właśnie idzie do mnie od 6 tygodni i na trackingu ciągle od 4 tygodni wisi na cle w Warszawie. W urzędzie celnym zero informacji jakichkolwiek wiadomości na temat przesyłki. Wczoraj zgłosiłem zaginięcie przesyłki i czekam na zwrot pieniędzy.

Do tej pory zawsze brałem fedex lub ups, tym razem ze względu na niską cenę zegarka poczta. I to był błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobnie z przesyłką z UK. Szło ponad miesiac, na trackingu było cały czas gdzieś w drodze, na koniec wróciło do nadawcy, a tracking wykazał, że większość czasu spędziło nie wiadomo gdzie, zaś na cle w Warszawie leżało dwa dni i od razu zostało odesłane (co jest raczej niemożliwe). Aha, i że podobno byłem w tym czasie dwukrotnie informowany, że mam przesyłkę na cle 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi !

Zegarek już zamówiony, płaciłem przez paypal z revolutem. Pozostało tylko czekać zobaczymy jak to będzie wyglądac u mnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korekta,

Złożyłem wniosek o zwrot należności w Jomashop.

Po zgłoszeniu od ubezpieczyciela sklepu po 2 miesiącach od zakupu ( ponad miesiąc na cle w warszawie)  otrzymałem informacje dot przesyłki celnej.

Może jednak za miesiąc dojdzie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa dokonałem zakupu kilka dni roboczych temu kartą (revolut) prez paypal. Do dziś nie dostałem na e-mail żadnej informacji, że zamówienie w realizacji lub jest wysłane. To normalka, że wysyłają towar bez żadnej informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedł :)

Zapłaciłem podatek z góry u jomashop i nic więcej nie musiałem opłacać. Szkoda tylko że nie dostałem żadnego info ma mejla że został wysłaly i numer do śledzenia. Czyli szedł lekko ponad tydzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2021 o 14:33, dzidka.dzidka napisał(-a):

Właśnie doszedł :)

Zapłaciłem podatek z góry u jomashop i nic więcej nie musiałem opłacać.

W którym miejscu zakupu pojawiła się taka opcja?

U mnie przy ponad 300 USD nie bo takie opcji?

może rodzaj dostawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.