Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mieczyslaw83

Stowa Flieger no logo with date

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zegarek kupiony we wrześniu 2012 roku bezpośrednio na stronie internetowej producenta. Noszony na zmianę z kilkoma innymi zegarkami, w bardzo dobrej kondycji, w forumowej skali 8/10.
W zestawie wszystko co daje producent + paski ze zdjęć.

 

Stowa Flieger no logo with date
40mm, no. 1832


Paski w zestawie to:
- Hirsch Liberty
- oryginalny pasek Stowa Pilot strap Old Style brown
- Hirsch Duke (alligator embossed)
- nato Haveston THE ROUNDEL '43 A2 STRAP


Cena: 3499 3299 3099
Odbiór osobisty w Warszawie.

 

image.thumb.png.c2397b163e51b2a87f1d947fd32b25c3.png

 

image.png.6c1836d18bbcf0cb24b0b699ef542355.png

 

20210717_170159.jpg

 

image.png.3881749820eb3a7f760b63d9b79b223d.png

 

image.thumb.png.f05fe83aaf5d366221f95fdfd22e59af.png

 

image.png.55c11dbfbed96e9e301772a83e2405b1.png

 

Edytowane przez mieczyslaw83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tofiks_th
      Cześć,
      kolejna próba redukcji zawartości pudełka. Tym razem na sprzedaż lecą dwa zegareczki:
      1) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 399 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. Wysyłka po wpłacie lub możliwość zakupu poprzez znaną platformę.
       
      2) ciekawy księżycowy chronograf od Pagani Design. Stalowa powlekana koperta o średnicy 40mm (mierzone bez koronki, zakręcana koronka, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Napęd mechaquartz seiko vk63, chronograf zeruje idealnie. Zegarek w zasadzie nowy, noszony kilka godzin w domu, bez śladów użytkowania. Subiektywnie 9,5/10.  Bez zamian i zwrotów. W zestawie oryginalne pudełko. Cena ostateczna, 320 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.
       
      w razie pytań zapraszam
      Tomek












    • Przez Jaspel
      Cześć, dziś na sprzedaż mam 6 miesięczny Fortis F41 z mojej kolekcji. Zegarek w bardzo dobrym stanie, jedynym mankamentem są rysy przy śrubach z boku koperty od zmiany paska. Gwarancja od 16.01.23
      Stan 8/10 - odejmuję za te ryski od pasków
      W zestawie:
      Zegarek
      Pudło
      Karta gwarancyjna z instrukcją
      Oryginalny gumowy pasek
      Oryginalny skórzany pasek
      Wodoszczelność 200 metrów
      Mechanizm Automatyczny, UW-30, Swiss Made, rezerwa chodu: 38 h, liczba kamieni: 26
      Szerokość koperty 41.00 mm
      Grubość koperty 12.60 mm
      Szerokość Paska 21.00 mm
      Cena 6500 zł
      Zapraszam do zakupu, najchętniej odbiór osobisty w okolicy Bielsko Biała, bądź wysyłka.













    • Przez Simon106
      Dzień Dobry wszystkim forumowiczom,
      Z chęcią nabyłbym zegarek z lat 90: Fortis Flieger Cockpit.
      Interesują mnie wszystkie warianty tego zegarka (ale najważniejsze, żeby były to egzemplarze z WR 100 nie te z WR 50 (i przezroczystym deklem).
      Zależy mi też na tym, żeby zegarek nie był mocno zmęczony żywotem;-)
      Przykładowe foto w załączeniu.
      Zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
       

       
    • Przez Dani
      Witajcie.
      Zegarek przeleżał w rodzinnej szufladzie nie wiadomo jak długo. Nikt nie zna jego pochodzenia, kto go nosił i skąd on się wziął.
      Podobno babcia mojej teściowej go nosiła ale coś więcej to już czeski film.
       
      Na razie jedna fota na szybko zrobiona.
       
      Jesteście w stanie coś więcej powiedzieć na ten temat? Dziękuję z góry za podpowiedzi
       
       

    • Przez Mike S
      Laco Augsburg Taupe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.