Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bos_kg

Czy mężczyzna może nosić małe zegarki..

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie, chociaż mam nadgarstek xl, idealnym rozmiarem jest 40 z paskiem 20 lub 22. Czasem pozwalam sobie na ekstrawagancję i zakładam coś większego ale tak naprawdę nie czuję się w tym dobrze. Lubię natomiast zegarki vintage, a one najczęściej mają ok 34-36 i 18 między uszami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja większość tych mniejszych jestem fanem i kostek a nie okrągłych według mnie są zbyt spore i bardzo pospolite, praktycznie gdzie nie zobaczysz to każdy używa modele okrągłe a kostki dla mnie to wyznacznik wyróżniający. Nawet jak ten kształt uważa nadal za damskie bo się z tym spotkałem..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2021 o 06:16, rknas napisał(-a):

Lubię natomiast zegarki vintage, a one najczęściej mają ok 34-36 i 18 między uszami. 

Ja mam podobnie😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bos_kg napisał(-a):

 Nawet jak ten kształt uważa nadal za damskie bo się z tym spotkałem..

 

Dla mnie kostka to typowy damski zegarek. Jeszcze nie spotkałem kostki, która by mi się podobała na moim nadgarstku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, golabwaw napisał(-a):

Dla mnie kostka to typowy damski zegarek. Jeszcze nie spotkałem kostki, która by mi się podobała na moim nadgarstku. 

Zgadzam się z Tobą. Prawdziwi faceci noszą tylko zegarki Diesel, a nie jakieś kostki👏 Zobacz jak komicznie wyglądają ci kolesie z tankami na łapie😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dlatego jest damski, bo ci się nie podoba?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, golabwaw napisał(-a):

Dla mnie kostka to typowy damski zegarek. Jeszcze nie spotkałem kostki, która by mi się podobała na moim nadgarstku. 

Spróbuj Monaco

9 godzin temu, bos_kg napisał(-a):

Ja większość tych mniejszych jestem fanem i kostek a nie okrągłych według mnie są zbyt spore i bardzo pospolite, praktycznie gdzie nie zobaczysz to każdy używa modele okrągłe a kostki dla mnie to wyznacznik wyróżniający. Nawet jak ten kształt uważa nadal za damskie bo się z tym spotkałem..

 

Poza mikro cartierami większość kostek i prostokątów to dość spore zegarki - kanty o podobnym rozmiarze wyglądają zawsze na większe niż te okrągłe

7 minut temu, oszolom napisał(-a):

i dlatego jest damski, bo ci się nie podoba?

Kolega Rafał chyba ironizuje 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, oszolom napisał(-a):

i dlatego jest damski, bo ci się nie podoba?

Domyslam sie, ze dlatego, iz jest maly 😉

Coz - wg mnie to nie jest kwestia, ze "maly, to damski", tylko zwyczajnie nie do kazdego pasuje i u niektorych moze wlasnie tak wygladac - np. u mnie 😊 Znam natomiast osoby na ktorych takie zegarki wygladaja spoko 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo - ja wiem, odnosiłem się do postu @golabwaw

 

@artme - przecież nie każda kostka jest mała ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już z tymi małymi zegarkami. To nie jest męskie i już. Ja tam noszę tylko słuszne rozmiary. Vide foto poniżej. 

D3FA517E-6FE4-48D7-BD94-492AFEC40936.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kostka musi być/wyglądać na damkę. Tu w rozmiarze 46 na chudym nadgarstku. ;)7ad90c13442711d9c7d54efb61685728.jpg

 

Ubieram ten zegarek do kusych sukienek i szpilek. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich lubuje nie uważam za damki ale są panowie nawet tu ze kostki uważają za damki ja takie mam kostki złota do naprawy reszta sprawna, lobię  tego poliot na bransolecie z niebieską tarczą ten 2 poljot z białą tarczą bransoleta teraz ma pasek noszę go okazyjnie z czarnym paskiem ładnie wygląda co osobne foto pokazuje. i nie uważam takich za damskie nawet jak są tacy co tak myślą dlatego tak bo nie nawadze wręcz jak ktoś w koło ma zegarki kstałt okrągły prawie każdy i ja bym ubrał to niczym nie wyróżniam się, a z tego wpisu casio to maluszek a go dostałem i tylko chciałem waszą opinie poznać nie spory ale i tak rozmowa jest ok..

 

 

 

IMG_20200421_112916915.jpg

IMG_20201010_125747930_HDR (1).jpg

IMG_20200805_164527222.jpg

IMG_20200727_155943691.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię kostki. Mam ich kilka, niektóre są prawie gigantyczne np Buran

20210411_203109.jpg

20210411_202956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rknas napisał(-a):

Osobiście lubię kostki. Mam ich kilka, niektóre są prawie gigantyczne np Buran

20210411_203109.jpg

20210411_202956.jpg

 

 

Proszę pochwal się jestem ciekaw jakie masz może coś mnie zainspiruje do kupna ciekawego jak będzie na moją kieszeń ta z foto ładna jest..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bos_kg napisał(-a):

 

Dzisiaj jestem w pracy 24h ale jutro postaram się zrobić jakieś fotki.

Proszę pochwal się jestem ciekaw jakie masz może coś mnie zainspiruje do kupna ciekawego jak będzie na moją kieszeń ta z foto ładna jest..

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, rknas napisał(-a):

 

 

Dzięki wielkie może jakimś mnie oczarójesz..  

6 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Moja kostka też jest spora😉

BD57E75B-C5E2-4A12-915C-74B6FE01D212.jpeg

 

Trochę za duży ale kto co woli jakoś do  36cm powyżej jest za duży..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jak na mnie, to dość malutki.  ;)183914474_10159628652567052_1881090529572454763_n.thumb.jpg.31797bb019a86a176d74040d12fef78d.jpg

 

Jak takie lubisz i ci pasuje to ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nawet może nosić różową koszule 92d4a97254bd6b2be2a5ba661f9b471d.jpg

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cheles napisał(-a):

Może nawet może nosić różową koszule emoji13.pngemoji13.pngemoji13.png92d4a97254bd6b2be2a5ba661f9b471d.jpg


 

 

Ładny ale spory dzięki wam poznaje fajne zegarki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet nie może nosić małego zegarka.

Nie może też sikać na siedząco (jak siądzie przez pomyłkę, to ma siedzieć aż sie zesr.)

Nie powinien też myć sie zbyt dokładnie bo będzie pachniał mydłem jak kobieta.

I nie nosić torebek, plecak taktyczny moro albo rzeczy w kieszeni trzyma.


To są podstawy, ja naprawdę muszę to przypominać?

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może się zbyt ładnie ubierać, po odstaje jak jakiś głupek od reszty prawdziwych wojowników; spodnie ma dopasowane - jakaś baba nie facet. Patrzcie na niego, jakiś laluś, szaliczek se założył. A ten podobno mięsa nie żre - co za debil. A widziałeś tego - jakim małym samochodem jeździ, pewnie go nie stać na normalny ha ha. A ten to o piłce pojęcia nie ma, dureń kolarstwo ogląda, jakichś peda..ów w obcisłych strojach. Sztuką się interesuje - pozer pierdo..ny. Zobacz jaki mały zegarek nosi, pewnie siostrze zabrał, ha ha .

Nie to co my, my wszystko samce alfa, duże wszystko mamy i bójcie się nas.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy facet w ogóle nie powinien nosić zegarka, bo powinien mieć wyje***e na to, że  ktoś czeka lub że ma gdzieś być. Poza tym to jest jakaś forma biżuterii, więc tocząc walkę wręcz na śmierć i życie (średnio dwa razy dziennie) mógłby o coś zahaczyć i przegrać, co byłoby najgorszą rzeczą na świecie, gorszą niż śmierć sama w sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.