Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzychu06

Garmin Instinct Solar, czy coś innego…

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o instinct solara 1 .to tak trzeba go doładować. Działa ten solar ale uważam że slabo .Żeby odczuć jego działania musiałbyś przebywać na dworze cały dzień .a zegarek musiałby być niczym nie zakryty .w dwójce podobno jest to poprawione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Jeżeli chodzi o instinct solara 1 .to tak trzeba go doładować. Działa ten solar ale uważam że slabo .Żeby odczuć jego działania musiałbyś przebywać na dworze cały dzień .a zegarek musiałby być niczym nie zakryty .w dwójce podobno jest to poprawione .

Okej, czyli trzeba ciułać do solara 2. 

Ogólnie jak oceniasz swojego Garmina w codziennym użytkowaniu? Możesz porównać do Casio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, gamemaster napisał(-a):

 

Okej, czyli trzeba ciułać do solara 2. 

Ogólnie jak oceniasz swojego Garmina w codziennym użytkowaniu? Możesz porównać do Casio?

 

 

Ja nigdy nie wykorzystałem możliwości g shocka .w sensie wytrzymałości. A moje "zadania specjalne " garmin beż problemu wytrzymuje ,wygoda noszenia super ,lekkość, miękki pasek , zakładam garmina głównie na rower .G zakładałem na rower i do każdego akwenu wodnego .

 

 

 

IMG_20211024_105019-01-01.jpeg

Dwójka ma dużo zmian względem jedynki solara .znów jedynka bez solara ma też inny czujnik tętna i coś tam jeszcze względami instinct z solaram . Tak więc musisz zdecydować co ci potrzebne .ja na ten solar bum się tak nie nastawiał nie dopłacał  . Ten zegarek przy normalnym użytkowaniu potrafi trzymać 20 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gamemaster napisał(-a):

A jak sprawuje się nawigacja? Zawsze masz zasięg? Mam na myśli głęboki las.

 Używałem powrót po śladzie. Trochę trzeba mieć wyobraźni do tej funkcji 😀😀😀😀wiesz kropki kreski. Ale działa. Nigdy nie straciłem zasięgu w mazurskich lasach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark

Jakiegoś G-Shocka miałem zawsze od 1994 r. do roku ubiegłego, kiedy to nabyłem Instinct Solar 2. O ile istnieją jakieś realne różnice w wytrzymałości tegoż Garmina i któregoś z GS to dla normalnego mieszczucha, który ze sportów ekstremalnych 😉 uprawia jazdę na rowerze gravelowym i bieganie po lesie, to są one kompletnie niezauważalne. Potwierdzam, że GPS zasięgu nie gubi. Zegarek w trybie monitorowania parametrów zdrowotnych, przy około 4 treningach  w tygodniu (z tymże są to często wielogodzinne jazdy z włączonym GPS) jest przeze mnie ładowany z gniazdka co 5 - 7 dni. Całe to solarne zasilanie, być może ma realny wpływ na czas działania zegarka używanego jako zegarek a nie sport watch. Z włączonymi pomiarami pulsu, GPS, monitorowaniem snu, nie wydłuża odczuwalnie czasu pomiędzy ładowaniami.  Co istotne bez znaczenia jest czy mówimy o aktualnej ciemnicy, czy o letnich dniach, gdy zegarek przez wiele godzin był wystawiony na słoneczną ekspozycję. Mimo to Ja ze swej strony polecam go bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dwójka jest podobno mocno poprawioną jeżeli chodzi o solar jedynka jest dużo gorsza. No a jak wyżej napisał TradeMark i tak w dwójce nie działa to jakoś odczuwalnie  .ja się przesiadłem na fenixa 6 pro .jestem zadowolony .

 

 

20220717_150822.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

a się przesiadłem na fenixa 6 pro .jestem zadowolony .

Zastanawiam się nad Fenixem/Epixem2 ale na razie rozsądek zwycięża. Instinct to fajny trzepak i w razie szlifu na rowerze czy moto, łzy będą mniej rzęsiste 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TradeMark napisał(-a):

Zastanawiam się nad Fenixem/Epixem2 ale na razie rozsądek zwycięża. Instinct to fajny trzepak i w razie szlifu na rowerze czy moto, łzy będą mniej rzęsiste 😉

 

 

Masz rację. Ja kupiłem fenixa uzywke 3miesieczna w bardzo dobrej cenie ,dlatego się przesiadłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Masz rację. Ja kupiłem fenixa uzywke 3miesieczna w bardzo dobrej cenie ,dlatego się przesiadłem. 

 

To kontynuując uprzejmości 🙂 , Ty masz absolutną rację, że dopłacanie do Solara nie jest konieczne, gdyż w rzeczywistości w aspekcie zasilania niewiele to zmienia. Wygodna jest możliwość płacenia zegarkiem, którą posiada Solar2, ale bądźmy szczerzy, da się bez tego żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TradeMark napisał(-a):

 

To kontynuując uprzejmości 🙂 , Ty masz absolutną rację, że dopłacanie do Solara nie jest konieczne, gdyż w rzeczywistości w aspekcie zasilania niewiele to zmienia. Wygodna jest możliwość płacenia zegarkiem, którą posiada Solar2, ale bądźmy szczerzy, da się bez tego żyć.

Mi zależy na zegarku solarnym z funkcją GPS, ewentualnie barometrem. Liczę, że jeżeli używałbym tych funkcji sporadycznie, nie musiałbym doładowywać zegarka. Czy to możliwe? Reszta smartowych aplikacji mogłaby być na stałe wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
7 godzin temu, gamemaster napisał(-a):

Czy to możliwe?

 

Z racji innego "profilu użytkownika"😉 nie jestem w stanie, w sposób rzetelny i oparty na osobistym doświadczeniu Ci tego zagwarantować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że przez używanie GPS nie jest to mozliwe .

Latem zegar wystawiony całymi dniami na słońce tydzień noszenia monitoring tętna, funkcje smart , plus 3 przejażdżki rowerowe w tym tygodniu około 2 godziny na raz ,zegar wytrzymał 7 dni .wydaje mi się że toni tak rewelacyjny wynik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, gamemaster napisał(-a):

OK, ale widzę, że te Garminy otrzymują dobre recenzje, więc chyba warto się skusić.

 

Bo zegar jako zegar począwszy od instinct 

Instinct solar

Instinct solar 2

Są świetnymi zegarkami .ja piszę o samym solarze 

Kupno w bardzo dobrym stanie uzywki jest dobrym pomysłem nie podejdzie zegar sprzedaż go z niewielka strata .teraz leży chyba za 6 stówek Instinct solar na knivsach. Może jeszcze da się negocjować 😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do używek, znalazłem info, że Garminów nie podrabiają, więc np na OLX można trafić tylko na oryginał.. Prawda to czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2021 o 18:46, PiterM napisał(-a):

Baaaaardzo polecam! Moje trzy grosze znajdziesz w artykiule, jaki wypociłem dla Carryology, gdzieś pod koniec jest o nim kilka słów:

 

https://www.carryology.com/liking/buyersguide/my-favorite-gear-for-aquatic-adventures/

 

enyoedc_web.jpg

Witam ładny pasek można jakieś namiary😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.