Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

FORMMEISTER 39 - ZAPISY

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej rendery zegarków. Zdjęcia pojawią się jeszcze dziś.

 

Specyfikacja:

  • Koperta ze stali szlachetnej o średnicy 39mm, polerowana
  • L2L: 49,9mm ( mocno dogięte uszy, ładnie układające się także do niewielkich nadgarstków )
  • Grubość: 12mm
  • Wodoszczelność 5ATM
  • Lekko wypukłe szkiełko szafirowe z powłoką AR od spodu
  • Koronka sygnowana ze specjalnym podcięciem w dolne części koperty aby łatwo można ją było odciągać celem ustawienia czasu
  • Mechanizm automatyczny Miyota 9015 z dopasowanymi kolorystycznie do tarcz dyskami daty.
  • Dekielek z dedykowaną grafiką przygotowaną przez arch. Piotra Trojniela ( nick forumowy: subarist ). Grafika wykonana techniką lustrzaną na szarym tle pod nieprzeziernym szkłem przedstawiająca jedną z ikon miasta Wrocławia i modernizmu XX wieku czyli Dom Handlowy Kameleon, dawniej: Dom towarowy Rudolfa Petersdorffa.
  • Specjalna wewnętrzna konstrukcja bez śrubowa z podwójnym uszczelnieniem i stalowym pierścieniem mocującym
  • Metaliczne tarcze z laserowo wycinanym okienkiem datownika w kształcie trapezu, indeksy na tarczy nakładane rodowane polerowane. Logo marki wycinane laserowo na tarczach, nie zaburzające minimalistycznego charakteru projektu.
  • Wskazówki w wersji VC.F39.1 ( biało-srebrnej, powstało 150szt ) ogniowo barwione na kolor granatowy
  • Wskazówki w wersji VC.F39.2 ( granatowej, powstało 100szt) i VC.F39.3 ( burgundowej, powstało 100szt ) rodowane polerowane o przekroju półokręgu redukujące sytuacje gdzie odbijające się światło utrudnia ich czytelność ( ma to miejsce przy płaskich wskazówkach ), te są czytelne pod każdym kątem padania światła.
  • 20mm ( zwężane przy klamerce do 18mm ) Paski Made in EU z wysokiej jakości czarnej końskiej skóry Shell Cordovan z przeszyciami dopasowanymi do koloru tarczy, punca z logo VC na spodniej części paska. Wszystkie paski szyte dla nas na zamówienie o zwiększonej długości i zwiększonym zakresie regulacji ( 9 otworów zamiast standardowych 6 ).
  • W zestawie plastikowa karta gwarancyjna, instrukcja obsługi oraz drewniane sygnowane czarne pudełko produkowane w Polsce.

 

Cena detaliczna 1860zł

Cena dla forumowiczów 1760zł ( kod rabatowy do wykorzystania w naszym sklepie dla zapisanych będzie rozesłany na PW na początku Listopada )

 

Dostawy VC.F39.1 oraz VC.F39.2 od 10 Listopada, data dostawy VC.F39.3 zostanie podana w ciągu 3 tygodni.

 

NIE REZERWUJEMY NUMERÓW, wpisujemy w temacie swoje zapotrzebowanie a ja co parę dni będę aktualizował listę.

 

 

silver-bez tla.jpg

red-bez tla.jpg

image.thumb.jpeg.2278c9036745fd9f68bd5df5853e1409.jpeg

 

 

f3.jpg

f4.jpg

f6.jpg

f7.jpg

f8.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę biały, 1 szt.


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

to po co ja się napracował z dyskami w kolorze tarczy jak Wam po prostu biały starczy ? 🙂

 

Jakbyś nie zakładał, że biały się będzie sprzedawał najlepiej to byś go nie zrobił o 50 sztuk więcej :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, alleck napisał(-a):

 

Jakbyś nie zakładał, że biały się będzie sprzedawał najlepiej to byś go nie zrobił o 50 sztuk więcej :P 

 

Zakładałem ale nie aż tak... Będziecie żałować bo te dwa pozostałe kolory wyszły po prostu zjawiskowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cały czas waham. Bo burgundowy bardzo kusi, tylko gdzie ja go będę zakładał i do czego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, alleck napisał(-a):

Ja tam się cały czas waham. Bo burgundowy bardzo kusi, tylko gdzie ja go będę zakładał i do czego :) 

 

Ja mam dokładnie tak samo 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.