Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Rasheed

Zegarki medyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie zegarki medyczne z pulsometrem? Oczywiście chodzi mi o klasyczne a nie smartwatch. Było kilka takich zegarków produkowanych w ZSRR m.in. Rakieta, czajka itp. A jakie były ich „zachodnie” odpowiedniki? Wiem, że takie zagarki miał Longines oraz Zeppelin. Inne marki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym Rolexie nigdy nie słyszałem. Trafić taki model to dopiero fajna sprawa. 
Dziękuje za informacje zwłaszcza o BOLDR myślałem ze ta funkcja jest tylko w zegarkach vintage 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też w stylizowanych na Vintage jak ten (propozycja budżetowa, wariant czekoladowy albo z drugiej ręki czarny wyprzedany wcześniej) Dan Henry: 

https://danhenrywatches.com/collections/vintage-watches/products/1939-military-chronograph

albo coś nieco droższego - z września tego roku: https://www.swatchgroup.com/en/services/archive/2021/introducing-omega-speedmaster-chronoscope

w obydwu przypadkach nie tylko pulsometr ale i skalę tachymetru i telemetru. 
 

Sinn zaś wypuścił taki model: https://www.ablogtowatch.com/sinn-ezm-12-air-rescue-watch/

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Oris Flying Doctors

CE6E82AF-7AD0-4D3B-81E7-F6121FC0BBAC.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta omega speedmaster jest super i jeszcze tyle fajnych funkcji.

Ten Oris I sinn też mi się podobają. Nawet nie przypuszczałem, że jest obecnie tyle fajnych z takimi funkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej zgoła półki cenowej, podobnie jak wiele innych tu pokazywanych zegarków - retro look (Vario 1918 Medic - 284€):

Medic_ss_white_white_1024x1024.jpg?v=1631278659

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co ty - skromny, delikatny i stonowany. Tylko w takim łapiesz puls najbogatszej setce ludzi na świecie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza w tym zegarku jest jego marka🙂 a koperta rzeczywiście mogła być skromniejsza, mimo to nie pogardziłbym tym modelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Rega Flet, jest stworzony z myślą o lotniczym ratownictwie medycznym
4edb678add185110f288537bc90dcdd3.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.